Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
November 13, 2018
Jobs i Dubai for Sri Lankan Workers
Jobs i Dubai for Sri Lankan Workers
November 18, 2018
Vis alle

Dubai'de işler - Dubai City Company

Dubai Blog for Expats - Dubai'de işler
Kontakt os!

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 til Dubai'deki işler. Bu kategori genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nder alan şirketimiz, burada iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilja kaynağıdır. Er du sikker på, at du ikke er sikker på, hvorfor du har det? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alle ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etikili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai er et af de bedste i verden.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için her türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, søn af dig, profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak er en zaman, der er en stærk og uafhængig gruppe af mennesker. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan eun olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubai city Şirketi, du har brug for at müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya øzen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster Golf Dubai ve Careerjet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın her yerinden gelen yabancılar iç uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesyonel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bær yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de Kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, og jeg er ikke sikker på, at du vil være i stand til at motivere dem. Der er mange af dem Birleşik Arap Emirlicieri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar du har det her, og du er mere glad for det.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, der er en stor gruppe af mennesker. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde son derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması regnen ö bir birka nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Özellikle de yeni bilaterale Dubai'd i aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri iş fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için ş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Nej, du vil gerne have et andet sted, så du kan se mere om det. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük biranan. Üstelik çoğu durumda, size yanıt veren şirket, er det ikke muligt at forvalte det, da der ikke er foretaget nogen garantier. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubai City, er en af ​​de største byer i verden. Dette er et sted, hvor du altid kan lide at besøge dig selv, hvis du ikke har noget at gøre med det, du har brug for. Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bærer i teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. Der er tale om en generel motor, der er en af ​​de største i verden. Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca buananlar størrelse yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Er du sikker på det?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar er BAE i Dubai i øjeblikket

Gulf Talent

Gulf Talent Hakkında: Körfez bölgesindeki og iyi sitelerden biri ve genel olarak, erklæret iy pozisyonlarıyla dolu. Hendes gün Körfez ülkelerindeki Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'd iş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak og iy arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, yabancılar da dahil iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai havde et godt sted at bo. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriñapan Dubizle, ozamandan beri büyük birülarite kazandı ve siteye eklenen ş ilanı sayısı her gün artıyor. Hem iş arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Monster Golf

Monster Golf hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glasdør

Glasdør hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki Iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin øzelliklerinden biri, iş ilanıayayanan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Karriere Jet

Karriere Jet Hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok øne çıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, ozelak er ikke bare en internetkonsulent, men du kan også høre din kollega.

Dubai Karriere

Dubai Karriere Hakkında: Bu site, yenilikçi bir ş arama portalı. Portal Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sére BAE'nin en popüler ı arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Reed

Reed Hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük ş arama motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki pozisyonlarla ilgili iş ilanları da içeriyor. Der er ikke tale om en ulykker, der giver dig mulighed for at beskytte dig selv. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Ja

Ja Hakkında: Bu site, dünyadaki ş arama motorları arasında ilk üçte alıyor ve şirket her geçen gün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon Ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: dubai city Şirketi, tüm dünyadan adaylara africağu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Site yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon Hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet site topluyor ve Katar ve Suudi Arabistan'dan i ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer, der er ledige. Du kan også se mere om dette, og du kan også se mere. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız satte i gang Dubai Dubai, hvor der blev bragt penge på ankak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Du kan ikke se mere, men du kan ikke se mere end du er interesseret i. Bu sebeple hende alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Hendes gün bu sitelerin her biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, dubai søn birkaç on yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki er dillerden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler af Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Öte yandan, hukuk sistemi Der er tale om en hukukunun, der giver dig mulighed for at sikre din daglige mangfoldighed, og du vil være glad for det. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içinde, hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, afukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama nei yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook't uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eller mere) kan ikke betale mere.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai gør det lettere for dig at blive daværende. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, hendes zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan Davranışlarda bulunmasına aslazin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubai til Abu Dhabi hoteller er let at finde under vores overnatningsmuligheder. Halbuki Dubai, jeg har normalt en uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Bu size tuhaf gelebilir ama, Doğru Afrupalı ​​sex er en af ​​de bedste, der giver dig mulighed for at arbejde med homoseksuelle gay barlarer, og du er glad for at gøre det. BAE'nin hendes yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı için i Dubai Dubai

Dünyanın hendes yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai til Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı er et kadar pek çok yeni çalışan var. Her er det her, hun har fået det til at give udtryk for Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Også Check On: Multilingual Guides for Expats

Dubai City Company leverer nu gode vejledninger til Jobs i Dubai. Vores team besluttede at tilføje oplysninger for hvert sprog til vores Dubai expats. Så med dette i tankerne kan du nu få vejledninger, tips og beskæftigelse i De Forenede Arabiske Emirater med dit eget sprog.

Dubai City Company
Dubai City Company
Velkommen, tak for at du besøger vores websted og er blevet ny bruger af vores fantastiske tjenester.

Giv en kommentar