Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zarówka xenonowa – oryginał czy zamiennik? D1S, D2S, D3S, D4S, D2RFilmik pokazujący jak w najprostszy sposób można odróżnić żarówkę zamiennik z Chin od 100% oryginalnego towaru za pomocą zwykłego magnesu.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „Zarówka xenonowa – oryginał czy zamiennik? D1S, D2S, D3S, D4S, D2R

  1. Nie zgodzę się z tym iż oryginały powinny wytrzymać minimum 80 tys km! na moim przykładzie chociażby… od kupna a4 b8 nowego z salonu przejechałem ok 65tyś km i jeden żarnik się spalił, notabene 80% jazdy to w dzień gdzie uruchomione są jedynie same ledy

  2. W tych chinolach to nie jest nawet aluminium, prawdziwe aluminium jest dość drogie. Metal w tych zamiennikach to stop wszelkiej maści ścinków z różnych procesów produkcyjnych (często tez innych stopów), potem dodaje się jakiegoś metalu dla połysku i względnej twardości – to powoduje ze ten stop zawiera zbyt mało żelaza i nie przyciąga go magnes.
    W oryginalnych żarówkach napisy tworzone są laserem, a w chinolach odprasowywane, lub tamponowaniem.
    Dobry film, raz się nadziałem na takiego chinola.

  3. Jeżeli chodzi o innych producentów (Narva, Bosma, Hella) to nie możemy się wypowiedzieć ponieważ nie wykonywaliśmy w ten sposób testu. Taki test wykonaliśmy to na żarówce Boscha i też przyciągał magnes. Każda żarówka oryginalna bez względu na jej wiek musi przyciągać magnes.

  4. w przypadku innych firm ten test z magnesem też działa? czy tylko przy philipsach? chodzi mi np o narva, bosma, hella? Czy tu raczej się podróbki nie zdarzają? Czy każda porządna żarówka D2S powinna przyciągać magnes?? Czy to nie ma związku?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!