Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Złomowanie i kasacja pojazdów, jak to wygląda i ile się zarabia? | DO ROBOTYW tamtym roku do roboty zabrał mnie Marek z Edkiem, tym razem sprawdziłem jak wygląda praca przy kasacji i złomowanie pojazdów.

Szczególne Podziękowania dla autorecycling Radostowice https://www.zlomuj.pl/ za możliwość nakrecenia materiału.

Subskrybuj Do Roboty: https://www.youtube.com/channel/UCF5Ug3YNz41qauWNMacdLgw?sub_confirmation=1

A jeśli chcecie zobaczyć backstage nagrań kolejnych odcinków wbijajcie na instagram https://www.instagram.com/onkaczmarczyk

Współpraca komercyjna: wspolpraca@abstra.tv

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „Złomowanie i kasacja pojazdów, jak to wygląda i ile się zarabia? | DO ROBOTY

  1. I dla Twojego bezpieczeństwa , w kilku odcinkach już jeździłeś wózkiem Pamiętaj ze do kręcenia trzyma się ta kulkę na kierownicy dla bezpieczeństwa Twojego osób w około i dla wygody .

  2. Dzialaja bardzo dobrze ceny przystepne mozna sie dogadac bez problemu zawsze ustapia wiem co pisze sam korzystalem z uslug tej firmy z Radostowic kolo Pszczyny, i bylem zadowolony polecam ta firme. naprawde warto.POLECAM

  3. Czy jak jedzie taka "kosteczka" z wspomnianym zagłówkiem czy zderzakiem to rozumiem, że to wszystko tak jak jest w tej "kosteczce" i tak idzie razem do pieca i tam się porostu spala?

  4. Dlaczego w Polsce mówienie o zarobkach na danym stanowisku to taka tajemnica 🤔 90% ofert pracy nie ma podanej stawki czyżby pracodawcy się wstydzili że dają gówniane pieniądze? Mieszkam w UK i tu w 90% ogłoszeń jest podana stawka i nikt nie robi z tego tajemnicy

  5. To że ludzie przychodzą od wielu lat nie znaczy że są zadowoleni z prac mają rodziny na utrzymaniu domy auta kredyty itd i nie chcą ryzykowax

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!