Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zobacz jak samodzielnie sprawdzić zbieżność kół! #101_Gadżetów

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Oglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-9,S04E09,217406 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

39 komentarzy do „Zobacz jak samodzielnie sprawdzić zbieżność kół! #101_Gadżetów

  1. Moim zdaniem test niewłaściwe wykonany. Trzeba było ustawić zbieżność na 0 wg tego gadżetu i wtedy sprawdzić czy się zgadza z urządzeniem na stacji. Co mnie obchodzi czy jest 11 czy 9 mm/m ? Ma być zero. jeżeli gadżet się odchyla to korekta do 0.

  2. A ja wam powiem taką historię, robiłem zbierznosc fachowiec zrobił tak że miałem na kompie zbierznosc ok ale kierownica mega krzywo, po poprawce dalej to sam tylko kiera była w inną stronę, pojechałem do innego ustawił mi tak nawet wydruk mi dał że wszystko w normie na zielono ale kiera znowu ale tym razem lekko w prawo skręcona i co ja mam zrobić bo mi ręce opadają? Zbierznosc jest ok tylko kiera lekko skręcona.

  3. Jedyna w miarę wiarygodna metoda z jaką się spotkałem to ustawianie obu osi na tzw. "Żyłkę". Wówczas również przeliczamy milimetry na stopnie z dość dużą dokładnością (+/-0.5mm), jednakże warunki, aby tak ustawić zbieżność muszą być co najmniej laboratoryjne – idealnie równe podłoże, zużycie opon każdego koła, urządzenia pomiarowe o odpowiedniej dokładności np. suwmiarka czy dobrej jakości linijka, jednakże i ta metoda jest obarczona błędem dokładności, również tym subiektywnym, jednakże jest i tak dokładniejsza niż takie podstawki pod koła. Pozdrawiam serdecznie!

  4. Śmiech na sali u mnie sprawdzenie geometrii kosztuje 30zł ustawienie 100zl jedna oś 150 dwie wydając 400zl na ten szajs mamy 13 sprawdeń lub 4 ustawienia osi przedniej lub prawie 3 ustawienia obydwu osi gdzie przypuszczam że urządzenie jest do sprawdzania osi przedniej. Po za tym producent każdego auta zaleca wedle modelu odpowiednią zbieżność i kąty pochylenia i wyprzedzenia!!!!

  5. Eee no 400 zł za urządzenie za pomocą można tylko sprawdzić ustawienie zbieżności . Ja mam urządzenie wykonane samemu za pomocą którego można sprawdzić i ustawić zbieżność ,a koszt wykonania takiego przyrządu to kilkanaście złotych

  6. Urządzenie za ponad 400 zł a cała ścieżka diagnostyczna kosztuje 50zl gdzie wszystko nam powiedzą co jest w aucie łącznie z geometrią kół. Gdzie tu sens wyrzucać w błoto tyle pieniędzy?

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!