Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana/replace pompy ABS Skoda Octavia 2FL Scout 4×4 v.2Nie działa poprawnie pompa ABS w Scoucie z 2011
Pompa prawdopodobnie nie jest z tego auta.
W tym odcinku podmieniam testowo pompy i sprawdzam co potrafią.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Wymiana/replace pompy ABS Skoda Octavia 2FL Scout 4×4 v.2

 1. Fajny filmik. Ale czy po wymianie tych pomp na starsze bedzie dzialal tmps i hhc? Chyba niektóre nie obsługują tego . Krzysiek zrobil bys filmik o tmps ktory wyświetla ciśnienia 4 kol na Maxidotcie

 2. Czyli nie ma połaczenia z vacu. Sterowniki są zamienne. Tak jak kiedyś pisałeś i filmiki były. W etce sprawdzić. Pozdrawiam. Ja dalej walczę z czujnikiem ( G 70) 😁

 3. Ze skanu vcds widać ze pompa be jest uszkodzona.
  Trzeba uważnie czytać obecne błędy przed wykasowaniem.
  Musisz założyć sterownik do np obecnego bloku abs. Sa zamienne. Czujnik g200 251 jest wybudowany w sterownik. G201 jest w agregacie.
  Jak założysz całą be to auto wróci za niedługi czas. Czyli robota głupiego z ponowną wymianą pompy abs.
  Odtworzenie kodowania to około 5min .
  Masz bardzo ubogi plik w vcds. W lcode praktyczne nic nie ma.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!