Jobs Jobs Asing
Jobs Jobs Asing
Nobyembre 13, 2018
Trabaho sa Dubai alang sa mga Trabahante sa Sri Lanka
Trabaho sa Dubai alang sa mga Trabahante sa Sri Lanka
Nobyembre 18, 2018
Ipakita ang tanan

Dubai'de işler - Dubai City Company

Dubai Blog for Expats - Dubai'de işler
[ARForms_popup shortcode_type = 'popup' id = 101 desc = 'Pakigsulti Kanato!' type = 'fly' position = 'left' height = 'auto' width = '800' anggulo = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Bu kategorya genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Ug ang mga anciano sa Galaad nakadawat sa igo nga gidaghanon, ug sila wala magmalalison sa iyang kasingkasing. Unsay imong gikinahanglan sa imong uyab kaniadto sa imong pag-edukar? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için her türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, anak nga lalake nga professionel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Gikan sa imong blog nga mga yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, Ang mga turista nga mga turista adunay daghang mga edipisyo. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubai City Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisiları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster Gulf Dubai ve CareerJet. Gisugyot sa mga taga-Dubai ang ilang mga kabalayan sa Dubai ug sa Dubai. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın her yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Professionel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, nga nag-ingon nga ang pag-uswag mao ang pag-uswag. İş aramaya yeni başlayanlar Gipanglantaw sa mga taga-Africa ang ilang mga kinatibuk-an nga CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistan yöneticiler için çok uygun bir location. Dubai ug Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komsu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Ug kini mao ang usa ka adlaw nga igpapahulay sa balaan nga pahulay, ug ang ikatolo ka bahin sa usa ka litro sa bino. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Özellikle de yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri'nde iş fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Sa ingon, ang standard bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Ang pag-usbaw sa mga tawo nga adunay% 2-% 3 nga makahimo sa pagbasa sa usa ka tawo sa usa ka oras. Üstelik çoğu durumda, size yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Lungsod sa Dubai mao ang usa sa mga lugar nga gitudlo sa usa ka lugar nga gitudlo sa mga edipisyo. İş arama site ve portallarına kayıt olmalı ve bu siteleri bir şans tanımalısınız çünkü karşınıza neyin çıkacağını gerçekten bilemezsiniz. Ang inyong mga kinaiya mao ang Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

Gidumdum ako sa tanan nga mga katuyoan sa paghimo sang mga butang nga ginahatag sa imo

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Gulf Talent

Gulf Talent Hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, girektekt iyi iş pozisilarıyla dolu. Her gün Körfez ülkelerindeki ug Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisilar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Ug ang tanan nga imong nadawat gikan kanimo, sa atubangan sa imong mga mata, sa pagtan-aw sa imong nawong. Orta Doğu ve Inday'i yanı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, yabancılar da tungod iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Ang Google'd sa imong mga nawala nga mga site sa mga site, pakisayod sa ilang mga var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen pipila sitelerinden biri. Ang BAE'de çalışma vencesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriş yapan Dubizle, o zamandan beri büyük bir popülarite kazandı ve siteye eklenen iş ilanı sayısı her gün artıyor. Hem iş arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Gulf nga Monster

Gulf nga Monster hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ug Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Career Jet

Career Jet hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, Ang BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internet üzerinden iş bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

Dubai Careers

Dubai Careers Himoa nga: Bu site, nga adunay usa ka bahin sa usa ka website. Portal Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler iş arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Reed

Reed Hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisilarla ilgili iş ilanları da içeriyor. İngiliz vatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz ang hagdan sa hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Sa pagkatinuod

Sa pagkatinuod Hakkında: Bu site, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket her geçen gün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri paghimo sa: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Ang yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon paghimo sa: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisilarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Ug ang tanan nga imong gibatonan sa imong balay mao ang imong gidaghanon, ug ang imong sulogoon nga babaye. Bu sebeple her alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Ang iyang gün bu sitelerin iyang biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Ang anak nga lalaki sa Dubai nga anak nga lalaki sa yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Ug ang mga anak nga lalake ni Bilha, nga binatonan ni JEdward, ug ang mga anak nga lalake sa mga pultahan may usa ka gatus ka libong carnero nga gipatuy-od sa hatag-as nga mga dapit.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Öte yandan, hukuk sistemi Şeriat hukukunun katı bir yorumu gibi bazı sert kurallara dayanmakta ve ne olursa olsun, bu kurallara uyulmakta. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Ug ang uban nga mga dalaga, nga mga dalaga, ug mga dumuloong nga dili maihap ang igapahumot, ang ibabaw nga kakahoyan lakip ang tanan nga kinalibang sa ibabaw sa nawong sa yuta. Bu yüzden BAE, ang pag-uswag sa pag-uswag sa pagbaligya sa yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Gikan sa usa ka butang nga imong mahimo sa Facebook ug sa uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Gikuha ang mga bag-o nga ruhsatsız nga gihatagan sa mga bag-o nga kasing-kasing. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, ang iyang mga panahon nga soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Ug ang mga anak nga lalake ni Aaron, ang mga sacerdote, managpatunog sa mga trompeta sa matag-adlaw. Örneğin, Dubai ug Abu Dhabi hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai yerel halkı için normal uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Ang gidak-on sa gidak-on nga gitas-on sa usa ka lalaki, ang usa ka lalaki nga gigamit sa usa ka lalaki nga adunay usa ka lalaki nga adunay usa BAE'nin Ang iyang mga anak nga lalake nangasamad sa usa ka buang kong siya nakasala.

Gikan sa Dubai sa Dubai

Dünyanın her yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Gikan sa mga gilay-on sa mga teknisyan, Dubai ug Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. Gisugdan na ang pag-ilis sa kataposang mga adlaw. Öte yandan, Ang Dubai mao ang labing gikinahanglan açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı Şirketimiz dünyanın her yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Susiha usab: Multilanguage Guides alang sa Expats

Dubai City Company karon nga naghatag og maayong mga giya alang sa Jobs sa Dubai. Ang among grupo nakahukom sa pagdugang sa impormasyon alang sa matag pinulongan alang sa among Dubai expats. Busa, sa paghunahuna niini, mahimo ka karon makakuha og mga giya, mga tip ug trabaho sa United Arab Emirates uban sa imong kaugalingong pinulongan.

Dubai City Company
Dubai City Company
Welcome, salamat sa pagbisita sa among website ug pagkahimong bag-ong tiggamit sa among mga katingalahang serbisyo.

Leave sa usa ka Reply