Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

YARIS II 1.4 d4d fuel filter change/Wymiana filtra. Oczyszczanie z wody w opisieWykonałem wymianę filtru paliwa, operacja prosta, ale mało jest miejsca w tym aucie, a że wymieniam co 30 tyś km to i zapominam jak się do tego za każdym razem zabrać jako laik, więc bedzie teraz nam wszystkim łatwiej ;).
Jesienią bądź zimą warto oczyścić filtr z wody, dla ułatwienia rozruchu, nawet jeśli nie świeci się jeszcze kontrolka filtra. W tym celu:
-odkręcamy akumulator, wyciągamy go
-pompujemy na filtrze pompką/przyciskiem
-odkręcamy kranik pod filtrem (schodzi woda z ropą i zanieczyszczeniem)
-zakręcamy kranik, proces można powtórzyć kilka razy
-montujemy akumulator

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „YARIS II 1.4 d4d fuel filter change/Wymiana filtra. Oczyszczanie z wody w opisie

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!