Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

WYRWANE MOCOWANIA wózka BMW E36 – jak naprawić i poprawić fabrykę – Reanimacja zawieszenia (#V52)W tym odcinku zobaczycie relację naprawy wyrwanych mocowań wózka, wymiany tulei oraz wspawania wzmocnień. Subskrybuj po więcej 🙂 Insta: https://www.instagram.com/umiarkowanie_wolne_auta/ Kontakt: mascar.renowacje@gmail.com
Wzmocnienia, które wspawaliśmy: https://www.racearmy.com/product/wzmocnienie-podlogi-wozka-bmw-e36-drift-turbo-kjs/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „WYRWANE MOCOWANIA wózka BMW E36 – jak naprawić i poprawić fabrykę – Reanimacja zawieszenia (#V52)

  1. Ok. Super robota. A co z podkładem pod spawanie? U siebie zrobiłem blachę do blachy i zespawalem. Nie wiem czy to nie był błąd i zastanawiam się nad wycięciem i poprawą. Ale to będzie nieco uciążliwe.

  2. Bardzo przydatny film! W tym tygodniu w swoim gruziku biorę się za podłogę, progi i mocowania więc jestem bardzo wdzięczny! 😉 pozdrawiam i życzę powodzenia w projekcie

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!