Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing 🥇
Novembre 13, 2018
Treballs a Dubai per als treballadors de Sri Lanka
Treballs a Dubai per als treballadors de Sri Lanka
Novembre 18, 2018
show all

Dubai'de işler - Dubai City Company

Dubai Blog for Expats - Dubai'de işler
Poseu-vos en contacte amb nosaltres!

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. S’ha generat una categoria genealògica BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada i que s’encarregaria d’exercir. Si us plau, si us plau, escriviu-vos com a novetat? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Coneixeu-vos-hi un producte que no es pot utilitzar. Dubai ja ha estat d’una altra manera.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için i turlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni Yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Apreneu-vos a Dubai d’on s’ha de fer una feina d’una altra manera. Dahası, son derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ha BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubai City Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; Sosial medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster Gulf Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adreçar-se a la vostra tasca de Dubai per a un çeşitli ierleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın her yerind gel yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profericel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için mümkün mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar heurt and yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistan yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Podeu comprovar si hi ha molta feina que s’hauria de canviar d’orientació. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir balangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Esquema de fàrmacs d’anuncis a Dubai, on s’arriba a l’aramí a l’establiment d’una planta d’aire lliure. yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni arxiu d’instrument d’esquena. Si voleu, feu clic a la base de dades. Ne yazık ki, standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, size yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanınn her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, la ciutat de Dubai s’expliquen d’orientació local. Arxiu d’un lloc que us servirà de navegació per a l’aïllament i l’ús d’aquestes opcions de fabricació. Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşya da bağlantı, my ihe teklifine dönüşebilir ve anda yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. Arxiu d’arbre de motor en línia amb l’expressió d’amplada; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Coneixeu-vos amb una BAE per a Dubai

Golf Talent

Golf Talent hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden veel genel olarak, gerçekten iyi i pozisyonlarıyla dolu. El seu gün Körfez ülkelerindeki ve Katar Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site buen sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Es recomana que s’encarregueu d’un altre tipus d’energia. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm dýnyadan yöneticiler yöneticiler y'nhniker CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Buir en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, Yabancılar da dah iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alar şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sectori 2005, es pot fer servir el japonès, o bé feu clic aquí, o bé feu clic aquí per veure si hi ha un lloc web. Hem d’haver-ne un de fort i fer-ne una de les altres.

Golf del monstre

Golf del monstre hakkına: Llocs d’autor amb aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundundan hakchkotkotar pujar al aldea, aquí iuverenler bu on site üye oluye.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek and lisends yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Carreró Jet

Carreró Jet hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan i ve deneyiminiz no seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internet üzerinden iş bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

Carreras a Dubai

Carreras a Dubai hakkında: Bu site, yenilikçi bir iş arama portalı. Portal d’Amfitrió de Dubai amb l’objectiu d’un nou sistema d’anuncis. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler iş arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Canya

Canya hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından bare o Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozitionlarla ilgili i ilanları da içeriyor. Anar a la llum de la llengua a l’extrem d’expressió. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

En efecte

En efecte hakkında: Bu site, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket her geçen gug daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Site yurt dışından başvuracak adaylar için in Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Aràbiga sudaesa és il·licitària.

Iabancılar en Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancha dahi ihi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Afegiu-vos a la vostra disposició per a tots els usuaris, en Dubai haureu d’haver-ne un. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapà bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Si voleu escollir l’objecte, s’haurà d’haver-ne un. Bu sebeple her alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. El seu gün bu sitelerin seu biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Oumna açıdan bakarsak, Dubai hi heu anunciat la possibilitat de fer-ne una altra vegada. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Afegiu-ne la informació a Dubai d’Ucraïna. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar ićin

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Si us plau, tingueu en compte que els vostres sistemes seran vàlids per a tots els usuaris. Coneixements d’establiment. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni ve heuhathe baaclay yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içon, alíyor cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalbi bir hizt ve asç oranını azaltıyor.

Yine, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığılıkla kurtulmaya çalışıyorar o no ves, BAE'deki yasalar herkes için son son derece katı. Habilita l’element de l’element sobre el Facebook que no s’ha obtingut. yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, her zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Lliure d’acord, inclosa la mostra i l’expressió. Örneğin, Dubai Abu Dhabi hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai yerel halkı için normal uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Mida de la mida de la mida de la caixa de seguretat, l’enquadrament d’aquest tipus d’enllaç i l’extracció BAE'nin la seva galeria d’usuaris d’orientació es va convertir en una botiga d’orientació.

Coneixeu-vos aquí a Dubai

Dünyanın her yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Diceu el nombre d’editors que s’ha trobat a Dubai, Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, amb més possibilitats d’otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şirketimiz dünyanın her yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Comproveu també: Guies multilingües per a expatriats

Dubai City Company ofereix ara bones guies d'ocupació a Dubai. El nostre equip va decidir afegir informació per a cada idioma Expatriats de Dubai. Per això, tenint en compte això, ara podeu obtenir guies, consells i feina als Emirats Àrabs Units amb el vostre propi idioma.

Seleccioneu un formulari vàlid
50% de descompte
Cap premi
La propera vegada
Gairebé!
Entrades de vol
Visa a Dubai!
Sense premi
Avui no hi ha sort
Gairebé!
Vacances
Cap premi
Allotjament
$ 5 per obtenir la vostra oportunitat de guanya una visa a Dubai!
Per només $ 5 Gairebé tothom pot sol·licitar la loteria de visats de Dubai. Només hi ha dos requisits per optar a una ocupació amb visa de Emirats Àrabs Units: utilitzeu la Loteria de visats de Dubai per obtenir només uns quants clics si voleu obtenir la visa d’ocupació. Qualsevol expatriat estranger que no sigui nacional dels Emirats Àrabs Units, necessita un visat de residència per viure i treballar a Dubai. Amb la nostra loteria, guanyaràs Visat de residència / ocupació que us permet treballar a Dubai!
Si obteniu la visa, només haureu de pagar només $ 5 i, a continuació, registreu les dades.
0 articles
$ 0.00