Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing 🥇
نوفمبر 13، 2018
وظائف في دبي للعمال السريلانكيين
وظائف في دبي للعمال السريلانكيين
نوفمبر 18، 2018
عرض كل

Dubai'de işler - شركة مدينة دبي

مدونة دبي للوافدين - Dubai'de işler
الاتصال بنا!

Dubai'de اسلر

Dubai'de işler، BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Bu kategori genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz، burada iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Yabancılar için en uygun seçeneklerin neler olduğunu mu merak ediyorsunuz؟ Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz، BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar، Dubai'de yabancılar için her türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası ، ابن derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz ، yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu، ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman، iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden، Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi çğrenmek için bize danışın.

مدينة دبي ketirketi، yeni ve mevcut müşterilerimize، yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup، yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor؛ sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca، başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz؛ Bayt.comrneğin بيت.كوم، مونستر الخليج دبي ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İray araan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın her yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesyonel ve uzman ekibimiz، özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara، BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak، yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan، dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri، ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar لقد hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak، Birleşik Arap Emirlikleri، iray arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi، Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. بو سيبيل ، Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. دبي في أبو ظبي، Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde son derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca، ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için، BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki، BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz، sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Özellikle de yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri'nde iş fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda، özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Ancak yine de، aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Ne yazık ki، standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı٪ 2-٪ 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. elstelik çoğu durumda، size yanıt veren şirket، istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de، مدينة دبي ketirketi sizi güvenilir siteleri denemeniz için teşvik ediyor. İş arama site ve portallarına kayıt olmalı ve bu siteleri bir şans tanımalısınız çünkü karşınıza neyin çıkacağını gerçekten bilemezsiniz. Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de، basit bir konuşma ya da bağlantı، bir iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır؛ Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir؟

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

موهبة الخليج

موهبة الخليج hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak، gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. صاحبة gün Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

البيت hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi iş arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve الهند ياني سيرا ، توم دنيان يونيتيلر CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. أنا هيدلري، yabancılar da dahil iray arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde، pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket ، özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. انقر فوق 2005 yılında giriş yapan Dubizle، o zamandan beri büyük bir popülarite kazandı ve siteye eklenen iş ilanı sayısı her gün artıyor. Hem iş arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

الوحش الخليج

الوحش الخليج hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından، hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket ، دبي و أبو ظبي iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri، iil ıanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca، işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

مهنة طائرة

مهنة طائرة hakkında: Bu site، kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun، BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca، Özel olarak tasarlanmış sistemleri internet üzerinden iş bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

دبي وظائف

دبي وظائف hakkında: موقع Bu ، yenilikçi bir iş arama portalı. Portal Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş، yani son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler iş arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

قصب

قصب hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iram arama motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iş ilanları da içeriyor. İngiliz vatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor، yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

في الواقع

في الواقع hakkında: Bu site، dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket her geçen gün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: مدينة دبي ketirketi، tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. موقع yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan، BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iram aramak kârlı mı؟

Birleşik Arap Emirlikleri'nde، yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için، Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa، Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de، bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması. Bu sebeple her alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. لها gün bu sitelerin لها biri vasıtasıyla، onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak، Dubai son birkaç on yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. بو سيبيل ، Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu؟

BAE ، dünyadaki en güzel yerlerden biri. Öte yandan، hukuk sistemi Şeriat hukukunun katı bir yorumu gibi bazı sert kurallara dayanmakta ve ne olursa olsun، bu kurallara uyulmakta. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar، kurallara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içinde، hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE، ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de، Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip، avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki، BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef، karşı cinsiyetten biriyle (e karer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de اسلر

Dahası، Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti ، لها زمان soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak، yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin، دبي في أبو ظبي hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai yerel halkı için normal uygulama bu. elstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Bu size tuhaf gelebilir ama، Doğru Avrupalı ​​seks işçilerinin açık bir şekilde yeni müşteri aradıkları gay barlar ve gece kulüpleri bile mecut ve bu tip yerler BAE'nin لها yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işçiler için Dubai özeti

Dünyanın لها yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi ، özellikle de yöneticiler ، burada kolaylıkla iş bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta، Dubai ve Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler، bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. أوتي ياندان ، دبي yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları، oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda، Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. ketirketimiz dünyanın لها yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

تحقق أيضًا من: أدلة متعددة اللغات للوافدين

تقدم شركة مدينة دبي الآن أدلة جيدة للوظائف في دبي. قرر فريقنا إضافة معلومات لكل لغة لدينا العمالة الوافدة في دبي. لذلك ، مع وضع ذلك في الاعتبار ، يمكنك الآن الحصول على أدلة ونصائح وفرص عمل في الإمارات العربية المتحدة بلغتك الخاصة.

يرجى تحديد نموذج صالح
تأشيرة دبي!
لا جائزة
المرة التالية
تقريبيا!
خصم
تذاكر الطيران
لا جائزة
عطلات الإمارات
تقريبيا!
الإقامة
لا جائزة
قليل الحظ
احصل على فرصتك ل فوز تأشيرة لدبي!!
يمكن للجميع تقريبًا التقدم بطلب للحصول على يانصيب تأشيرة دبي! لا يوجد سوى اثنين من المتطلبات للتأهل للحصول على تأشيرة عمل في دولة الإمارات العربية المتحدة: استخدم يانصيب تأشيرة دبي لمعرفة ذلك ببضع نقرات فقط إذا كنت مؤهلاً للحصول على تأشيرة العمل. أي مغترب أجنبي ، ليس من مواطني دولة الإمارات ، يتطلب تأشيرة إقامة للعيش والعمل في دبي. مع اليانصيب لدينا ، سوف يفوز تأشيرة الإقامة / العمل التي تسمح لك بالعمل في دبي!
قواعدنا الداخلية:
  • لعبة واحدة لكل مستخدم
  • الغشاشون سيتم استبعادهم.
البنود 0
$0.00