Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

z życia mechanika #129 ☆uchwyty ramy gotowe ☆Vicon gotowy ☆Romet 50-t-1 mamy wszystkie części ☆

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

41 komentarzy do „z życia mechanika #129 ☆uchwyty ramy gotowe ☆Vicon gotowy ☆Romet 50-t-1 mamy wszystkie części ☆

  1. pospawane ładnie ale żeby juz te odpryski zeszlifować to po co odrazu inaczej by to wyglądało do tego ladny lakierek i oko cieszy ale przecież to tylko kiroviec…tak samo z malowaniem skoro się w czymś nie czuje dobrze to po co to robić na siłę i zapryskac aby było? jest zawód mechanik i jest lakiernik jak coś warte jest na trzymanie tego dłużej to dać zarobić jednemu i drugiemu za malowanie zapłaci raz ale będzie to wyglądało na dłuższy czas jeśli się zadba

  2. 👍 Robota na kilka frontów jest najwydajniejsza. Jak czegoś brakuje to przechodzi się do następnej roboty i w ten sposób nie ma przestojów. 😊

  3. Do takich wierceń to wiertarka magnetyczna, wchodzi jak w masło i jest prostopadłość. Mocniejsze potrafią też gwintować. Generalnie inna robota i zysk na czasie ogromny plus mniej szarpania się.

  4. Nie oszukujmy się te bity i inne wkrętaki się nadają nie powiem do czego mało tego to jeszcze weź się baw z składaniem tego jak się rozsypie

  5. Przecież to za same płacowe za kirowca to skrzynka wódki się należy… A gdzie jeszcze za uszczerbki na zdrowiu i nerwy, o przelanej krwi nie wspominając… Sądzę, że te dwa tygodnie picia to może być za mało… 😂🤣

  6. Jeżeli chodzi o nie "markowe" zestawy narzędzi to polecam Verke. Kupowałem w styczniu walizkę 108szt. za 270zł. Już miałem brać YATO, ale że miał być to zestaw maksymalnie po taniości (byle nie plastelina) to pomyślałem że wezmę ten, zawsze mam możliwość odesłania 14 dni jak by okazało się ze badziew.
    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo mam do czynienia z różnymi narzędziami, no i Verke nie odstaje. Generalnie nasadki, grzechotki i pokrętła YATO, czy Verke to ta sama jakość. Z YATO nie miałem nigdy bitów. Ale słyszałem ze bywały miękkie. Za to z Verke nie odstają od bitów Jonnesway, a ten zestaw kosztuje dużo dużo mniej. Zrobiłem za te pół roku dość sporo, może nie zawodowo, ale nie do tego te klucze były kupowane. Bity dość ostro katowałem, bo głownie ich używałem i nasadek 1/4 z grzechotką. No i powiem ze złamałem jednego bita imbus 12, bo ciągnąłem rurą 50cm. A najwięcej używany imbus na nasadce 6mm, po mimo odkręcenia i zakręcenia już ok 100 śrub, w różnym stanie ciągle daje radę i nie ma oznak zużycia. Poza tym ze obluzował się w nasadce i czasem zostaje w śrubie. Ale to przez to ze na prawdę mocno zapieczone śruby odkręcałem.
    Obawiałem się też grzechotek, ale za ta cenę cudów się nie spodziewałem, wyszedłem z założenia że jak któraś padnie to wymienię na lepszą. No i tak dość ostro je traktowałem, żeby sprawdzić ile potrafią. O dziwo nie udało mi sie ich uszkodzić, choć grzechotka 1/4 to na prawdę jest katowana, zwykłego pokrętła nie używam praktycznie. Oczywiście widać ze nie jest to jakość wykonania Jonnesway, ale działają bez zarzutu jak na razie, pewno jak bym miał grzechotkę Jonnesway to do 50% odkręcania brał bym zwykłe pokrętło, przynajmniej do poluzowania bo by mi było szkoda drogiej grzechotki. A ta to kręci wszystko i o dziwo nic się nie dzieje.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!