Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Z flaszką Ojczystej na WUESCE na ryby… Przegląd fumy i objazd#wsk #prl #motocykl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

19 komentarzy do „Z flaszką Ojczystej na WUESCE na ryby… Przegląd fumy i objazd

  1. Mój ŚP Tata jeździł wieloma motocyklami.Ze dwa mu ukradli,to kupił następnego i dalej jazda.Dziś,jak już z rzadka usłyszę charakterystyczne pyrkanie komarka,to od razu wracają wspomnienia,jak to tata wyjeżdżał po mnie późnym wieczorem gdy wracałam z pracy,a nie było już czym wrócić do domu.Słychać go było z kilometra jak jedzie po mnie😂😂.Kochany Tata😢Pozdro Chyluś,nie sprzedawaj Wiesi,to fajny motocykl💪

  2. Seba to zrobiłeś mi dzień tą muzyką WSKi😃👍. Łza się w oku kręci na wspomnienia. Dobrze że masz Długopisa pod ręką, a w warsztacie to nie bałagan, tylko artystyczny nieład 😃💪, jak się posprząta to za cholerę nic nie można znaleźć 🤣😂👊. Super film, bardzo mi się podobał 👍. Powodzenia w Italii. Pozdrawiam serdecznie 🖐️👊💪.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!