Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana uniwersalnej sondy Lambda / czujnik tlenuPokazuję jak wygląda wymiana uniwersalnej sondy Lambda / czujnika tlenu.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Wymiana uniwersalnej sondy Lambda / czujnik tlenu

  1. Japitole normalnie jakby stcje kosmiczną składał-częsci,instrukcje,narzędzia,sapanie,teoria .o matko boska.sie kupuje typową wykrecasz-wkręcasz podpinasz i już.

  2. Czy jak mam uniwersalną sondę lambda Denso DOX-0109, a w aucie jest też oryginał denso (Lexus IS200 Igen). W obu sondach są 2 czarne kabelki, biały i niebieski. To wiadomo niebieski-niebieski, biały-biały, a co z tymi dwoma czarnymi ? Nie ma znaczenia który z którym ? Bo nic na ten temat nigdzie nie pisze 😉

  3. Nie lepiej byłoby zlutować przewody i zastosować izolację termokurczliwą?

    Mi na mierniku wyszło że napięcie na sondzie waha się od 0.39-0.40 V, to znaczy że sonda uszkodzona?

  4. Mam pytanie Panie Krzysztofie,czy sonda lambda gdy jest uszkodzona może spowodować problem z odpaleniem?,tzn.silnik musi trochę pokręcić nim zapali.Chodzi o Polo z 92 roku z silnikiem 1.0 33kw. (wymienione kable WN,świece,kopułka,palec,czujnik halla sprawdziłem Pańską metodą i jest sprawny)
    Z góry dziękuję za podpowiedź w rozwiązaniu problemu.Pozdrawiam –  filmiki jak najbardziej przydatne .

  5. Ja słyszałem zasadę, że nie powinno się ucinać wszystkich kabli w tym samym miejscu, tylko np. w ostępach po 2 cm od siebie. Nie wiem po co i ile w tym prawdy, ale tak słyszałem 🙂

  6. Wiesz co niektórym mechanikom to by sie z 3 albo 4 glowy przydaly a nie rece bo to jaka fuszerke potrafia odp…….. to sie idzie za głowę złapać, niestety. A co do twórcy filmiku jest spoko wielu osobom sie to przyda.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!