Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

YAMAHA DRAGSTAR 650 WYMIANA OLEJU I FILTRAKolejny odcinek z serii warsztat. Wymiana oleju w motocyklu Yamaha Dragstar.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „YAMAHA DRAGSTAR 650 WYMIANA OLEJU I FILTRA

  1. Witam, czy mogłbys wrzucc jakis film z demontaz pradnicy/impulsatora. Prawdopodobnie u mnie jest ten problem. Gasnie po rozgrzaniu nie daje iskry. Jak ostygnie wszystko wraca do normy. Dzieki wielkie

  2. hej witam mam takie pytanie od strony wlewu oleju jest taka pokrywka na silniku ta druga taka skośna która przykrywa łączenie wału z silnikiem jaki jest tam olej silnikowy ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!