Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Złomnik: Renault Estafette – reno-wacja w 4 dniMoja książka „Kuba – wyspa gratów” do nabycia:
https://sklep.zlomnik.pl/ksiazki-ebooki/113-kuba-wyspa-gratow-album-motoryzacyjno-podrozniczy.html

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

47 komentarzy do „Złomnik: Renault Estafette – reno-wacja w 4 dni

  1. NX-y tak mają, że na wprost długo nie pojadą – trzeba lekko ale nieustannie korygować kierownicą. W swoim czasie sprawdziłem trzy auta testowe (hybrydy) i każde to miało. Po liftingu trochę mniej ale nadal. Duża masa, wysoko osadzona, krótki rozstaw osi. Bujnie raz i już odbija w bok.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!