Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zobacz co dzieje się z przegrzaną tarczą hamulcową! #ABC_MotoryzacjiOglądaj “ABC Motoryzacji” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/abc-motoryzacji-odcinki,30156/odcinek-10,S01E10,203953
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Nie każdy jest specjalistą od motoryzacji, ale każdy może poprawić stan swojej wiedzy!
W programie “ABC motoryzacji” omówimy dokładnie budowę oraz działanie poszczególnych elementów samochodu. Będziemy je otwierać, rozkładać, rozcinać, a także powiemy o objawach uszkodzeń i ewentualnych kosztach ich napraw. Prowadzący Przemek Szafrański omówi między innymi budowę turbosprężarki, katalizatora, filtra oleju, koła dwumasowego, przekładni kierowniczej i wielu innych nieodłącznych elementów każdego samochodu.

#tvn #turbo #abcmotoryzacji

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Zobacz co dzieje się z przegrzaną tarczą hamulcową! #ABC_Motoryzacji

  1. Trochę słabo z tym pokazaniem o co tu chodzi. Raz że podczas hamowania tarcza grzeje sie innaczej, bo docisk jest punktowy w trakcie obrotu i tarcza nagrzewa sie poprzez tarcie wynikłe z nacisku masy samochodu na klocki i tarcze podczas hamowania, a dwa schładza sie od oblania wodą z kałuży i głównie pędu powietrza, a nie wpadnięcia do wody i leżenia tam Bóg wie ile.

  2. Test jak i sam pomiar nie jest dokładny. Powinny być 4 śruby wkręcone. Test przegrzania również przekłamany, tarcza powinna być rozgrzana po calej płaszczyźnie tarcia klocków. Część wkręcona w imadło pozostała tylko nagrzana.
    JAK NA SKALĘ MEDIALNĄ TO SIĘ NIE POPISALIŚCIE.
    Choć jesteście level wyżej od TVP, (chodzi o nauczycieli i lekcje zdalne) to wiedzą jesteście prawie że rowno

  3. Podobny test jak z tymi maskami i aerozolem……Ludzie to oglądają a później klepią te bzdury dokoła. Hamulce to nie jes zbyt skomplikowany system,wystarczy naprawę wykonać zgodnie ze sztuką i użytkować zgodnie z przeznaczeniem,to wszystko.Od Ameryka.Każdy element wykonany z stali można w ten sposób zniszczyć jak i naprawić…..

  4. Ale bullshit…zegar jechał po krostach rdzy która powstała w wodzie. Tarcze gną się głównie od zniszczonej, skorodowanej czy brudnej piasty przy montażu lub słabego łożyska w niej, ewentualnie przez złe wdrażanie klocka hamulcowego. Najczęstszym grzechem jest montowanie tarczy na nieoczyszczoną piastę i winę ponosi mechanik, bo generalnie tarcze powinny i zwykle są bez wewnętrznych naprężeń które mogłyby ją krzywić samoczynnie. Także jak dla mnie film to wciskanie ciemnoty ludziom bez pojęcia.

  5. Tarcza podczas hamowania inaczej się grzeje niż tak jak w nagraniu, tak samo jak jej schłodzenie tak w nawet w dużej kałuży nie zostanie oblana woda na tak długo czas

  6. Prawda, ale eksperyment nieudany. Nawet bez jej podgrzewania a przy zmianie ustawienia względem piasty czujnik zegarowy pokazywałby różne wskazania i niewykluczone, że w podobnym zakresie.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!