Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zimowy Wojownik – obróbka silnika oraz naprawa blacharska podłużnicy (ODCINEK TECHNICZNY!)Piąty odcinek z serii zimowy wojownik a w nim w pierwszej części obróbka bloku oraz głowicy, zaś w drugiej naprawa blacharsko lakiernicza przedniej podłużnicy w Audi A4 B5 1.8T Quattro.

Oczywiście mamy dla was promki od Deler.pl!

Smar ceramiczny Bizol z 32,99zł na 24,99zł
https://deler.pl/p/bizol-ceramic-l55-spray-500ml

Zmywacz do hamulców z 13,99 na 9,99
https://deler.pl/p/bizol-brake-clean-c31-spray-500ml

oraz Cleantech EasyOne Spray Wax z 57,89 na 42,99zł
https://deler.pl/p/cleantech-easyone-spray-wax-1l

A na resztę asortymentu kod COOBCIO 7% rabatu!

Patroni serii:

Cleantech Company https://www.facebook.com/cleantechcom

Bizol
https://www.facebook.com/BIZOLPolska

Deler.pl
https://www.deler.pl/

Warsztat obróbki bloku oraz głowicy:
Szlif-Mot Białystok
Ul. Ogrodniczki 49
15-763 Białystok
Tel.: +48 666 975 009
Facebook: https://www.facebook.com/Szlif-Mot-Biaystok-110515927371778/

Warsztat naprawy blacharsko lakierniczej:
Auto Komplex 47
Ul. Balicka 47
30-149 Kraków
Tel.: + 48 602 769 124

Media społecznościowe CookieLookie:
YT: https://youtube.com/channel/UCNh1kPu1h0nowBVyXQrxv2g
IG:
@cookielookie__media

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

46 komentarzy do „Zimowy Wojownik – obróbka silnika oraz naprawa blacharska podłużnicy (ODCINEK TECHNICZNY!)

  1. 22:53 Inconel ma 50% niklu, a stal kwasoodporna 14% niklu – tym się głównie rożni. A zawartość tytanu w inconelu to 1%, więc to raczej legenda miejska że są zawory z tytanu. Stopy tytanu nie nadają się na części gorące zawory, turbiny, tłoki, a najwyżej na części kompresorów w lotnictwie, max. 400°C.

  2. W obróbce skrawaniem jest coś takiego jak wymiar zadany i tolerancja wykonania tego wymiaru.Filmiki prawie zawsze kończą się na pokazaniu jak gość wkłada średnicówkę do cylindra , i co , stop klatka.A mnie się marzy aż ktoś się odważy pokazać prawidłowy pomiar cylindra w sześciu punktach.Pytanie do autora filmu, a jak z owalizacją, zbieżnością , baryłkowatością cylindra. Czy mieści się w tolerancji??

  3. Wszystko fajnie ale te spawy na epoxydzie będą ładnie gniły 🙂 epoxyd się wypala i jest goła blacha. Z praktyki, to na tą chwilę nie znalazłem lepszego rozwiązania niż FORCH L233.

  4. Wielki szacun dla fachowców którzy dołożyli swoje do projektu Zimowego Wojownika👍 mam nadzieję że młodzi ludzie będą szli w takie zawody, żeby za kilkanaście lat było gdzie auta robić.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!