Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
November 13, 2018
Werk in Dubai vir Sri Lanka Werkers
Werk in Dubai vir Sri Lanka Werkers
November 18, 2018
Wys alle

Dubai'de işler - Dubai City Company

Dubai Blog vir Expats - Dubai'de işler
Kontak Ons!

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 is beskikbaar in Dubai. Bu kategorie genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri is 'n algehele visum, waarby die inwoners van die Bulunakaklar in 'n muktuiskind met 'n karaktersegel. Is dit 'n goeie ding om te weet wat jy moet doen? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'd iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ek het 'n goeie idee gehad, maar ek het nie geweet nie. Dubai bied jou 'n geleentheid om jou vakansie te bereik.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai het my in die toekoms gevra. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Daarbenewens het Dubai Dubai 'n aantal maatskappye wat hul eie veiligheidsvermoë het. Dahası, seun wat profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Daarbenewens is daar geen probleme met die ontwikkeling van die land nie. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan eun olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubai City Şirketi, jy het my muşterilerimize, Dit is 'n goeie ding om jou te help. Siz die onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster Golf Dubai ve Careerjet. Uitsluitend, of jy kan nie sê dat jy 'n e-pos wil ontvang nie, want Dubai het 'n e-pos adres. Daar is 'n groot verskeidenheid van mense.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'd haar nuwe yenindie gelyk, en ek het nie geweet nie. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesyonel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bär yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de Kariyer Yapmak, Yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. Dit is 'n goeie ding Birleşik Arap Emirlikleri'ner yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar jy het 'n goeie idee om dit te verbeter.

Genel Olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, is 'n plek waar jy 'n bietjie meer wil hê. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistanlı Jy kan jou selfoon graag gebruik. Dubai, Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkzleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde son derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önem birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Ozellikle die yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri iş fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer is die eienaar van die kelder

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için ş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Daarbenewens het jy 'n goeie reputasie. Nee, dit is nie die geval nie, maar jy moet dit regkry. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük biranan. Üstelik çoğu durumda, size yanıt veren şirket, is geskik vir die bestuur van die maatskappy, en dit is nie die geval nie. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli Olmalısınız çünkü dünyanın haar yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubai City, het 'n goeie reputasie in die stad. Dit is 'n plek waar jy 'n groot verskeidenheid van kuiertjies kan kry, want jy kan nie meer as 'n motorfiets doen nie. Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir ş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. Dit is 'n motorfiets wat jy kan gebruik om jou motorfietse te versamel. Dubai het 'n goeie idee om te sien hoe om dit te doen. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Is dit belangrik om te verander?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Golf Talent

Golf Talent Hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerukekt iyi iş pozisyonlarıyla dolu. Haar Gün Körfez ülkelerindeki Ek het 'n beroep gedoen op Abu Dhabi'deki en pozisyonlar güncelleniyor. Pek asseblief op die webwerf en sê Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt Hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Jy kan ook 'n paar ander dinge doen as jy dit wil hê. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Maak seker jy is 'n bier. Ana Hedefleri, jy het 'n goeie idee om dit te doen. Google is die beste plek waar jy al die webwerwe wil hê, en jy kan ook sien. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler die sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle Hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en wou graag meer as 'n bietjie. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 gee jou 'n vinnige antwoord, en jy sal dit regkry as jy nie meer wil weet nie. Jy kan dit doen as jy 'n ouer as 'n ouer is.

Monster Golf

Monster Golf hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız haar türlü işi bulabilirsiniz Daar is ook 'n paar sake wat jy kan doen, en jy moet jou geld verdien, en jy moet dit regkry as jy dit wil hê.

Glassdoor

Glassdoor Hakkında: Aslında bu şirket, Dubai, Abu Dhabi'deki Iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Daarbenewens is daar 'n belangrike rol in die verbetering van die ekonomiese en finansiële situasie. Ayrıca, Işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Loopbaan Jet

Loopbaan Jet Hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne ııkanlardan biri ve şş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, jy het 'n hele netwerk van internet, en jy kan jou selfoon vertaal.

Dubai Loopbane

Dubai Loopbane Hakkında: Bu site, yenilikçi bir iş arama portalı. Portal Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Jeni olmasına rağmen kısa sé BAE'nin en popüler is die motor motorfiets wat die halo gelei het kesin.

Reed

Reed Hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük ş arama motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iş ilanları da içeriyor. Die Engelse weergawe is van toepassing op die feit dat die belasting betaalbaar is. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz Sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Inderdaad

Inderdaad Hakkında: Op site, jy het ' 2019 yılında 200 milyon Ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri Hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde die yer veriyor. Site yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler die düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon Hakkında: Bu site BAE'de Kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Suudi Arabistan'dan i ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, Yabancılar için İngilizce Öğretmenliğinden şçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Daar is nog 'n paar dinge wat jy kan doen, en jy kan dit nie doen nie.. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitel yabancılar için Dubai'e bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Wees lief vir jou, en jy sal dit doen, en jy moet dit doen. Bu sebeple haar alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Haar vriendin sit haar biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Dubai son birkaç yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli direrden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler die giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyler bulmayı umabilirler Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Vertaal in Afrikaans, Hukuk sistemie. Dit is 'n goeie idee om te verseker dat jy die dag van die dag verlaat. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Ek het 'n beroep op Abu Dhabi, en Dubai het jou geluister, en ek het jou gebid, en ek het jou gewaarsku. Ek het jou hartseer gehad, maar ek het nie geweet nie. Bu yüzden BAE, u0026 # 39; n goeie ding om te verseker dat u 'n suksesvolle bydrae lewer. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai, het gesê dat dit nie die geval was nie. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, maar nie meer as 'n mens nie, maar dit is 'n goeie ding. BAE'deki se naam herken my seun. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık is 'n rukkie van die alkoholmisbruik. Maalsef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel payaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, haar zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubai-Abu Dhabi-hotelle is maklik om te verken. Halbuki Dubai jy het 'n normale uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Bu size tuhaf gelebilir ama, Doğru Avrupalı ​​seks erasin açık bir şekilde yeni müşteri aradıkları gay barlar ve gece kulüpleri gal mecut ve bu tip yerler BAE'nin haar yerinde is nie 'n probleem nie, maar dit is 'n goeie ding.

Yabancı işçiler in Dubai Dubai

Dünyanın haar yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle die yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai vir Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte Yandan, Dubai Yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller het otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yımıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı Sy het gesê dat sy haar yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Gaan ook na: Multilingual Guides for Expats

Dubai City Company bied nou goeie gidse vir Jobs in Dubai. Ons span het besluit om inligting vir elke taal vir ons te voeg Dubai expats. Dus, met hierdie in gedagte, kan jy nou gidse, wenke en werk in die Verenigde Arabiese Emirate met jou eie taal kry.

Dubai City Company
Dubai City Company
Welkom, baie dankie dat u ons webwerf besoek en 'n nuwe gebruiker geword het van ons ongelooflike dienste.

Los Kommentaar

Laai CV op