Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zobacz jak zmierzyć nacisk na hak holowniczy! #101_GadżetówOglądaj “101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o godz. 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-4,S04E04,217401 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

47 komentarzy do „Zobacz jak zmierzyć nacisk na hak holowniczy! #101_Gadżetów

 1. Z masą na przyczepie jest jak z umiejscowieniem silnika – jeśli jest ciężko z przodu, to nie skręca ale jest stabilnie, a jak ciężko jest z tyłu to może skręca ale chce zabić na miejscu.
  Chyba lepiej dociążyć hak, niż odciążyć ubezpieczenie

 2. A nie taniej i prościej jest zaparkować po prostu na środku przyczepy? Wiadomo, że silnik i tak jest z przodu więc będzie lekko przesuwać nacisk w przód ale to nie będzie znaczna wartość.

 3. Kiedyś wiozlem na takiej brenderupce passata b6 WV Sharanem, początki z lawetą, passat był podobnie załadowany jak na filmie przy nacisku 60 kg, po przekroczeniu 80 km/h zaczął się węgorz i 3 pasy na niemieckiej a2 były moje na szczęście obyło się bez dachowania. Po wymianie gaci podjechałem paskiem 20 cm do przodu i jechalo się jak po sznurku. Morał? Lepsze 130 kg na haku niż "miotanie jak szatan"

 4. Ja mam inny patent. Najpierw mierzę wysokość haka do ziemi. Ważę około 80kg. Staję na haku i proszę drugą osobę żeby zmierzyłam miarką ile auto usiadło na zawieszeniu na haku np. 5 cm. Wtedy jak załaduje auto wiem, że wysokość powinna być około 4 cm. I tak cyrkluje autem aby było 4 cm mniej od nominalnej wysokości.

 5. Można wiele się nauczyć z Twoich filmów między innymi max nacisk na hak.
  Byłem pewien że pojazd ma być właśnie do końca zaparkowany tak jak miałeś na początku a tu proszę!!

 6. Po załadowaniu auta w sposób widoczny na końcu filmiku laweta fajnie tańczy na autostradzie i szybko można wypierniczyć.Kto jeździ z lawetą wie co mam na myśli.

 7. To nie taniej będzie użyć wagi domowej plus kawałek belki? 🤪 Nie wiem do czego jeszcze można by było użyć takiej wagi z zaokrągloną końcówką, która kosztuje 300 zł

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!