Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana tulei i montaż wybieraka skrzyni biegów! #101_NaprawOglądaj “101 Napraw” w niedzielę o 10:00 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-6,S09E06,154136
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda wymieni klocki hamulcowe w Lexusie IS i doradzi, co poza samą wymianą warto wyczyścić i obejrzeć przy okazji tej rutynowej czynności. Doradzimy też, jak samodzielnie odnowić zniszczone aluminiowe felgi, naprawimy wybierak skrzyni biegów BMW E46 i porównamy uniwersalne rolety okien.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „Wymiana tulei i montaż wybieraka skrzyni biegów! #101_Napraw

  1. Luzy na wybieraku nie sprawdza się na wbitym konkretnym biegu?Czy jak masz wbita np jedynke i wajcha lata jak w roburze to jaki sens fajnego wbijania biegów?

  2. Fatallnie, że w Polsce brak prawdziwych fachmanow w kazdej dziedzinie jak wTV 101-Napraw reszta to
    oszusci i cwaniacy jak w programie – bedzie pan zadowolony. Rece opadają…A wine ponoszą politycy z PO i PSL likwidując szkoły zawodowe.

  3. Właśnie lubię takie programy za to że pokazują jak samodzielnie poradzić sobie z usterką w swoim samochodzinę a przy tym zaoszczędzić kasę BRAWO!!!

  4. Duda kozak jak zawsze. Droga redakcjo, kto jest bohaterem za kadru? Chodzi o tego świetnego lektora. To Szymon Hołownia a może Marcin Orzepiński? Będę wdzięczny za pozdrowienia mistrza 😉

  5. Od kąd zaczołem z automatic trans to na sticka patrzeć nie chce no to gra jak na piano aż kolano boli,jak z new jersey do brooklynu przez manhattan raz m50b25 e36 się przejechałem nigdy już manuala(porażka),można to bez lifta zrobić wystarczy podnośnik tzw jack.Pozdrawiam.

  6. Ta naprawa to trochę kiszka bo jest wyrobiona tuleja w dźwigni zamiany begu a ona jest nie wymienna. Ps wyciągnięcie mechanizmu bez podnośnika to max 30 minut. Nic nie trzeba opuszczać itp.

  7. Wszystko fajnie ale bez podnośnika nic nie zrobisz a wątpię żeby każdy mechanik amator miał "luźny" podnośnik i warsztat z profesjonalnym sprzętem. Także jak dla mnie felieton i instruktaż do niczego. Bardzo lubię 101 napraw ale czasem was trochę ponosi z tymi naprawami

  8. Jeśli chodzi o bmw e46 to w skrzyni są sprezynki i tuleje, które się zacierają – jest wtedy problem z działaniem lewarka lewo prawo np po wrzuceniu piątego biegu i gdy cofniemy lewarek to lewarek zostaje w pozycji piątego biegu. Także do tego też jest zestaw naprawczy

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!