Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zapieczone śruby Vlog #2 Jak zacząć przygode z mechanikąZapieczona śruba jak odkręcać.
——————————————————————————————-
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
https://www.m4kgarage.pl/
——————————————————————————————-
CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠M4K GARAGE SZCZECIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@m4k.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Zapieczone śruby Vlog #2 Jak zacząć przygode z mechaniką

  1. Cześć. Michu bardzo często oglądam twoje odcinki i wielkie dzięki za taki vlog. Mechanika to super sprawa. Każdy z nas znajduje podpowiedzi, pomoc w postaci filmików. Obrazowo krok po kroku można cię śledzić i uczyć wielu rzeczy robiąc to prawidło. Wiele mam pytań czasami do ciebie, ale nie mam bezpośrednio kontaktu. Pozdrawiam serdecznie.

  2. Witam a co ze skorodowanymi nakrętkami. Sam osobiście chciałem zamontować ostatnio hak holowniczy w swoim aucie. I co się okazało podczas montażu. A mianowicie w miejscach w podwoziu gdzie miały być przykręcone elementy haka, były od wewnątrz zgrzane nakrętki. Wymiana na nowe niemożliwa. Przez parę lat narażone na działania atmosferyczne, piach, kurz, sól drogowa,itd. Pozostały małe otworki bez widocznego nawet zarysu gwintu. A powinien być M8 czym to wyczyścić????

  3. Łatwo ci mówić Michu, ale istnieją takie śruby, zwłaszcza w starych samochodach, że dostęp do nich graniczy z cudem i wszelkie sposoby ich usunięcia są bezsilne. Nieraz zwykła śruba potrafi się tak zapiec, że nic nie pomaga w jej odkręceniu i trzeba ciąć.

  4. Nie dowiedziałem się tylko co zrobić gdy śruba jest objechana, nie idzie jej ruszyc i jest skorodowana fest, a myk jest taki że to śruba z kopyta, obok jest przewód hamulcowy, a śruba jest do mnie tyłem :/

  5. Co do A-Parts. Ostatnio zostawiłem u mechanika auto do wymiany łożyska (sam nie miałem czasu). Dałem auto z używaną częścią, ale łożysko używane też uszkodzone. Wchodzę na allegro i trafiłem na łożysko w A-Parts tańsze o 60 zł niż u mechanika i innych hurtowniach. Łożysko dowieźli w godzinkę do warsztatu. Polecam i zniżki mile widziane

  6. Mam pytanko jeśli chodzi o dokręcanie śruby w kole to jeśli jest dokręcana kluczem hydraulicznym to jaka tam jest wartość jeśli chodzi o niutonometry na jakim biegu powinna być dokręcona śruba na 1,2,czy 3-ce bo często widzi się ze pracownik po dokręceniu śruby kluczem pneumatycznym jeszcze dokręca ręką co dla mnie jest nie zrozumiale gdyż klucz pneumatyczny już wystarczająco siłą dokręcił śrubę. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam .

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!