Dubai Airport Jobs
وظائف في مطار دبي لتقدم المغتربين بطلب الحصول على عمل في الإمارات العربية المتحدة
November 8, 2018
مشاغل در دبی-ما در حال جذب نیرو در خاورمیانه هستیم!
November 12, 2018
Show all

Türkler için Dubai’de İş Fırsatları – Çalışmak için inanılmaz bir yere başvurun

Türkler için Dubai'de İş Fırsatları - Çalışmak için inanılmaz bir yere başvurun
[ARForms_popup shortcode_type='popup' id=101 desc='Contact Us!' type='fly' position='left' height='auto' width='800' angle='90' bgcolor='#ff5100' txtcolor='#ffffff' ]

Dubai’de İş Fırsatları

Neden Dubai City şirketine başvurmalısınız?

Dubai’de hem deneyimli çalışanlar hem de yeni mezunlar için uygun işler var. Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki iyi işler nedeniyle, kariyerini ilerletmek isteyen pek çok kişi, BAE’de iyi maaş veren işverenler arıyor. Bu BAE’deki kariyer gelişiminiz için de önemli bir şey. Genel olarak BAE’de kariyer arayanlar için en önemli nokta, olağanüstü bir işveren bulmak. Ayrıca eğer başka bir ülkedenseniz, size çalışma vizesi sağlayacak ya da bu vizeyi uzatacak işverenler bulmalısınız.

Aslında birden çok kariyer olasılığı var. Yeni iş aramaya başladıysanız, Dubai City’de herkes gibi muamele göreceksiniz. Ve elbette esiri olacağınız bir kariyer, kesinlikle yeni bir iş bulmanın en iyi yolu değil. BAE’de uygun bir iş bulabilmek için öncelikle birkaç ipucunu bilmeniz gerekiyor. En iyi yollardan biri, Dubai’ye taşınma rehberimizi okumak. Ya da WhatsApp üzerinden sohbet gruplarımızda iş arayan diğer insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.

Dubai’de iş aramanın en zor yanı, kesinlikle ilk işinizi bulabilmek ve vize alma sürecini doğru bir şekilde yürütebilmek. Dubai ve Körfez bölgesinde yeni bir iş arayışında olan herkes, en başta umutlu oluyor ancak uzun süreli iş arayışı sonrasında heves kayboluyor ve kötü zamanlar eşikte beliriyor. Bazıları iş bulamıyorlar ve pes ediyorlar.

Çalışmak için inanılmaz bir yere başvurun

 CV’nizi Aşağıya Yükleyin!

CV’nizi Aşağıya Yükleyin!
Şirketimiz Dubai’de iş bulmanıza yardımcı olacaktır.

Dubai’deki işverenlere nasıl daha hızlı ulaşırsınız?

Bu gibi durumları akılda tutarak, öncelikle daha düşük bir kariyer aramaya başlamalısınız. BAE’de size lüks bir yaşam sağlayacak işler yerine kolayca bulabileceğiniz türde işlere yönelmelisiniz. Örneğin otel hizmetleri alanında, temizlikçi veya hizmetçi gibi işler. İş aramaya yönelik bazı çevrelerde, Ortadoğu’da yeni bir iş bulmanızda size yardımcı olabilecek kadar kibar birileri de olabilir ancak Ortadoğu’da iş teklifi almadan önce birkaç aşamayı geçmeniz gerekiyor.

Dubai veya Abu Dabi’den bir iş teklifi almanın en hızlı yolu, WhatsApp’taki yetenek avcılarıyla iletişim kurmaktır. Bugünlerde Ortadoğu’da kariyer arayan sadece siz değilsiniz. İş bulabilmek için akıllıca çalışmanız gerekli ve yapabileceğiniz şeyler sadece yeterince çalışmak ve şansın kapınızı çalmasını beklemekten ibaret. CV’nizi her zaman iki kez kontrol edin ve Dubai’de doğrudan mülakata girebileceğiniz bir iş bulmaya çalışın. Bir İngiliz atasözü konuşmanın iyi olduğunu söylüyor. Bu düşünceyle hızlı bir çözüm bulmaya çalışın. Ve en hızlı şekilde, banka hesabınızdan çok fazla para harcamadan önce, yeni işverenler bulun.

Türkler için 2019’da Dubai’de iş aramak mantıklı mı?

Yeni işinizi bulmanıza kim yardım edebilir?

Dubai’de Çalışma 2019, bazı yöneticileri uykusuz bıraktı. Bazı müşterilerimiz “Bu Dubai’de iş bulmak için iyi bir yol değil!”, “Bu şey hiçbir işe yaramıyor!” şeklinde e-postalar gönderiyorlar. Ancak iş arayanlar kendilerine asla şu soruyu sormuyorlar: “Dubai ve Abu Dabi’de iş teklifi almak için yeterli tecrübem var mı?” İşe alım yöneticilerinin çoğu, kariyer arayanlara standart cevaplarla yanıt vermektedir. Peki gerçekte rüyalarınızdaki işi nasıl bulabilirsiniz? Bu sorunun cevabı kolay değil. BAE’de işveren bulmak için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var.

BAE’de iş arayanlar için rehber

Dubai City Şirketi, iş aramaya yeni başlayan yabancılar, özellikle de Dubai’de iş arayanlar için eksiksiz bir rehber oluşturdu. 2019’da önemli olan şey, BAE’de yeni bir şirket aramak değil, doğru kişilere ulaşabilmektir. Size kendinizi kanıtlayabilme şansı vermesi için ikna etmek isteyebileceğiniz doğru kişilerle, örneğin size belirli bir şirkette çalışma şansı sunabilecek insanlarla ilgili detayları bilmelisiniz.

Kariyerinize başlamanız için en iyi yol, geldiğiniz ülkeden olan bir işveren bulmaktır. Örneğin, Pakistanlıysanız ve Dubai’de bir işveren arıyorsanız, açıkçası en akıllıca yol Pakistanlı bir şirket bulmaktır. Bu şirket sizin için iyi bir işveren olabilir. Bunun Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki kariyerinizi oluşturmak için uygun bir yol olmadığını düşünebilirsiniz ancak, hızlı bir şekilde çalışmaya başlamak istiyorsanız bu daha akıllıca bir çözümdür.

Ayrıca, Abu Dabi’de iş bulmak BAE’nin başkentinde iş bulmaktan çok daha kolaydır. İş aramaya yeni başlayanlar için, 2019 yılında Dubai’deki işler websitemizde bulunabilir!.

İş aramaya yeni başlayanlar için 2019’da Dubai’deki iş fırsatları!

Özgeçmişinizi şirketimize gönderin

Dahası, iş arayan Asya ve Avrupalılar da Dubai’de ve Abu Dabi’de bankacılık kariyeri seçiyorlar. Ancak sizin için eşit derecede önemli olan şey, öncelikli olarak BAE’de bir kariyere sahip olmak için pro-aktif kariyer arama adımları atmak. Dubai City Şirketi şu anda kariyer hedefleyenlere yardım ediyor. Firmamız, aslında üst düzey yöneticiler arayıp işe almakta sektörün en iyilerinden biri olsa da, ekibimiz iş arayan Hindistan vatandaşlarının Dubai’de iş bulmaları için de yardımcı oluyor. Şirketimizin Birleşik Arap Emirlikleri genelinde çeşitli satış ve pazarlama pozisyonlarını yönettiğinin de bilinmesi önemlidir.

Körfez Ülkelerinde Telefonla İşe Alım

Dubai City Şirketi, mobil telefon aracılığı ile kariyer arayışının Dubai’de iyi çalıştığını gösteren etkileyici kanıtlara sahip. Katar ve Singapur r’da da mobil telefon aracılığıyla ile alımlar artmakta. Başka bir deyişle, firmamızın her iş arayış sürecine WhatsApp görüşmelerini de dâhil etmesi, önemli bir nokta.

Şu anda 2019 ve 2020 yılları için yöneticiler işe alıyoruz. Tabii ki, Dubai’deki yeni satış ve pazarlama pozisyonları için de alım yapacağız. Diğer yandan, pazarlama sektörü geliştikçe Katar ve Suudi Arabistan’da yeni hesap yönetimi pozisyonları da açılacaktır. Özellikle belirtmek gerekirse, bilişim teknolojileri yöneticileri ve mühendislik uzmanları arıyoruz. Dubai’deki yabancılar için, en iyi iş arama hizmeti sağlayıcılarından biriyiz. Türk vatandaşları için 2019’da Dubai’de iş fırsatları – CV’nizi şirketimize gönderin.

Dubai City’de iş arayanlar

Bu koşullar altında, iş arayan pek çok insan Dubai’ye üç beş defadan çok gelip gitmiştir. BAE’ye iş arayan birçok kişi geliyor, ailelerini de yanlarında getirmeye çalışıyor ve bu muhteşem şehirde aileleriyle birlikte yaşamaya alışıyorlar. Uzun vadede, iş arayan Hindistan vatandaşları ile Avrupalı ve Amerikalı yöneticilerin BAE’ye gelmesinin sebebi de bu. Bunlar göz önüne alındığında, iş arayışında olan kişiler bu şehirde toplanmakta ve şehirdeki işe alım yönetimi ile özel bir bağlantı oluşturmakta. Çoğunlukla iş arayanlar Dubai’yi beğeniyorlar. Genel olarak Dubai ve Abu Dabi, steroid kullanmış New York gibi.

BAE’nin maceracı mimarisi, çalışırken ve iş ararken zaman zaman size muhteşem güzellikte siluetler sunar. Moda alanında bir kariyer arayabilirsiniz ya da Google’da ve hatta BAE’deki gece kulüplerinde bir kariyer edinebilirsiniz. Dubai’nin çağdaş sanat ortamı olağanüstüdür. Tabii ayrıca Dubai çevresinde güzel hava ve iyi plajlar bulmak son derece kolaydır. Mobil iş arama hakkında olumsuz söylentiler olsa da, Dubai size ayrıntılı bir kariyer araştırmasından çok daha fazlasını sunacaktır. Abu Dabi’de de adaylar için en iyi seçenekler mevcut. Bu iki muhteşem şehirde, BAE’deki en büyük gökdelenler yer almakta ve dahası, dünyadaki en büyük gökdelenlerden biri de şehirde ve yeni kariyerinize orada başlamanız mümkün.

Dubai City, çalışmak için inanılmaz bir yerdir

Başka bir deyişle, Dubai’de yenilikçi bir kariyer de mümkün. Ayrıca BAE’deki herkes, satış alanında hızlı bir kariyer elde edebilir ve bu da oldukça harika bir şey! Dubai son derece ilginç ve olağanüstü hızlı büyüyen bir şehir. 50 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri’nde hiçbir şey yoktu. Artık dünyanın en büyük metropolü Dubai’de en iyi kariyerlerden birine sahip olabilirsiniz! Dubai City, eğlence başkenti ve Orta Doğu’daki yabancı adaylar için en uygun yerlerden biri olarak bilinir. Bunun yanı sıra, Dubai City kariyer seçenekleriyle dolu. Ayrıca yabancı adaylar için büyük ücret imkânları da var.

Dubai’de 2019’da yeni başlayanlar ve Türk çalışanlar için işler!

Dubai’de iş bulabileceğiniz yerler

Dubai, sergi açan galerilerdeki satış pozisyonlarına başvurmaları için adayları davet ediyor. Abu Dabi’deki çağdaş sanat işlerinden de bahsetmemiz gerekli. Bunun yanında, kalabalık kahve dükkanları veya keyifli kafelerde servis elemanı olarak da çalışabilirsiniz. Ayrıca, Arap mutfağı konusunda uzman, kaliteli restoranlarda bir kariyer edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Metro Dubai’de çalışmak da avantajlı bir iştir.  Dubai kolayca yeni bir iş bulabileceğiniz insan yapımı adaların inşasına da başladı. Dev alışveriş merkezleri de şehirde çeşitli iş fırsatları sağlıyor.

Aqua parklar ve bunların çevresindeki kulüpler ile barlarda kariyer fırsatları sunuyorlar. Benzer şekilde, BAE’deki lüks çöl otellerindeki işler de dâhil, Dubai’de bulabileceğiniz ve çalışabileceğiniz binlerce kariyer fırsatı var. Şirketimiz de turistlere ve yabancı çalışanlara, çalışma vizesiyle Dubai’yi ziyaret etmeleri ve iş aramaları için imkan sağlayan BAE’ye teşekkürlerini sunar.

İş bulmak için bir başka iyi fikir, Körfez’de satış ve pazarlama alanında işler aramaktır. Bu yöntem BAE vatandaşları, özellikle de yeteneklerini geliştirmek isteyenler arasında son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. 2019’da Dubai’de Türkler için işler. Sitemizde iş aramaya yeni başlayanlar da var!

Dubai’yi tatil zamanı ziyaret edin 

Şu sıralar, 2019 yılında Dubai’de kariyer, popüler bir konu ama Dubai’yi cazip kılan sadece iş imkânları değil, hava durumu da şehrin cazibelerinden biri. Dubai’de ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde, ne yaparsanız yapın, mevsim her zaman yazdır. İş arayan bir yabancı olarak BAE’ni ziyaret etmek için en iyi zaman, Ekim-Mart ayları arasıdır. Bu aylar boyunca sıcaklıklar özgeçmişinizle birlikte şirketleri ziyaret etmek için daha uygun, yani biraz daha düşük olacaktır.

Dubai, inanılmaz bir yerdir aslında; bir yıl içinde sadece 6 gün yağmur yağdığını biliyor muydunuz? Ancak tatil için BAE’ni düşünüyorsanız güneş, kum, plaj ve deniz için en iyi zaman ilkbahar ve sonbahardır. Abu Dabi veya Dubai, gündüz vakti inanılmaz kumsallarda güneşlenip geceleri serinlemek ve bronz bir tene kavuşmak için ideal yerlerdir. Unutmayın bu aralık, yeni mezunlar için 2019’da Dubai’de iş aramak için uygundur.

Dubai’de WhatsApp İşe Alım Grupları

Şirketimizle birkaç WhatsApp grubuna da katılabilirsiniz; Er ya da geç Dubai’deki işe alma sorumluları ile konuşabileceksiniz. Dubai City şirketi, Orta Doğu’daki iş arayan yabancılardan oluşan topluluğa, 2019 yılında Dubai’de iş bulmaları için yardım ediyor. Yani, Dubai’de iş aradığınız sürece, WhatsApp’ı işe alma aracı olarak düşünmelisiniz. Cep telefonuyla işe alım yoluyla, Orta Doğu’da yeni bir iş bulabilirsiniz.

Şirketimiz ile iş arayan 20 binden fazla kişi, yalnızca BAE’deki WhatsApp gruplarımıza katılarak Dubai’de iş buldu. Özellikle yabancılar için oluşturulan 20’den fazla uluslararası iş arama grubumuz var. Dubai’de WhatsApp gruplarımıza katılmaya karar verirseniz, bunu hemen yapmalısınız çünkü gerçekten değecektir. Sadece özgeçmişinizi Orta Doğu’daki birkaç işe alım ajansına göndererek 3 veya 4 gün içerisinde bir iş bulabilirsiniz.

BAE’ye neden taşınmalısınız? Buna değer mi?

Türk işçiler için 2019 yılında Dubai’dek işler!

Dubai, kariyer arayanlar için bir numaralı yerdir. Nitekim Güney Afrika’dan gelen adaylar artık Dubai’de işe alınıyor çünkü Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti, gelecekteki kariyer gelişimi açısından herkes için son derece hızlı. Birleşik Arap Emirlikleri içinde çok fazla istihdam sağlayıcı var. Mesleki yaşamınızda ilerlemek isterseniz Dubai ve Abu Dabi şirketleri sizin için çalışılacak en iyi yerlerdir. BAE’ye taşınmak ise gerçekten büyük bir mesele. Diğer yerlerde okuduklarınız ne diyor olursa olsun, BAE’ye yerleşmek yabancılar için zaman ve para tüketen bir süreç.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde şehrin her yerinde zenginlik vardır. Dubai ayrıca çok da şık bir şehirdir. Yani, Dubai’de nasıl giyineceğinizi ve iş ortamında nasıl hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Çünkü BAE’y taşındığınızda, kesinlikle bu şehrin kariyer arayanlar için ne kadar muhteşem bir yer olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca Emirlikte daha uzun süre kalmaya karar verirseniz, bankacılık sistemi de muhteşemdir. Abu Dabi’nin banliyölerinde yaşayan insanlar ipotek sistemi ile ev alırlar ve 10 yıldan kısa bir süre içinde geri ödemelerini yaparlar.

Emirlikler en yetenekli yöneticilerin de yuvasıdır. Kısaca iyi bir eğitim ile kariyer fırsatı arıyorsanız, burası tam size göre. Yeni mezunlar için de 2019 yılında Dubai’de iş aramak kesinlikle emeklerine değecektir!

Yabancı kadınlar için BAE’deki iş olanakları

Emirlik’teki kadınlar şimdilerde piyasayı kasıp kavuruyor. Özellikle 2019 ve 2020 yıllarında yeni mezun yabancı kadınlar için iş pazarı büyüyor ve bu da Emirlikleri aileler için en çok ziyaret edilen yerlerden biri haline getiriyor. Son günlerde daha çok kadın iş bulmak için Emirliklere taşınıyor. BAE’de önceleri sadece erkekler yönetici olurken son birkaç yıldır Orta Doğu’da eğilimler değişti. Artık kadınlar da Suudi Arabistan’daki en iyi şirketlerde çalışabiliyor ve işlerine arabalarını kullanarak gidip gelebiliyorlar.

Özellikle 2020’deki yeni Expo projesi başlatıldığından bu yana, şirketler artık çok daha fazla yabancı kadın yöneticiyi işe alıyorlar. Dubai şimdi Filipinliler için Dubai’de kariyer olanakları oluşturmaya kilitlenmiş durumda ve dünya insanlarının Emirliklerdeki işlerden birine yerleşmesine yardımcı olmak için kamu projeleri başlatılıyor.

Öte yandan, eğer yabancı bir kadın adaysanız ve 2019 yılında Dubai’de bir öğretmenlik kariyeri arıyorsanız, mutlaka bize başvurmalısınız.

BAE’de iş arayanlar için toparlayıcı bilgiler

Birleşik Arap Emirlikleri’nde, Dubai’deki bankacılık sektöründen Dubai otomotiv endüstrisine kadar birçok yerde kariyer olanakları bulunabilir. Bütün kurallar Emirlikte yeni kariyer arayanlar için de geçerlidir. Ama iş arayan tek kişinin siz olmadığınızı da unutulmamalısınız. Yeni fırsatların ayağınıza gelmesi için her açıdan hazır olduğunuzdan emin olun.

2019 yılında Türkler için Dubai’deki işler!

İş arayan adayların %80’inden fazlası Dubai’de bir kariyer hedefliyorlar. Hazır olduğunuzdan emin olun ve Özgeçmişinizi buraya yani Birleşik Arap Emirliklerinde en hızlı büyüyen şirketin web sitesine yükleyin. Dubai City Şirketi Körfez’de bir iş bulmanıza yardımcı olabilir.

Also Check On: Multilanguage Guides for Expats

Dubai City Company now providing good guides for Jobs in Dubai. Our team decided to add information for each language for our Dubai expats. So, with this in mind, you can now get guides, tips and employment in the United Arab Emirates with your own language. 

Dubai City Company
Dubai City Company
Welcome, thank you for visiting our website and become new user of our amazing services.

Leave a Reply

50% Discount
No prize
Next time
Almost!
Fly Tickets
Free CV!
No Prize
No luck today
Almost!
Holidays
Post Resume!
Accommodation
Only $5 - Get your chance to win a Job in Dubai!

Almost everyone can apply for the Dubai Job Lottery! There are only two requirements to qualify for a UAE or Qatar Employment: Use the Dubai Visa Lottery to find out with just a few clicks if you qualify for the Employment Visa. Any foreign expat, who is not a UAE national, requires a residency visa to live and work in Dubai. With our lottery, you will win the Residency/Employment visa that allows you to work in Dubai!

If you win the job in Dubai you need to register your details.