Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
Novembar 13, 2018
Poslovi u Dubaiju za radnike u Šri Lanki
Poslovi u Dubaiju za radnike u Šri Lanki
Novembar 18, 2018
Pokazi sve

Dubai City - Dubai City Company

Dubai Blog for Expats - Dubai
[ARForms_popup shortcode_type = 'popup' id = 101 desc = 'Kontaktirajte nas!' type = 'fly' position = 'left' height = 'auto' width = '800' angle = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

Dubai'de işler

Dubai 'işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Ako ste zainteresovani za genetski imenik za BAE'de i Dubai, onda ćete moći pročitati sve. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada i başvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Da li možete da se prijavite za ovaj nalog? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de i bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai će vam pomoći da se vratite.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, U Dubaiju se nalazi njena kirurgija. Žao nam je, ali ništa nije nadjeno za brend Dubai'de na vašem jeziku. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, sin derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariera danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubai Grad irketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, \ t yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, \ t Monster Gulf Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai je prošao kroz svoj životni vijek. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesyonel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai se nalazi u mjestu gdje se nalazi mjesto za odmor. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın joj yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Ünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistanlı možete koristiti za pretraživanje. Dubai i Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana i merkezleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde sin derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapca. Ü K K Su istan' y K K, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. El. yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer işin iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de i bul bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Izvrsno je. Ne možete ga koristiti, kako bi vam pomogli da se odlučite za posao. Nepromijenjena vrijednost% 2-% 3 je ograničena na broj bodova. Üstelik çoğu durumda, veličina yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın je yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubai City şirketi sizi güvenilir siteleri denemeniz için teşvik ediyor. İş arama site ve portallarına kayıt olmalı ve bu siteleri bir şans tanımalısınız çünkü karşınıza neyin çıkacağını gerçekten bilemezsiniz. Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. 'Ünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai 's yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar veličina yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Želite li da nas kontaktirate?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Iskoristio sam BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Gulf Talent

Gulf Talent hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. Her gün Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. An. Orta Doğu ve Hindistan'ın yáı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: \ t Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, yabancılar da dahil iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google je dodao / la na listu oglasa koji su objavljeni na ovoj stranici. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle i aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Određeni član 2005 je prošao kroz Dubizle, a zamijenio je büyük bir popülarite kazandı ve siteye eklenen iş ilanı sayısı joj gün artıyor. Uređaj je ujednačen i zaokružen.

Monster zaliv

Monster zaliv hakkına: \ t Bu kariyer sitesinde aradığınız njen türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdooru

Glassdooru hakkında: Aslında bu şirket, Dubai i Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Career Jet

Career Jet hakkında: BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internet üzerinden i bul bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

Dubai Careers

Dubai Careers hakkında: Početna stranica, yenilikçi bir iş arama portalı. Portal Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani sin derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin u popüler iş arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Trska

Trska hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iş ilanları da içeriyor. İngiliz vatandaşları ve dier uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Zaista

Zaista hakkında: Na sajtu, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket joj geçen gün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Dubai Grad irketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Site yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Početna stranica BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Da li ste u potrazi za Dubai'de i aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapski bilmiyorsanız ya da yeterli iš deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar iinin Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapski bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Da li ste sigurni da ste izabrali nekretninu kliknite ovdje. Bu sebeple joj alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Njezina je bila sila njena žena, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Dubai sin birkaç na yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi iayler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Kada se to desi, hukuk sistemi ateriat hukukunun katı bir yorumu gibi bazı sert kurallara dayanmakta ve ne olursa olsun, bu kurallara uyulmakta. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Ualışmak için Abu Dhabi veya Dubai'y gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içinde, hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet i suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai 'yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Obezbeđuje vas da nađete sve što želite. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, njena zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların eriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, \ t Dubai i Abu Dhabi hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Ovaj provajder je trenutno nije na vezi. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Veličina vetrobranskog stakla je veća, ali je u pitanju seksualna orijentacija i zabava. BAE'nin joj yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işçiler için Dubai özeti

Dünyanın joj yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai i Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazil kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Irketimiz dünyanın joj yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Također provjerite On: Multilanguage Guides for Expats

Dubai City Company sada pruža dobre vodiče za posao u Dubaiju. Naš tim je odlučio dodati informacije za svaki jezik za naš Dubai expats. Dakle, imajući to na umu, sada možete dobiti vodiče, savjete i zaposlenje u Ujedinjenim Arapskim Emiratima sa svojim jezikom.

Dubai City Company
Dubai City Company
Dobrodošli, hvala što ste posjetili našu web stranicu i postali novi korisnik naših nevjerovatnih usluga.

Ostavite odgovor

50% Popust
Nema nagrade
Sljedeći put
Skoro!
Fly Tickets
Besplatan CV!
Nema nagrade
Danas nema sreće
Skoro!
Praznici
Pošaljite životopis!
Smještaj
Besplatno! - Iskoristite priliku osvojiti posao u Dubaiju!

Gotovo svi se mogu prijaviti na Dubai Job Lottery! Postoje samo dva zahtjeva da biste se kvalificirali za zaposlenje iz UAE ili Katara: Koristite Dubai Visa lutriju da sa samo nekoliko klikova saznate da li se kvalifikujete za radnu vizu. Svakom stranom emigrantu, koji nije državljanin UAE-a, potrebna je boravišna viza za život i rad u Dubaiju. Uz našu lutriju, dobit ćete Boravišna / boravišna viza koja vam omogućava rad u Dubaiju!

Ako osvojite posao u Dubaiju, morate registrirati svoje podatke.