Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zobacz jak działa amortyzator samochodowy! #ABC_MotoryzacjiOglądaj “ABC Motoryzacji” w niedzielę o 14:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/abc-motoryzacji-odcinki,30156/odcinek-1,S01E01,203944
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Nie każdy jest specjalistą od motoryzacji, ale każdy może poprawić stan swojej wiedzy!
W programie “ABC motoryzacji” omówimy dokładnie budowę oraz działanie poszczególnych elementów samochodu. Będziemy je otwierać, rozkładać, rozcinać, a także powiemy o objawach uszkodzeń i ewentualnych kosztach ich napraw. Prowadzący Przemek Szafrański omówi między innymi budowę turbosprężarki, katalizatora, filtra oleju, koła dwumasowego, przekładni kierowniczej i wielu innych nieodłącznych elementów każdego samochodu.

#tvn #turbo #abcmotoryzacji

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Zobacz jak działa amortyzator samochodowy! #ABC_Motoryzacji

 1. Ja naoliwiłem tłoczysko we wszystkich czterech amortyzatorach w aucie. Efekt? Amortyzatory zdecydowanie szybciej pracują a co za tym idzie mniej czuć dziury, auto stało się miększe.

  Hehe, zapewne zaraz przybędą specjaliści życiowi i będzie tak…
  – Nikt normalny tego nie smaruje
  – Tego się nie smaruje
  – A kto to robi?

  Powiem tak… “ srali z magdali „ tacy żeście “ mądrzy „ a nawet w życiu nie trzymaliście oliwiarki w rękach😂

 2. Gościa nie da się słuchać. To, że schudł dzięki operacji nie czyni go automatycznie ekspertem od motoryzacji. Wiedzę ma nikłą, a charakter taki jak był, czyli…..no właśnie.

 3. Nie pamiętam już który, ale któryś sam olejowy albo gazowo olejowy jak nie odbija to nie jest oznaką zużycia. A drugi jak nie odbija to zepsuty. Nie pamiętam który to który

 4. Chcecie się dowiedzieć jak działa amortyzator i zawieszenie? Na playerze jest wyśmienity program Tomka Kuchara "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o samochodach" 👍

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!