Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zobacz starcie repliki Aventadora z Mercedesem GLE Coupe 63-S AMG! #Klasyka_MikiciukaOglądaj “Klasyka Patryka Mikiciuka” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/klasyka-patryka-mikiciuka-odcinki,27979/odcinek-6,S02E06,217413
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W drugim sezonie programu „Klasyka Patryka Mikiciuka” kontynuujemy to, co zaczęliśmy w pierwszym. Patryk pokaże w sumie blisko 40 samochodów, a żaden z nich nie będzie zwyczajny ani nudny.

#tvn #tvnturbo #klasykamikiciuka

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Zobacz starcie repliki Aventadora z Mercedesem GLE Coupe 63-S AMG! #Klasyka_Mikiciuka

  1. Wszystko fajnie pięknie brawo za prace tylko ze po co ? Jeżeli kogoś nie stać na lambo to nie rób podróbki , jeżeli nie stać cię na ciuchy to nie kupuj podróbek bo to tylko śmieszne jest . Moim zdaniem z takim potencjałem mogli zbudować coś własnego oryginalnego Ew przerobić jakieś auto

Dodaj komentarz

Zadzwoń!