Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

YAMAHA X-MAX 125 NAPRAWA SILNIKAhttp://sklep-czesci.pl
UWAGA WAŻNA INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY NIE CZYTAJĄ WSZYSTKICH KOMENTARZY.

W zestawach innych niż ( OEM ORYGINAŁ ) tłok montujemy kropką do góry w stronę dolotu.
Warto również zaznaczyć a żeby przed montażem zobaczyć dokładnie tłok,jak wyglądają wycięcia na zawory w tłoku. Różni producenci różnie nabijają “kropkę” na tłoku lub niema jej wcale.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „YAMAHA X-MAX 125 NAPRAWA SILNIKA

  1. Zawór miał za dóży luz i wyklepało śróbę rególacyną a póżniej zawór się urwał (
    Jak słychać stóki od zaworów to nie jeżdzimy ,luz może być niewiele za duży albo ogromny.
    Pykanie jest podobne to jest najczestsza przyczyna urwania .
    Luz zaworowy podany jest w filmie )

  2. 12:55 i 13:40 dlaczego majster zaślepił uszczelka pod cylinder kanał olejowy smarujacy wałek rozrzadu? W tym miejscu powinna byc wycieta uszczelka i przeprowadzony z dołu kanał w uszczelce do gornej szpilki po prawej i szpilką płynie olej do walka rozrzadu

  3. podstawowy błąd łożysko trzeba umyć z smaru i ściągnąć blachę zabezpieczającą z łożyska by za jakiś czas się nie zatarło, smarujemy olejem silnikowym nie smarem który łatwo się zapieka na pierścieniu zbierającym olej, wiem ze są smary silnikowe ale prawdę tłok pokaże po 10/20 tyś .

  4. Co do smarowania podkładek przy dokręcaniu głowicy, otóż instrukcja właśnie podaje aby je SMAROWAĆ ! dokładnie na stronie 5-10 w manualu do YZF R125 jest tak napisane "Lubricate the cylinder head bolts and washers with engine oil" silnik jest taki sam jak w X-max więc ? dziwne 😀

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!