Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
November 13, 2018
Töötamine Dubais Sri Lanka töötajatele
Töötamine Dubais Sri Lanka töötajatele
November 18, 2018
Näita kõike

Dubai'de işler - Dubai City Company

Dubai blogi expats - Dubai'de işler
[ARForms_popup shortcode_type = 'pop' id = 101 desc = 'Võtke meiega ühendust!' tüüp = 'lennata' asukoht = 'vasak' kõrgus = 'automaatne' laius = '800' nurk = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Ba kategooria genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada i bşvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Kas te ei soovi seda teha? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'd i bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai õnnitlevad veinipoissid kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için her türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iil bulabilir. Ancak bunun için in Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, poeg, tütarlaps. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blogi yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, iş baurus vundund için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada ringmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Dougu'da ve BAE'de nasıl i bulabileceğinizi sisekujundus.

Dubai linn Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster Gulf Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesyonel ve dėmes ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dynyanın yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden berivaatama ekraani vaatama, sa vaatama tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Eelmine ja Järgmine uudis: CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Vennad, kes on sunnitud poissseisu tegema, on vana ja vana. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk ana s et et Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Ülikoolid, kes on sinna kuulunud Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkülar ja iiris Birleşik Arap Emirlikleri'nde iş fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika karikad ja arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de mänguasjad ja araabia sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Y bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek bek Korduvkasutaja või% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, suurus yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubai Linn şirketi sizi güvenilir siteleri denemeniz için teşvik ediyor. İş arama site ve portallarına kayıt olmalı ve bu siteleri býıııııııııðıııðıııııı neyin çıkacağını gerçekten bilemezsiniz. Kendinizi bir anda ja Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir and yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yen iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar suurus yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkamajas daha fazla bilgi edinin

BAA vatandaşları için Dubai'de işler

Lahe talent

Lahe talent hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden birel olarak, gerçekt iyi i poz i pozisyonlarıyla dolu. Tema gün Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Kvaliteedikontroll, et teha kindlaks, kas ta on andnud oma aruannetele. Orta Doğu ve Hinda, et sina, tüm dünyadan yeneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabias

EdArabias hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedeflerisee on väga tore adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle işin için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında yapan yapan Dubizle, et teha kindlaks, kas see on väga hea. Hem i arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Monster lahe

Monster lahe hakkına: Kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan vein ochok yunekek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, i ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Karjäär Jet

Karjäär Jet hakkas: Veebisait, kariyer aramaında en çı öne çıkanlardan birż ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmışs internetikeskkonda m m son son son son son son son son son son son son son son son son son po der get.

Dubai tööpakkumised

Dubai tööpakkumised hakkında: Veebisait, yenilikçi bir iş arama portalı. Portal Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler i arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Pilliroog

Pilliroog hakkında: Büroosid, mis on varustatud börsil, kui see on Birmaşi Arap emitendi poolt. İngiliz vatandaşları ve diğer uluslardan bayan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki i teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle gjes atmaya değer bir arama motoru.

tõepoolest

tõepoolest müüdud: Veebisait, veebisait ja arhiiv, et näha, kas see on sobilik. 2019 yılında 200 milyon sinyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri müüdud: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Sait yurt dışından başvuracak adaylar için Hindan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon : Kodulehekülg BAE'de kariyer arayında çok pop ünk ü ç ü poz poz poz poz poz poz poz poz poz Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Kas sa oled Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinda işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi için için, Arapçayı çok iyi ja konuşuyor olmalısınız. Ajalugu, mis on dünaamiline, võib-olla ka Dubai, Dai düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması. Bu sebeple tema alandan imemine insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Tema gün buitel sunnitud tema tütarlaps, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Dubai poeg birkaç yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi i bojgesım ıırıık ve Basera Basrarararararararararararaölölölenienienienienienienieniabababababababababababab.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Loe lähemalt, vaata seda, kui soovite seda teha. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye geelipliiats, mida saab kasutada, kui see on suletud, kui see on suletud. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avucatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son déderece katı. Halka açık yerlerde el ele juhendaja Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, tema zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Majutusasutusel Dubai ve Abu Dhabi hotell asub linnas evlilik cüzdanlarıný istemiyor.. Halbuki Dubai on tavaline uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Bu suurus tuhaf gelebilir ama, Doğru Avrupalı ​​seks armuke abielumees yeni müşteri aradıkları gay barlar ve gece kulüpleri bile mecut ve bu tip yerler BAE'nin tema yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işiniler için Dubai özeti

Dünyanın tema yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi ikan imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai ve Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hinda ling ön etic kad kad kad p p var var var var. Şirketimiz dünyanın her yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Kontrollige ka: Mitmekeelne juhendid expats

Dubai City Company pakub nüüd häid juhendeid töökohtadele Dubais. Meie meeskond otsustas lisada meie jaoks iga keele kohta teavet Dubai expats. Seda silmas pidades võite nüüd saada Araabia Ühendemiraatides juhendeid, nõuandeid ja tööd oma emakeeles.

Dubai City Company
Dubai City Company
Tere tulemast, aitäh, et külastasite meie veebisaiti ja saite meie suurepäraste teenuste uueks kasutajaks.

Jäta vastus