Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zapytaliśmy specjalisty o zabezpieczenia auta przed kradzieżą #Zakup_Kontrolowany

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Oglądaj „Zakup kontrolowany” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/zakup-kontrolowany-odcinki,215/odcinek-373,S27E373,135263
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Ratownik medyczny Paweł dojeżdża do pracy kilkadziesiąt kilometrów – zdecydowany jest wydać na auto do 130 tysięcy złotych. Chciałby, aby w jego garażu zagościł nowy, niezawodny i bezpieczny mały SUV naszpikowany gadżetami. Adam Kornacki przedstawi mu cztery propozycje – porównamy reprezentantów niemieckiej i japońskiej motoryzacji różniących się rodzajem paliwa i typem skrzyni biegów.

Chcesz kupić samochód, ale nie wiesz jaki? Przytłacza Cię ogrom ofert i nie czujesz się pewnie w komisach czy salonach? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przeglądając internetowe ogłoszenia? Oglądaj Adama Kornackiego, a dowiesz się, jak dobrze wydać pieniądze na zakup nowego samochodu! Do każdego odcinka sztandarowego programu naszej stacji zaprosimy widza, który ramowo określi swoje motoryzacyjne potrzeby – jak często jeździ, gdzie jeździ, z kim jeździ i ile chce przeznaczyć na zakup auta. Redakcyjni eksperci przygotują dla niego cztery konkretne egzemplarze oraz solidną porcję informacji na temat danego modelu, jego awaryjności i kosztów eksploatacji. Misją programu jest doradzanie osobom niepotrafiącym odnaleźć się na rynku aut nowych i używanych – nie tylko pomagamy znajdować egzemplarze w dobrym stanie, ale też zwracamy uwagę na perspektywę dalszej eksploatacji czy cenę ewentualnej odsprzedaży po latach.
W dwudziestej szóstej już serii programu m.in. doradzimy przy kupnie miejskiego auta, dokonamy przeglądu rynku kompaktów i sprawdzimy używane SUV-y.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

20 komentarzy do „Zapytaliśmy specjalisty o zabezpieczenia auta przed kradzieżą #Zakup_Kontrolowany

  1. 'Dobrzy złodzieje". Coś jak zimny gorąc. Tzw sprzeczność wewnętrzna. Bo złodziej a dobrodziej to ziemia a niebo.Facet miał na myśli zapewne zdolnego złodzieja. Słowo "dobry" jest niewłaściwie użytkowane nie tylko w tym kontekście.

  2. Blokada skrzyni biegów, parkowanie tyłem do ściany i auto nie do ruszenia, złodzieje jak widzą coś takiego to rezygnują i wolą ukraść inne podobne auto, niż spędzać pół godziny na rozbijaniu blokady (najlepszy Wimstoll z kluczem Gerdy), oczywiście blokada wewnętrzna zamontowana tak, że ukręcone są łby od śrub, aby w serwisie jej nie osłabili i nie przygotowali na kradzież + do tego system odcinający zapłon w czasie jazdy (deaktywowany przyciskiem w niestandardowym miejscu). Do tego jeszcze futerał na bezprzewodowy kluczyk (klatka faradaya), a w domu wrzucać jeszcze to do metalowego pojemnika lub garnka 🙂
    Poza tym na noc w aucie na fotelu kierowcy można zostawiać deskę z gwoździami przykrytą kocem 🙂 OPISANY PRZEZE MNIE SYSTEM ZABEZPIECZEŃ TO AUTO NIE DO RUSZENIA 🙂 W droższych autach można dołożyć system śledzenia pojazdu – oczywiście spełnia swe zadania tylko przez krótki czas zanim auta nie potną na części lub nie trafi do TIRa lub kontenera w celu zagłuszenia sygnału

Dodaj komentarz

Zadzwoń!