Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana sworznia wahacza – Krok po kroku. Golf / Leon / OctaviaPrzyszedł czas na wymianę jednej z najważniejszych części zawieszenia przedniego. Pokazujemy krok po kroku jak wymienić sworzeń wahacza.

#sworzeń #wahacza #wymiana
————–
Patronite: https://patronite.pl/povagowani

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

32 komentarze do „Wymiana sworznia wahacza – Krok po kroku. Golf / Leon / Octavia

  1. Też się zastawawiam po co wyciągać półoś i końcówkę drążka kierowniczego. Wymieniłem w kilku samochodach bez tych zbędnych rzeczy. A geometria musi być zawsze robiona po wymianie sworznia bo wahacz ma owalne otwory i ciężko to ustawić.

  2. Końcówkę wahacza wymienia się po wyjęciu sworznia z zwrotnicy a jak sworzeń jest nitowany to wyjmuje się cały wahacz i wymienia co trzeba. Rozłączenie zwrotnicy od wałka napędowego jest rzeczą co najmniej dziwną przy tej naprawie!

  3. I jak to zawsze bywa w naszym wspaniałym społeczeństwie – kilku pochwali, kilku podziękuje, a reszta to specjaliści najwyższej klasy – że nie tak, że źle że ch…..wo. Jak to mówi jedno z Praw Murphy'ego "Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie" Może i brakło kilku informacji ale jeśli ktoś nie czuje tego to zleci to mechanikowi. A ten co lubi majsterkować to – tu przytoczę maksymę wojskową (przepraszam panie zajmujące się mechaniką) "masz łeb i ch..j, to kombinuj" . Ode mnie łapka w górę. Pozdrawiam

  4. Nie trzeba odkręcać łącznika ani stabilizatora nie wspomnę od śruby osi… Wystarczy podnieść na lewarku zdjąć koło odkręcić 3 sroby na dole oraz jedną górna od sworznia i breszka albo czym kolwiek zdolnym do tego mb wcisnąć żeby wahacz poszedł w dół i sworzeń wyskakuje

  5. Ja w swoim colcie cj0 mam podejrzenie ,że mam sworzeń zepsuty. Podczas zjazdu z krawężnika jest bardzo glośny trzask a na nierównościach puka bardziej dziurach (wymieniłem amortyzatory,poduszki,łączniki,gumy łącznika,kąńcówki drążka) i 3 mechaników twierdzi ,że nic sie nie dzieje jednak ja widze co jest w lewym a co prawym w lewym fajnie wszystko działa a w prawym wali na większych dziurach i puka … Wie ktoś coś hmmM? tylko wahaczów jeszcze nie ruszałem.

  6. Po co w ogóle jest odkręcanie półosi? Warto wspomnieć, że nakrętki do półosi są jednorazowe czego nie ująłeś w swoim poradniku. Nie mówiąc o tym, wprowadzasz ludzi w błąd.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!