Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zestaw do diagnostyki wtryskiwaczy w silnikach Diesla #101_Napraw

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Oglądaj „101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-2,S08E02,130234
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Jeśli skorzystaliście z choć kilku jego wskazówek, to zaoszczędziliście już sporo pieniędzy. Grzegorz Duda nie ustaje jednak w próbach sprawienia, aby w waszych portfelach zostało ich jeszcze więcej. W ósmej serii „101 napraw” Grzesiek ponownie podzieli się swoją wiedzą, dzięki której nauczycie się samodzielnie wykonywać podstawowe naprawy i modyfikacje w samochodzie.

Samodzielne serwisowanie samochodu daje nie tylko satysfakcję, ale też konkretne oszczędności – Grzegorz Duda, doświadczony mechanik z wieloletnią praktyką w sportach motorowych, przekonuje, że wiele drobnych napraw i regularnych czynności koniecznych do utrzymania auta w pełnej sprawności można wykonać w przydomowym garażu. Pokazuje, jak przygotować się do pracy i rozkłada proces naprawy na czynniki pierwsze, a także doradza, na co szczególnie uważać po przystąpieniu do działania. Udowadnia też, że starsze auta niewielkim kosztem można doposażyć tak, by komfortem użytkowania nie ustępowały tym nowoczesnym.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

43 komentarze do „Zestaw do diagnostyki wtryskiwaczy w silnikach Diesla #101_Napraw

 1. Takie pytanie jak wykonuję test 5 min to ile ml. paliwa powinno być w menzurkach ?? Jeśli wtryski są sprawne ,oczywiście samochód pracuje na wolnych obrotach

 2. a nie lepiej stary bażancie zczytać korekty z wtrysków? można to robiź jak silnik jest na luzie jak i pod obciążeniem, z klima bez itp tak mi się wydaje
  a jak robic test przelewowy to lepiej najpierw zrobib patent z tymi srodkami do czyszczenia wtrysków i dopiero test menzurek…bo co jesli wszystki równo leją? to będzie w miare równo…a po czyszczeniu na pewno kóryś będzie chodził poprawniej i różnice w menzurkach dafzą jakieś sensowne wnioski

 3. Jak zawsze w tego typu "poradach" nikt nie liczy czasu. A roboczogodziny kosztują. Nikt nie liczy tego, że coś się po drodze uszkodzi, trzeba wyczyścić, mieć miejsce itd. itp. I nagle nie ma żadnej oszczędności, bo taki test bardzo mało pokazuje. Dodatkowo nie zawsze dostęp jest taki prosty i czasem trzeba z godzinę poświęcić by wszystko przygotować. I nagle nic nie zaoszczędzamy, bo test Nam niczego nie powiedział.
  Lubię robić przy samochodzie w ramach odpoczynku, ale wiele rzeczy zlecam mechanikom, bo często gra nie warta świeczki.
  A tak poza tym, to polecam częściej zmieniać filtry i tankować dobre paliwo

 4. A co jeśli jest tak jak u mnie w pierwszym jest na 7 w podziałce na drugim jest 8,5 na podziałce a na trzecim i czwartym jest po niecałe 8 co to oznacza podpowie ktoś mądry. Dodam że trzecia i czwarta buteleczka ma identycznie

 5. Bardzo fajnie Grzegorz prowadzi program. Super patenty pokazuje i uwielbiam go oglądać. Jednak u mnie problem był odwrotny. W tej menzurce w której paliwa było najmniej wtryskiwacz był uszkodzony. Paliwo nie wracało do baku tylko wtrysk lał do komory silnika. Auto Mazda 6.
  Ale być może to dotyczyło tylko tego konkretnego silnika (wtryski Denso) w innych jest tak jak pokazał to Grzesiek.

 6. Oglądam i nie wierzę że na takim kanale tak ogólnikowo został poruszony temat cr.
  1. W tym zestawie brakuje wielu adapterów np wtryski vw1.6 ,2.0 03l, 04l.
  2. Bez wczesniejszesego podpięcia pod komputer jest mało miarodajny przelew ponieważ komputer wprowadza korekty które należy przeliczyć,i uwzględnić do przelewu .
  3. Najlepsza metoda jest sprawdzenie od bardzo niskich obrotów właśnie korekt czy nie są wysokie lub za niskie.

  Jak się okaże ze jednak przekraczają normę to demontujemy wsztkiego i do sprawdzenia.😉

 7. Moje pytanie brzmi: jaki to rodzaj naprawy był? W jaki sposób zaszczędzilem grube piebiądze na takim teście? Czyżby wtrysk sam się naprawił? Jak wteysk jest uszkodzony to regeneracja lub też zakup nowego wiąże sie z grubą kasą' jak wiadomo wszystkie wtryski trzeba regenerować z uwagi na dostrojenie… poza tym odcinkiem bardzo lubie Cie Grzegorzu oglądać. Pozdrawiam

 8. Z tego filmu może powstać więcej szkód aniżeli pożytku. Po pierwsze jeśli ktoś ma wtryski piezoelektryczne to przy pomocy samych menzurek można mierzyć przelew jedynie na biegu jałowym, nie ma mowy o dodawaniu gazu jak twierdzi Duda ( samo używanie jedynie menzurek do tego pomiaru to już naginanie sztuki) teoretycznie))
  Po 2 w miare możliwości zawsze diagnozujemy silnik w temperaturze roboczej, wtedy paliwo staje się bardziej rzadkie więc łatwiej wyłapać nieszczelność. Kolejny błąd to brak uczulenia na to że jeśli wszystkie wtryski będą leżeć to menzurki napełnią się po równo.
  I największy błąd tych druciarzy- lektor powiedział że w ciągu 3 minut menzurki powinny się napełnić- w takim wypadku wtryski są do wyrzucenia. Wydatek na przelew wtrysków elektromagmetycznych ma być do 30 ml na 3 min a piezo 20 ml na 3 min. Dziękuję za uwage.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!