Dubaj Praca – Aplikuj Do Pracy w Zatoce Perskiej! 
November 3, 2018
DCC - Contact us
وظائف دبي 2019 – 2020. نقوم بتعيين المغتربون في الشركات الخليجية!🥇
November 8, 2018
Show all

کاریابی جابز این دوبی – ما هم اکنون استخدام می کنیم

Sign In to Upgrade

  کاریابی جابز این دوبی – ما هم اکنون استخدام می کنیم

تیم ما به نیروهای کاری جدید در دوبی، خصوصا افراد با تجربه کاری، در یافتن کار کمک میکند. برای مثال, اگر به دنبال یافتن کاردر خارج از کشور هستید، و چند سال سابقه ی کاری دارید، تیم کاریابی ما مشتاقانه آماده ی کمک به شما ست . از طرف دیگر، نیروهای کاری که سابقه ی کافی ندارند هم میتوانند  در بخش هایی مثل بخش خدماتی کار پیدا کنند، البته ممکن است پروسه برای آنها  طولانی تری باشد

ما در دوبی برایتان کار پیدا میکنیم!

روی تصویر کلیک کرده تا رزومه ی خود را آپلود کنید

روی تصویر کلیک کرده تا رزومه ی خود را آپلود کنید

مشاغل موجود در دوبی و ابو ذبی

مشاغل موجود در دوبی – دوبی سیتی کمپانی , ما هم اکنون در دوبی استخدام میکنیم !  شرکت ما در دوبی و ابو زبی نیرو استخدام میکند. رزومه ی آپدیت شده خود را برای ما بفرستید و شغل جدیدتان را با ما شروع کنید ! توسعه ی گسترده دوبی و ابو ذبی  در سال های اخیر موجب ایجاد شغل های بسیار گشته. در حال حاضر   فرصت های شغلی بسیار خوبی برای مهاجرین در این منطقه وجود دارد و برنامه های ویژه ای برای اتباع خارجی راه اندازی شده است.

تیم ما با تحلیل سوابق و رزومه ی شما , به شما برای یافتن فرصت های کاری مناسب کمک میکند.

شرکت ما با تقریبا ۹۵۰ شرکت در سراسر امارات همکاری دارد. چند نکاتی درباره بازار کار در امارات در سالهای اخیر:

    • مشاغل ساخت و ساز در بخش نفت و گازدرشارجه حال توسعه است، اما کمتر از دوبی
  • در دوبی سیتی کمپانی، ما خدمات کاریابی برای کارجویان در شهر دوبی را فراهم میکنیم

Jobs in Dubai Recruitment - Dubai City Company

کاریابی جابز این دوبی – دوبی سیتی کمپانی

راهنمای کامل یافتن کار در دوبی  

اگر به دنبال کار در امارات هستید, دوبی سیتی کمپانی میتواند به شما کمک کند.  محیط کار در دوبی ممکن است با محیط کار در کشور خودتان بسیار متفاوت باشد. برای آگاهی از پروسه ی جستجوی کار در دوبی به اطلاعات ارائه شده در زیر مراجعه کنید.

کاریابانی که دارای مهارت های مناسب هستند میتوانند کارهایی با حقوق خوب در دوبی پیدا کنند. حتی اگر تازه به دوبی آماده اید و میخواهید شغل جدیدی را شروع  کنید. در زیر به نکاتی که میتواند به شما در یافتن کار کمک کند می پردازیم. بهترین سایت های خا ور میانه : این سایت ها به شما کمک میکند تابه تعداد زیادی فرصت های  شغلی در دوبی و ابو ذبی  دسترسی پیدا کنید. کاریابی جابز این دوبی کلید موفقیت شما در خاورمیانه است

ما هم اکنون استخدام میکنیم!

هدف ما این است که به شما کمک کنیم بهترین شرکت ها ی کاریابی را برای استخدام در امارات را شناسایی کنید و از خدمات آنها بهره مند شوید.   ما همچنین تلاش میکنیم که اینجا  اطلاعات مفید برای کارجویان فراهم کنیم .سایت های بسیاری برای کاریابی وجود دارند که بسیار بین کارجویان محبوب بوده و این موجب افزایش رقابت می شود. با این وجود باید به خاطر داشته باشید  که هرگز ناامید نشوده و به جستجو ادامه دهید.

هدف ما این است که به شما نشان دهیم کجا میتوانید رزومه ی خود را اپلود کرده و مشاغل مناسب خود را پیدا کنی

بهترین وبسایت های کاریابی در امارات

دوبی سیتی کمپانی :  بهترین شرکت و وبسایت کاریابی در امارات

DUBAI CITY COMPANY

دوبی سیتی کمپانی, بهترین سایت برای یافتن کار در امارات است. به طور کل تیم ما برای کمک به کارجویان در دوبی همه تلاش خود را میکند. اکثر کارجویان ما از کشورهایی مانند پاکستان یا عربستان هستند. ما همچنین با شرکت های خارجی و مراکز شهر ها برای یافتن نیروی کار همکاری میکنیم.

دوبی سیتی کمپانی – وبسایت معتبر کاریابی در دوبی

سایت ما فرصت های شغلی پر درآمد را به شما معرفی کرده، و با کمک تکنولوژی پیشرفته به شما در یافتن شغل رویاییتان کمک میکند.  امارات یکی از بهترین اکشور ها برای کارجویان بین المللی است، و شهر دوبی یکی از بهترین شهر ها برای اتباع خارجی جویای کار.

تیم ما یکی از بهترین تیم های کاریابی در امارات است، ومیتواند به شما برای پیدا کردن کار در کل کشور های ناحیه خلیج کمک کند. برای مثال، اگر شما مدرک بازاریابی دارد، یک کاندیدای بسیار مناسب برای ما هستید.  ما به تورخاص بیشتر  با کارجویان از  کشور های فیلیپین، هند، عربستان، قطر و پاکستان همکاری می کنیم.

ما به شما پیشنهاد میکنیم که حتما زومه ی خود را آپلود کرده، و برنامه “پرفکت فیت فور چنج”را امتحان کنید.ما همچنین در شبکه های اجتواعی فرصت های شغلی بسیار مناسبی را پست می کنیم

Jobs in Dubai Recruitment - Dubai City Company

 پنج شرکت برتر برای کاریابی در امارات و شهر دوبی

پنج شرکت برتر برای کاریابی در امارات و شهر دوبی

Bayt.com

https://www.bayt.com

همه در باره ی چگونگی یافتن کار در دوبی صحبت میکنند؟ اولین چیزی که باید توجه داشت این است که این سایت یکی از محبوب ترین سایت های کاریابی در دوبی اسیت. شما میتواند برای کار در کشور هایی مانند عربستان، قطر، بحرین، کویت امارات،  یمن،  عمان و کشور های دیگر  از این سایت استفاده کنید.

این سایت روزانه فرصت های شغلی جدید اضافه میکند، و توصیه میشود هر روز صبح رزومه ی خود را برای کارفرما های جدید بفرستید، تا در نهایت شغل دلخواه خود را بیابید.

اکثر افراد جوینده کار در دوبی از این سایت استفاده میکنند، چرا که شرکت های اماراتی همواره در حال اضافه  کردن فرست های شغلی جدید در این سایت هستند. بنابرین  بهترین فرست ها در امارات را در این سایت پیدا خواهید کرد . متاسفانه برای کشور های دیگر، یافتن شغل در این سایت ممکن است چندان آسان نباشد.

Gulftalent.com

 گلف تلنت:یکی از بهترین سایت های کاریابی برای کارجویان

https://www.gulftalent.com

شما در این سایت میتوانید رزومه حرفه ای خود را با کمک رزومه ساز گلف تلنت بسازید، این به شما برای ساختن یک رزومه ی حرفه ای کمک میکند. شما میتواند این رزومه را برای کاریابی در هر کجای دیگرنیز هم استفاده کنید.
گلف تلنت، شرکت کاریابی مستقر در دوبی است، که حدود ۴۰۰۰ شرکت مستقر در ناحیه ی خلیج را فهرست کرده است. بنابرین کارجویان و کارفرما ها از این سایت استفاده میکنند و شرکت های بزرگی مثل دامان و اتصالات از این سایت برای یافتن نیروی کاری استفاده میکنند.
این شرکت کاریابی، کارهای موجود در کل منطقه ی خلیج را پوشش میدهد، بنابرین اگر فقط به دنبال کار در امارت هستید، ممکن است فرصت های شغلی زیادی پیدا نکنید.

مانستر گلف:پرتال کاریابی بین المللی برای کشورهای ناحیه ی خلیج

Monstergulf.com

http://www.monstergulf.com

این شرکت شعبه شرکت مانستر است، که یک سایت بسیار کاربر پسند برای کاریابی است. این سایت برای یافتن کار در بسیاری از بخش ها مورد استفاده است. شما میتواند شغل مورد نظر خود را با  جستجوی منطقه یا صنعت مورد نظر پیدا کنید. این سایت همچنین به شما اجازه میدهد تا به صورت آنلاین برای شغل مورد نظر خود اپلای کنید. شما میتوانید رزومه ی خود را در سایت آپلود کرده و از اطلاعات موجود در سایت درمورد چگونگی پیدا کردن کار در دوبی بهره ببرید.

چارتر هاوس:سایت کاریابی در دوبی

Charterhouse

https://www.charterhouseme.ae

ین شرکت در خاورمیانه فعالیت میکند و در گستره ی وسیعی از مشاغل مختلف استخدام میکند. از سال 2004 این شرکت فعالیت خود در دوبی را آغاز کرد. این شرکت برای کارجویانی که به دنبال اولین یا دومین شغل خود هستند مناسب است.از سوی دیگر بسیاری از فرصت های شغلی در این شرکت میتواند برای افراد باتجربه هم مناسب باشد.تخصص این شرکت بیشتر در فرصت های شغلی میدیریتی  و مهندسی میباشد.

مایکل پیج – شرکت کاریابی در دوبی

Michael Page

https://www.michaelpage.com

شرکت کاریابی جهانی که فعالیت گسترده در سطح دنیا دارد.این شرکت میتواند به شما برای کاریابی در حیطه های مختلف شغلی و در سطوح مختلف شغلی کمک کند.

جابز این دوبی – حرفه ی منحر به فرد خود را پیدا کنید

اگر قصد اقامت در دوبی را دارید، بهتر است  روی مشاغل مورد نیاز در دوبی تمرکز کنید، برای مثال خدمات مالی، و بخش مدریت میانی در فروش و بازاریابی. همچنین مشاغل تکنیکی در بخش حمل و نقل، تولید و ساخت و ساز

ما هم اکنون برای مشاغل دولتی استخدام میکنیم

کاریابی جابز این دوبی

شرکت های دولتی در امارات  

شرکت های دولتی بسیاری در دوبی و ابو ذبی تاسیس شده است، که به باقی کشور های خلیج هم توسعه یافته اند. بیشتر مشاغل مورد درخواست در شهرهایی مثل دوحه، دوبی، و ریاض هستند. بنابرین شغل هایی مثل هتلداری، مهندسی نفت و گاز، و مشاغلی در حوزه ساخت و ساز، فن آوری تکنولوژی، و خورده فروشی شانس خوبی برای کاریابی دارند و میتوانند از این منابع برای کاریابی استفاده کنند.

اکسپو 2020

یکی از بهترین منابع برای جستجوی شغل و یا کار داوطلبانه در امارات. مناسب  برای افراد باهوش و استثنایی ، با  انرژی و پر انگیزه  برای شروع شغلی جدید، و همکاری با تیم های استثنایی.

مشاغل در وزارت کشور

بیش ۱۰۰۰ شغل در وزارت کشور وجود دارد. اگر تازه میخواهید شروع به کار کنید، و یا سال ها تجربه ی کاری دارید، این انتخاب خوبی برای شماست. در مجموعه بیش از ۱۲۰۰ پست شغلی در دپارتمان های مختلف دارد که بسیاری از آنها  درآمدهایی بسیار خوب دارند. اگر میخواهید برای دولت در امارات  کار کنید از این منبع برای جستجو استفاده کرده و رزومه ی خود را اینجا آپلود کنید.

دولت امارات همواره به دنبال نیروی متخصص و لایق برای کار در دولت نیاز دارد.  برای این شغل ها شما باید حداقل هایی را داشته باشد، برای مثال مدرک ام بی ای..

تلکام گروپ

ارائه دهنده فرصت های شغلی با گستره ی وسیع هم به تازه کارها و هم با تجربه ها. با توجه به مهارت های فردی خودتان، شما به راحتی میتوانید کار مورد نظر خود را در این شرکت پیدا کنید.  این شرکت چند فرهنگه، کارمندانی  از هند، امریکا، کانادا، استرالیا، و خاورمیانه داشته، و  به کارجویان این امکان را میدهد تا مهارت های خود را ارزیابی کرده و با فرهنگ کاری در دوبی آشنا شود. این شرکت سرمایه گذاری هایی در کشور های خلیج انجام داده است و با داشتن مهارت های مناسب شما میتوانید به راحتی حتی در مشاغل مدیریتی فعال کند.

در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹، این شرکت سرمایه گذاری بلند مدت انجام داده و بنابرین نیاز به نیروی کار برای تعداد زیادی از مشاغل وجود دارد. این شرکت خوش نام در دوبی در تمامی سطوح مهارتی استخدام میکند . برای اطلاعات بیشتر به وبسایت این شرکت مراجه کنید

دوبی هولدینگ

 شما میتوانید به طورمستقیم از طریق دوبی هولدینگ اپلی کرده و رزومه ی خود را بفرستید..این شرکت بهترین شرکت برای کار در کشورهای خلیج میباشد. همینطور میتوانید رزومه ی خود را در وبسایت  آپلود کنید.

دوبی هولدینگ از سال ۲۰۰۹ نقش مهمی در اقتصاد امارات ایفا کرده است، در ۱۲ صنعت مختلف فعالیت داشته  و به توسعه اقتصادی پایدار و خلاقانه در اماارات کمک بسیار کرده است، که همسو با چشم اندار اقتصادی دوبی برای سال ۲۰۲۱ است.

اگر شما کارجوی بین المللی هستید، این شرکت فرصت های بسیار خوبی برای کار با برند های بین المللی  فراهم میکندشما میتوانید رزومه ی خود را فرستادهو حرفه ی جدید خود را شروع کنید.

ما هم اکنون در دوبی استخدام میکنیم!

ما میتونیم به شما در پیدا کردن کار در امارات کمک کنیم!

رزومه ی خود را برای کار در دوبی آپلود کنید.

کاریابی جابز این دوبی – دوبی سیری کمپانی

Dubai City Company
Dubai City Company
Welcome, thank you for visiting our website and become new user of our amazing services.

Leave a Reply