Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Za szybko w zakręcie na mokrymSekundy od tragedii. Pani wpadła w poślizg i dachowała w rowie. Wyszła o własnych siłach z auta.

16.07.2022 ok. 14:30, trasa Miastko-Słupsk

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

28 komentarzy do „Za szybko w zakręcie na mokrym

  1. A kiedy w zime na parkingach ludzie nakurwiaja drifty to wielkie oburzenie, że po co to robić. Właśnie po to żeby przy takim żałosnym delikatniutkim uślizgu sie nie wpierdolić do rowu. Lepiej specjalnie się poślizgnąć i w kontrolowanych warunkach zobaczyć co się stanie i spróbować zrobić tak żeby nic się nie stało, bo w takiej sytuacji jaka jest przedstawiona na filmie już nie ma czasu na zastanawianie się co robić, jeśli nie masz wyrobionego nawyku kontrowania poślizgów to nawet jak potrafisz to możesz wypaść z drogi.

  2. Kolejny bezmozg. Mokro, łuk, droga wyprofilowana odwrotnie. Trza zwolnic i przyspieszyc na prostej. Jak sie zapisalem na kurs. Instruktorzy pytali na kursie kto jezdzi rowerem. Pytam a co to ma wspolnego? Bo ja trenuje kolarstwo. Odpowiedzieli że ze mnie to bedzie kierowca. Cos w tymjest.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!