Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zadania egzaminacyjne na placu kat. AZobacz, jak wygląda praktyczna część egzaminu na prawo jazdy kat. A. Z materiału dowiesz się, jakie zadania musisz wykonać na placu, jakie są kryteria zaliczenia lub nie zadania. Z nami zdasz egzamin państwowy! Skorzystaj z naszych usług: www.cargo.edu.pl

Ważne linki:
– Resztę naszych filmów zobaczysz tutaj: https://bit.ly/2kKpeqK
– Strona Grupy CARGO: https://www.cargo.edu.pl/
– Skontaktuj się z nami w dowolny sposób: https://www.cargo.edu.pl/kontakt/

Nasze media społecznościowe:
– Facebook – https://www.facebook.com/GrupaCARGO/
– Instagram – https://www.instagram.com/grupa_cargo/
– LinkedIn – https://bit.ly/2m1sMF9

Masz jakieś pytania?
Napisz do nas na adres e-mail: biuro@cargo.edu.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

43 komentarze do „Zadania egzaminacyjne na placu kat. A

 1. Ja dzisiaj oblałem. Wywalilem się na 8 ;-). Uczyłem się na Gladiusie. 8 i wolny slalom na kursie robiłem na 2 biegu. Dzisiaj teafił mi sie Suzuki SV następca Gladiusa. Całkiem inny motocykl. Posiada system podnoszenia obrotów kiedy pochylamy motocykl. Na 2 biegu nie byłem w stanie go wyhamować. Trochę szkoda. Instruktor lytał co zrobilem. Dlaczego zapiąłem 2. To mu powiedziałem że tak się nauczyłem. Powiedział że na 1 biegu. Także uważajcie. Pozdrawiam.

 2. Zdane za 4 razem , ale ile człowiek się najadł stresu ech raz oblana teoria , raz plac i raz miasto 🙂 ale już za sobą , najgorsze w Krakowie to są termini średnio po półtorej miesiąca czekania od egzaminu do egzaminu :/

 3. Głupie w tym egzaminie jest to, że on zachęca ludzi tak naprawdę do jeżdżenia bez prawo jazdów, bo jak ty chcesz się nauczyć tych manewrów przy 20godzin jazdy nigdy wcześniej nie jeżdżąc motocyklem. Większość zdających już jeździ przynajmniej rok na lewo i po prostu zdają egzamin, żeby mieć święty spokój, więc jak chesz uczciwie do tego podejść to będziesz miał pod górkę.

 4. Kretyńskie zasady przepisy-to właśnie jest Polska-największe wymagania na egzaminach manewry na centymetry nikomu niepotrzebne wygibasy stresowanie zdających – nigdzie na świecie nie ma takich kombinacji i pajacowania (a na drogach horror)

 5. od 20 lat wybieram sie na ten kurs i ciągle wydaje mi sie że obleje ten egzamin.
  i nikt nie zakłada że błędy zaczynasz popełniać w momencie kiedy prowadzenie przejmuje twój automatyczny mózg a bez prawka to Ty ciągle musisz kontrolować ciągle musisz się starać.

 6. Nie no nie wierzę, typical Polska XD
  Pierwsze zadanie egzaminu, który ma zweryfikować czy umiem jeździć na motorze: przepchanie motocykla XDDD
  I jest możliwa tylko jedna korekta toru jazdy, bo przecież jak zrobisz drugą korektę to przyjedzie policja, zarekwirują motor i trafisz do więzienia na 10 lat. Nie zmyślam.

 7. jestem ciekaw kiedy te barany zmienia zasadę zdawania egzaminu, tzn. jak koś zda plac a na mieście mu nie pójdzie to po jakiego CHUJA?! przy kolejnym egzaminie zdawać plac ponownie??
  Tak samo tyczy się to godzin jazdy po chuj mam jeździć 30h na kat B jak czuję sie na siłach i chcę iść na egzamin po 5h i zapłacić za 5h a nie za cały kurs.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!