Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana stabilizatora dynamic drive BMW e61, plus kilka porad serwisowych silnika M57NAwaria dynamic drive, ubytek płynu wspomagania, winowajca tylny stabilizator, najczęściej on pada, jest bez osłony, i tam zbiera się woda, sól itp, przedni jest pod osłoną silnika, nie jest tak narażony. Warto kupić używkę w dobrym stanie, bo z regeneracją różnie bywa. Najgorsze są przewody, ciężko odkręcić, ale nafta, i cierpliwość wskazana, potem podgrzać, i powinno pójść. Jak kupiłem w dobrej cenie nowe, i da się je założyć bez wyginania, ani opuszczania wózka, trochę pomysłu, gimnastyki i jest.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „Wymiana stabilizatora dynamic drive BMW e61, plus kilka porad serwisowych silnika M57N

  1. Witam Pana, bardzo fajny film odnośnie DD, ale mam kilka pytań, ten stelaż trójkątny, którego warto zakonserować co trzeba zdemontować to on występuje tylko w opcji z dachem panoramicznym? Druga sprawa to czy te dynamic drive jest warte inwestycji i całego zachodu kupna takiego auta, czy Ty jaki użytkownik auta z tym możesz się jakoś pozytywnie na ten temat wypowiedzieć czy jest to zbędny nikomu nie potrzebny bajer, a i przy dd masz też chyba active steering w komplecie? Słyszałem, że tam też podobno występują problemy z tą przekładnią kierowniczą…. Bo właśnie jestem na etapie kupna e61 530d/535d i tak się zastanawiam nad tym AS i DD…

  2. Chciałbym zapytać – ile kosztuje to oprogramowanie ISTA+ oraz osprzęt do niego, jakieś namiary? Kiedyś bawiłem się INPĄ z kablem chińczykiem ale to wygląda na dużo bardziej profesjonalne.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com