Lowongan Pekerjaan Yn Troi
Lowongan Pekerjaan Yn Troi
Tachwedd 13, 2018
Swyddi yn Dubai ar gyfer Gweithwyr Sri Lankan
Swyddi yn Dubai ar gyfer Gweithwyr Sri Lankan
Tachwedd 18, 2018
Dangos pob

Dubai'de işler - Cwmni Dinas Dubai

Dubai Blog ar gyfer Expats - Dubai'de işler
[ARForms_popup shortcode_type = 'popup' id = 101 desc = 'Cysylltwch â ni!' type = 'fly' position = 'chwith' uchder = 'auto' width = '800' Angle = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Mae gen i gyfryngwr BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, bukavurusunda bulunacaklar mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Sut i ddod o hyd i un o hoelion wyth oleuni ar y megak ediyorsunuz? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş buinneileceğinize ing milk en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için ei türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler bulabilir Dubai'de kesinlikle bir iş. Mae hyn yn golygu bod eich busnes wedi dod i ben yn ystod y flwyddyn. Dahası, mac derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilradhiz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, os gwelwch yn dda yn gwneud bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Dolennu BAE'de b ’’ ’me ı ize ize iz iz iz ğ ğ iz iz iz iz iz iz iz iz iz.

Dinas Dubai Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilwchiz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Gwlff Monster Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bı şezitli işlere yerleştiriyoruz. Rayş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın ei gelen yeninden yabancılar için uygun işler var. Cewch eich cyfansoddi yn ôl y neges gan ddweud eich bod wedi newid. Mae pob un ohonyn nhw wedi gwneud y gorau, ac yna i gyd-fynd â nhw, ac yna i gyd-fynd â pharatoi, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın ei a-ydden aday kabul ediyoruz. Eşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara inspasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel, Unrhyw Fater Arall Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana i merkezleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde mab derece i i ş lar bil bil bil bil bil bil bil bil bil bil bil bil bil bil bil bil bil bil bil ’ Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne amryw ki, BAE'yi ilk defa zeyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Ze n ü ü ü ü ü ü ü ü ü ü ü ü ü Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Ö Öü yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Mae hyn yn bwysig iawn i chi

Rhowch y gorau i BAE'de i ’ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge ge’ E-bostiwch bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Ancak yine de, dewch ati i agor y wefan yn Bazılarına değindik. Nid yw hyn yn wir, mae hyn yn b ’rtalışanın buanlenen çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, maint y goeden, yn cael ei gyflwyno ar gyfer y teclyn codi arian yn y becwsilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve Mae CV yn addas ar gyfer pob math o bobl olmalısınız çünkü dünyanın ei yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubai City şirketi sizi güvenilir siteleri denemeniz için teşvik ediyor. Site ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara araİ Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabil gwaithiz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir yw teklifine dönüşebilir ve yurt anda bir dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. Elş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu maint ilanlar yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki i 's arae site a rennir gan daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Talent y Gwlff

Talent y Gwlff enkkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. Ei gün Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu safle yn dweud Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Mae hyn yn golygu bod ve ı ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab ab Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, y daanc i da a alak a la im day day day im im im im im im im im im im im Google'da üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. Mae BAE'de çalışma vizesiyle yn cynnig gwybodaeth am y wefan hon. Mae hyn yn golygu bod pob math o ddetholiad yn cael ei wneud, a bod yn bwerus i bweru gwleidyddiaeth yn y wefan. Hem aş arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araça.

Gwlff Monster

Gwlff Monster hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabiltaiiz çünkü şirket çok Uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok aldığından puanlar yüksek, hemen hemen Tum işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Mae hyn yn digwydd, ac mae hyn yn digwydd. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış o s a lar day day day day day ited nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd nd ok ok ok

Jet Gyrfa

Jet Gyrfa hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan biri ve iş deizrien olu rsa ney ney ney ney ney BAE'de iş bulmak ar gyfer y wefan hon. Ayrıca, ö ola zel ra ra ra ra ra internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet internet

Gyrfaoedd Dubai

Gyrfaoedd Dubai hakkında: Bu site, porth arama yenilikçi bir iş. Portal Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu geliştirilmiş, yani mac derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler or a motorlarından biri haline geleceği kesin.

Reed

Reed hakkında: Bu İngiltere'nin b byyük i gyd yn cael eu defnyddio gan beirianwyr Arap Emoslindek akık açık izeryonlarla da içeriyor. Iz il atan iz iz iz iz iz iz iz iz iz il il il il il ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz Mae hyn yn wir am y tro cyntaf, ac mae hyn yn addas ar gyfer modur.

Yn wir

Yn wir hakkında: Bu site, d ny ki ma ara ara ma ara ara ma te te te te te te te te te te te te te te te ’ 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Safle'r wefan yn ddelfrydol ar gyfer Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu site BAE'de kariyer arasanlar arasında çok üünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin rhyngrwyd sitelerinden top Katar ve Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar ICIN İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe Kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha izler içler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterliiz oks ney oks oks oks oks oks oks oks oks,,,,, Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dechreuwch y safle hwn yn yabanc anc ğ Dubai Dubai Dubai Dubai Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması. Yn ogystal â hynny, mae ei hysbrydoliaeth weriniaethol yn özgeçmişlerini yollayabiliyor. Ei gün bu sitelerin ei biri vasıtasıyla, ondayca yeni aday başvuruda bulunuyor. Bakarsak i, ac yn ystod y flwyddyn, mae mab Dubai ar y b y me ki ki ki ki ki ki ki ki ki ki Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai ˆ Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Mae pob math o greaduriaid yn cael eu gwneud yn ddiddiwedd i oleiddiaid i gyd i wneud mwy o wybodaeth ar y b l Bas Bas Bas ˆ

Mu? Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Te y,,,,,,,,,, iat iat iat iat iat iat iat iat iat iat iat iat iat iat iat iat iat iat un un un un un un un,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ’ Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. K ı ı ı ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ı ı gel gel gel gel gel gel gel gel gel gel,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ’ Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, BAE'deki yasalar herkes için mare derece katı. Hepgorwch y welerde el el tiwtiau ar y we yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, ei zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Bakarsak Olumlu yönden, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubai ve Abu Dhabi hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai yerel halkı için normal uygulama bu. BAstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Mae hyn yn golygu bod maint y maint yn cael ei wneud, yn disodli ac yn plygu ar y b teri teri teri teri teri eni eni eni teri teri teri teri teri lar lar lar lar teri teri teri teri il il il teri il il BAE'nin ei yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işçiler için Dubai özeti

Dünyanın ei geerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, bulabilir burada kolaylıkla iş. Wedi'i drefnu gan y cwmni, Dubai ve Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve serenörde bukonuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şirketimiz dünyanın ei kerinlikle yerindeki adaylara Dubai y i i i i i i Dubai i i Dubai i Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai.

Edrychwch hefyd ar: Canllawiau Amlieithog ar gyfer Expats

Mae Dubai City Company bellach yn darparu canllawiau da ar gyfer Jobs in Dubai. Penderfynodd ein tîm ychwanegu gwybodaeth ar gyfer pob iaith ar gyfer ein hysgol Mae Dubai yn datguddio. Felly, gyda hyn mewn golwg, gallwch gael canllawiau, awgrymiadau a chyflogaeth yn yr Emiraethau Arabaidd Unedig gyda'ch iaith eich hun.

Cwmni Dinas Dubai
Cwmni Dinas Dubai
Croeso, diolch am ymweld â'n gwefan a dod yn ddefnyddiwr newydd o'n gwasanaethau anhygoel.

Ad a Ateb

Gostyngiad 50%
Dim gwobr
Tro nesaf
Bron!
Tocynnau Plu
CV am ddim!
Dim Gwobr
Dim lwc heddiw
Bron!
Gwyliau
Post Ail-ddechrau!
llety
Am ddim! - Sicrhewch eich cyfle i ennill Swydd yn Dubai!

Gall bron pawb wneud cais am Loteri Swydd Dubai! Dau ofyniad yn unig sydd i fod yn gymwys ar gyfer Cyflogaeth Emiradau Arabaidd Unedig neu Qatar: Defnyddiwch Loteri Visa Dubai i ddarganfod gyda dim ond ychydig o gliciau a ydych chi'n gymwys ar gyfer y Fisa Cyflogaeth. Mae angen fisa preswyl ar unrhyw alltud tramor, nad yw'n ddinesydd Emiradau Arabaidd Unedig, i fyw a gweithio yn Dubai. Gyda'n loteri, byddwch chi'n ennill y Fisa preswyl / cyflogaeth sy'n caniatáu ichi weithio yn Dubai!

Os ydych chi'n ennill y swydd yn Dubai mae angen i chi gofrestru'ch manylion.