Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana przegubu zewnętrznego Vlog#22 Jak zacząć przygodę z mechaniką

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Instrukcja wymiany przegubu zewnętrznego Toyota Audi Volkswagen Mazda i td

——————————————————————————————-
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
https://www.m4kgarage.pl/
——————————————————————————————-
CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠M4K GARAGE SZCZECIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@m4k.pl

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————
Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

39 komentarzy do „Wymiana przegubu zewnętrznego Vlog#22 Jak zacząć przygodę z mechaniką

  1. Mam pytanie gdyż w moim samochodzie była wymieniana osłona przegubu po stronie pasażera (w peugeot 308 t9 2016) właśnie tą techniką i po odebraniu samochodu od mechanika zauważyłem, że kierownica jest delikatnie skręcona w lewo co mnie mega irytuje. Mechanik twierdzi, że wymiana osłony nie ingeruje w układ kierowniczy i muszę mieć jakieś luzy. Samochodem jeżdżę na co dzień i kierownica była prosto a teraz nie jest. Czy w wzwiązku z tym zalecane jest ustawianie zbieżności by kierownica była prosto i ewentualne ustalenie luzów?

  2. Cześć Kolego, fajnie tlumaczysz. Właśnie wziąłem się za wymianę kompletnej polosi z przegubami. Mam problem bo wewnetrzny się w skrzyni zaklinowal. Szarpalem i nie chce wyjść . Może jakaś rada pomożesz czy jest do tego jakiś ściągacz czy po prostu wepchnac tam jakaś breche i szarpać na chama. Samochód to renault Clio 3 polis lewa. Dzięki jeśli odpiszesz

  3. Bardzo dobra robota. Lepiej odkręcić sworzeń i łącznik, to odejdzie nam ustawianie kąta pochylenia. Druga rzecz, to czystość w miejscu, gdzie przylega osłona do przegubu. Lubi zjeżdżać przy zaciskaniu, zwłaszcza we francuzach. Super materiał, trzymaj się zdrowo. 💪😉

  4. Czesc mam pytanie o zawleczki , ale takie kompletnie bez dziurek do zdiecia cos w stylu prawie domkniete okragle kolko , widzialem ze chlopak zbil przegub bez zdejmowania oraz zalozyl przegub z zawleczka zalozona 🤪 wiec po co ona jest skoro nie trzyma ?

  5. Część mam w fokusie 2 taki problem włączam przednie wycieraczki i włącza się tylnia i tylnia chodzi na sucho oraz na odwrót włączam tylnia i włącza się przednie i chodzoą na sucho jeśli nie spryskam szyby jednocześnie tylniej i przedniej o co tu chodzi pomórz bo szukam na forach i chyba mam jedyny w Polsce ten problem. Pozdrawiam. Fajnego poloneza zrobiliście podziwiam

  6. Uderzanie młotkiem o młotek… świetna gowno-porada. Chłopie że nie masz wiedzy i krecisz to nic do tego nie mam, ale oglądają cię w 99,999‰ łepki młode, którzy mogą zrobić sobie krzywdę. Nie wolno uderzać młotkiem o młotek bo z zasady nie pruje się tym narzędziem w inną stal narzędziową utwardzaną. Obuch młotka może odprysnąć przy takim uderzeniu z dużą prędkością i wbić się w cokolwiek… operatora młotka na przykład. Mlotkiem uderza się w inne narzędzia do tego przygotowane jak przecinaki, punktaki, wycinaki etc. które nie są utwardzane na drugim końcu. Tego w internecie nie znajdziesz… 😂

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!