Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Znów mnie suszyli | Włączam ostrzeżenie o prędkości | Yanosik by nie pomógł.mp4

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „Znów mnie suszyli | Włączam ostrzeżenie o prędkości | Yanosik by nie pomógł.mp4

  1. Czesc mam problem z alfa. 1.9jtdm 150km blad p1206 :/ dpf świeżo wypalony ma 16% zapchania. Ciągle mam tryb awaryjny i pol mocy. Nic nie kopci itp. Szukać problemu w tym czujniku Różnicy ciśnień obok filtra paliwa?

  2. Dziś drogówka to banda złodziei, tylko po to by kasę z mandatów nabijać. Znam miejsca gdzie kończy się teren zabudowany, to człowiek przyspiesza bo zaczyna się dość mocne wzniesienie, a tu pyk…. pomiar prędkości i w 90% mandacik. Policjant nie mierzy tych co wjeżdżają na teran zabudowany, a tych co z niego wyjeżdżają. I to w myśl "poprawy bezpieczeństwa".

  3. Szczególnie od momentu zmiany taryfikatora trzeba szczególnie zwracać uwagę na prędkość. Nie będę wspierać darmozjadów. Nie łódźmy się że chodzi tu o bezpieczeństwo. Na przykładzie swojego miasta ani razu nie widziałem patrolu z fotoradarem, gdzie jest potrzebny (okolice szkół) , a szczególnie upodobali sobie miejsca gdzie nagle stoi znak terenu zabudowanego, albo na dwupasmówce w mieście nagle kończy się 70km/h i zmienia się na 50km/h

  4. Zastanawiają mnie dwie rzeczy, po 1 – czy kiedyś Pana zobaczymy? 🙂 Głos bardzo przyjemny!
    A po drugie, czy mógłbym zapytać, czym trzeba się zajmować, żeby mieć takie ładne japońce w garażu ? 🙂

  5. Kwestia tez "umiejscowienia" licznika. U mnie w zafirze jak sie ustawi fotel na max do góry, Przy moim "wygodnym" ustawieniu licznika idealnie zasłania góra kierownicy. Wiec jak chce spojrzec musze minimalnie sie schylic. Wystarcza – robie to rzadziej i tez sie lapie ze czesto predkosc jes za wysoka. Natomiast pomaga wg mnie ustawienie na GPsie apki ktora ma duzy predkosciomierz

Dodaj komentarz

Zadzwoń!