Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
Novembro 13, 2018
Laborpostenoj en Dubajo por Sri-Lankaj Laboristoj
Laborpostenoj en Dubajo por Sri-Lankaj Laboristoj
Novembro 18, 2018
Montri ĉion

Dubai'de işler - Kompanio de Dubajo

Dubaja Blogo por Eksaĝatoj - Dubai'de işler
[ARForms_popup shortcode_type = 'ŝprucfenestro' id = 101 desc = 'Kontaktu Nin!' type = 'fly' position = 'left' height = 'auto' width = '800' angle = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Krom kategorioj olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilji kaynağıdır. Yabancılar için eo uygun seçeneklerin neler olduğunu mu Merak ediyorsunuz? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Konstituu kursojn kaj rekomencojn. Dubai yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için ŝia türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. I estas en Dubajo. Ĉu vi povas eniri en Dubajo? Dahası, son derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubai City Şirketi, yeni ve mevş müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan bir olup, yaşam tarzınızı değiştiriziliziniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosial medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni i pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster Gulf Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları al başarılık ir vi farita de Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın she herinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesiaŭ uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivacion sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar Mi pensas, ke vi devas diri.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistano yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Dubajo ve Abu-DabioUmman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde son derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi v uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Konstruaĵo de enmetita kompanio en Dubajo. I estas unu el la plej uzeblaj ŝipoj. yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Ankoraŭ juna, Sekvita vojon sur la planko. Ne yazık ki, standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Malkaŝi ĝin nur se vi havas% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, size yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın ŝia yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubajo Urbo şirketi sizi güvenil siteleri denemeniz için teşvik ediyor. Ama port Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konū ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir and yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de iabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Golfa Talento

Golfa Talento hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozicionlarıyla dolu. Ŝia montro Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek Çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.Com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi iş arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, thünyadan yöneticiler yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabio

EdArabio hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, yabancılar da dahil iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriş yapan Dubizle, o zamandan beri büyük bir popülarite kazandı ve site eklenen iş ilanı sayısı her gün artıyor. Hem iş arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Monstro Golfo

Monstro Golfo hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız ŝia türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan vekch pujlarar puhülündan, tie ĉi tie ĝis la fino de la loko.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubajo ve Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozicionlar bulabilirler.

Kariero Jeto

Kariero Jeto hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan burs ve ien deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri interreto üzerinden iş bulmayı filo derece kolay hale getiriyor.

Dubajo Karieroj

Dubajo Karieroj hakkında: Bu site, yenilikçi bir iş arama portalı. Enhavo Portalegro pri Dubajo Hükümet Kuruluşu, nerekaj, nenio pli bona. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler iş arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Reed

Reed hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından biri aŭ Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozicilarla ilgili i ilanları de içeriyor. İngiliz vatandaşları vi diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Fakte

Fakte hakkında: Bu site, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket her geçen gün daha da büyüyor. NENIU 2019 milyon ziyaretçiye ulaștılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Site yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Sveda Arabistano estas eksterleĝa.

Kie estas Dubai? I estas aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. I estas pli bona, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir bașka olumsuz yön de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması. Bu sebeple ŝia alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Ŝia gün bu sitelerin she biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Ĉi tie, en Dubajo, ni ekuzos vin ĉi tie, kie vi estas en BAE'deki. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancıçin yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Ĉi tie vi sciu, ke vi devas uzi sistemojn pri vico kaj forto por la tago. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni bir hayenlay ba yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor vi kısa süre içinde, hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar aŭ ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubajo makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, her zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Șeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubai Dubai-Abudabio hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai yerel halkı için normal uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Bu grandeco tuhaf gelebilir ama, Doğru Avrupalı ​​seks işçilerinin açık bir şekilde yeni müşteri aradıkları gaja barlar ve gece kulüpleri galilo mecut ve bu tip yerler BAE'nin Ŝia yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Konstruaĵo en Dubajo

Dünyanın ŝia yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Nuntempa diskuto, Dubajo Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubajo kaj muelado açmakta. Dubajo Havalimanları, pli ol otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şirketimiz dünyanın her yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Ankaŭ Kontrolu: Multilanguaj Gvidiloj por Ekspasti

Dubai City Company nun provizas bonajn gvidojn por laborpostenoj en Dubajo. Nia teamo decidis aldoni informojn por ĉiu lingvo por nia Dubajo-enmigrantoj. Do, kun ĉi tio en menso, vi nun povas ricevi gvidojn, konsilojn kaj dungadon en la Unuiĝintaj Arabaj Emirlandoj kun via propra lingvo.

Dubai City Kompanio
Dubai City Kompanio
Bonvenon, dankon pro vizito al nia retejo kaj fariĝi nova uzanto de niaj mirindaj servoj.

Lasi Respondon

50% Rabato
Neniu premio
Venontfoje
Preskaŭ!
Flugaj Biletoj
Senpaga CV
Neniu Premio
Neniun sorton hodiaŭ
Preskaŭ!
Ferioj
Afiŝu Resume!
gastigado
Senpage! - Akiru vian ŝancon gajni Postenon en Dubajo!

Preskaŭ ĉiuj rajtas kandidatiĝi por la Dubana Labor-Loterio! Ekzistas nur du postuloj por kandidatiĝi por UAE aŭ Kataro-Dungado: Uzu la Dubajan Vizoj-Loterion por ekscii kun nur kelkaj klakoj se vi rajtas kandidatiĝi al la Dungado-Vizo. Ajna eksterlanda eksterlandano, kiu ne estas UAE-ŝtatano, postulas loĝan vizon vivi kaj labori en Dubajo. Kun nia loterio, vi gajnos la Loĝado / Dungada vizo, kiu ebligas al vi labori en Dubajo!

Se vi gajnos la laboron en Dubajo, vi devas registri viajn detalojn.