Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
Novembro 13, 2018
Traballos en Dubai para os traballadores de Sri Lanka
Traballos en Dubai para os traballadores de Sri Lanka
Novembro 18, 2018
Amosar todos

Dubai'de işler - Dubai City Company

Blog de Dubai para Expats - Dubai'de işler
Contacta connosco!

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Unha categoría xénero olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada Iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel birgi kaynağıdır. ¿Quere facer unha sesión na parte superior? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için its türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni Yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıllay hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, son derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blogue yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Cidade de Dubai Șirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, xaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; problemática medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş multas veces paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster Gulf Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları baıarılı en şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın her yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profericel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Paquistán yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Dubai en Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde son derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Fábrica de artigos de sinalización en Dubai para a construción de mercadorías en minería de aceite de madeira. yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Unha vez máis, seguiuse o seu punto de partida. Ne yazık ki, standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, size yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubai City axudou a publicar o sitio web. Se tes un sitio web que se pode usar para instalar e instalar un servizo de limpeza para a casa. Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir cunuja da bağlantı, my ihe teklifine dönüşebilir ve anda yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. Arrasar o motor en xenealoxía. Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Máis información sobre a BAE en Dubai

Golfo de Talento

Golfo de Talento hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden veel genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. O seu gün Körfez ülkelerindeki ve Katar Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Unha vez máis, hai que facer un erro no xénero. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm dahna yönican yöneticiler e CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, yabancılar dahil iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriş yapan Dubizle, zamandan beri büyük bir popülarite kazandı ve site eklenen i ilanı sayısı herım artıyor. Hem i arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Golfo monstro

Golfo monstro hakkına: Sitios de traballo relacionados con aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çunkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundundan ten que ser colocado na aldea de aluguer, aquí e desde o lugar de traballo.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai, Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Carreira Jet

Carreira Jet hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan bí e deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Por favor, fale de facer o sistema na internet.

Dubai Careers

Dubai Careers hakkında: Bu site, yenilikçi bir iş arama portalı. Portal de acceso a Dubai con acceso directo a calquera outro dispositivo de venda. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler iş arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Cana

Cana hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından biri ou Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozitionlarla ilgili i ilanları da içeriyor. Engadido por vía de venda con máis de dous anos de idade. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Por suposto

Por suposto hakkında: Bu site, dünyadaki iş arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket seu geçen gün daha da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Site yurt dışından başvuracak adaylar için in Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu site BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozicionlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Suxestión de Arabia Saudita.

¿Hai algo máis que Dubai'de aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapar bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, Dubai'de darha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Póñase en contacto connosco para marcar o punto de partida. Bu sebeple her alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. O seu gün bu sitelerin seu biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Dubai faino o seu dereito na navegación de BAE'deki önemli dillerden bile haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Unha vez máis, os sistemas de traballo non son máis que un dos seus membros. Conta con sinal de tráfico. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni we hayunas bahalay baabarlar yabancılar, válvase de burbullas de cociña de azar. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizt ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyipBAE'deki yasalar herkes için son son derece katı., avukatlar aracılığılı kurtulmaya çalışıyorar ou non Póñase en contacto connosco en Facebook yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleșik Arap Emirlikleri hükümeti, o seu zaman sorușturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubai e Abu Dhabi hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai yerel halkı için normal uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Tamaño grande para o seu traballo, Facer un avogado e facer un tiro libre para o traballo. BAE'nin o seu yerinde uluslararası müşterilere hizmet wek yçin yaygın olarak açılıyor.

Recibir información sobre Dubai

Dünyanın seu yerinden xel yabancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de öneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Póñase en contacto connosco, Dubai Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ild defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubái Havalimanları, máis barato otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistan işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şirketimiz dünyanın her yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Comprobe tamén: Guías multilingües para expatriados

Dubai City Company Ofrece agora boas guías para o emprego en Dubai. O noso equipo decidiu engadir información para cada idioma para o noso Expatriados de Dubai. Así, tendo presente isto, agora podes obter guías, consellos e emprego no Árabe Unidos Emiratos coa lingua propia.

Dubai City Company
Dubai City Company
Benvido, grazas por visitar o noso sitio web e converterse en novo usuario dos nosos servizos sorprendentes.

Deixe unha resposta

Subir CV