Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zaprawka lakieru – krok po kroku

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Cześć, dzisiaj odcinek o samodzielnej zaprawce, podaję wam listę „przyborów” niezbędnych do wykonania takiej zaprawki:
1-wiertarka albo wkrętarka.
2-mały pad polerski, przejściówka do pada.
3-pasta polerska, najlepiej one step-owa, (ale wszystkim znana g3 farekli też da radę)
4- klocek do usuwania wtrąceń.
5-cztery arkusze papieru wodnego 1500/2000/2500/3000.
6- trzy korektory zaprawkowe,(podkład 1k, baza, klar-koniecznie szybki… Nie ms!!! )
7-spryskiwacz na wodę.
8-taśma przezroczysta.
9-zmywacz silikonowy.
10-ręcznik papierowy.
Wszystko to znajdziecie w mieszalniach lakierów, albo na znanych portalach aukcyjnych, jak nie macie w pobliżu mieszalni, udajcie się do pobliskiego warsztatu z lakiernią. Miłej pracy

zapytanie biznesowe: autoaktywni@gmail.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

45 komentarzy do „Zaprawka lakieru – krok po kroku

 1. Wyszło pięknie. Teraz pytanie, bo to Maserati ma gruby lakier. U mnie we Francuzie mam kilka takich małych ubytków, ale mam wrażenie, że tam ta powłoka jest dużo cieńsza. Też pójdzie to naprawić w ten sposób?

 2. Pierwszy raz robiłem i mam kilka wniosków: 1. Najlepiej lakieruje sie wykalaczka
  2. Zamiast Gabki do papieru najlepiej sprawdza się filc-wystarczy nakleić na papier(klej już jest i to mocny)
  3. Dobrze kłaść minimalna warstwę preparatu na rdzę, podkładu i lakieru, za każdym razem szlifować do równego
  4. Ciężko kupić odpowiedni lakier, sam kupiłem z Allegro i z mieszalni, oba były inne od mojego koloru, udało się jednak je całkiem przyzwoicie wymieszać

 3. Ja robię na bezczelnego Srebrny był do nosa Renówka 18 Gruby lakier Potem białe Brama wąska Przychodzi baba z deską Nie zmieściłam się w bramie Drugi raz zrobiłem zamknięcie górne Przychodzi z deską O joj Deska się zepsuła Teraz granatowe Pędzelkiem na bezczelnego Lepiej niż gorzej Przyjeżdża mi kiedyś z Renówką O joj zakręt był niewidoczny Przeskoczyłam rów Renówka króraś z kolei Na rano wyjeżdża samochodem I to człowieku normalnie w jesieni Garaż otwarty Po dupie wieje No i dzisiaj dupa mnie boli Ale jak będziesz miał czarne Maserati To przyjeżdżaj do mnie Mojej zaprawki w nocy nie rozpoznasz Na razie mam Malucha na tapecie Swojego własnego I nie mogę go wypolerować

 4. Ja 2 lata wiertarą polerowałem,ale z regulacją,tak się nauczyłem że nie mogłem się polerkę przestawić.Dopiero wiertarek odstawiłem jak się na amen zepsuła.Tęsknie za nią do dziś.Kiedyś to było

 5. widac bardzo duza wiedze i uwazam ze po takim filmie kazdy jest w stanie ogarnac drobne defekty na lakierze, osobiscie narobilem sie juz takich zaprawek i uwazam ze film jest level PRO pod kazdym wzgledem od zaplecza ktore potrzebujemy do wykonczenia. pozdrawiam

 6. Cześć, mam może dziwne pytanie ale warto spróbować. Mam czarny samochód który posiada naprawdę dużo odpryskow do podkładu, czy jeśli "zapunktuje" te odpryski takim rorektorem jak z filmu i następnie przejadę całą maskę papierami od nie wiem, 1500 do 2500 tys a na koniec zrobię polerke pastami 1000, 2500, 3000 to da to jaki kolwiek efekt czy tylko malowanie?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!