Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing 🥇
Novanm 13, 2018
Travay nan Emira Arab Ini pou Sri Lankan Travayè yo
Travay nan Emira Arab Ini pou Sri Lankan Travayè yo
Novanm 18, 2018
Montre tout

Dubai'de işler - Emira Arab Ini City Konpayi

Emira Arab Ini Blog pou èkspatriye - Dubai'de işler
Kontakte nou!

Dubai'de işler

Emira Arab Ini'yoşler, BAE vatandaşları ve yabancılar için XNI Yılında Dubai'deki işler. An jeneral kategori jèn BAE'de ve Dubai'de ih bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel birji kaynağıdır. Espesyalman nan yon uygun nan seksyon kaptire a ki te fin vye granmoun? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de mwen bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Anfòm tout bagay sa yo nan vitès la. Emira Arab Ini yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için li türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki sire chofaj nan kay la ki tap fèt nan wout la nan wout la. Dahası, son dye profesyonel ak başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bon bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki Yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Emira Arab Ini Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biti olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya li te diyisli anlè olarak yeni i pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Mons Gòlf Emira Arab Ini ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı ki te enfòme nan Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. Sa a se yon zouti.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın li yerinden gelen yabanclar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesyonel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni we tar ya kavuşımarında lakou a. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Ou ka fè yon jenn pou l fè yon ti tan, poukisa li ka fè li. Isit la nan moman sa a, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar ou gen anpil aksè pou ou.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabanclar ana an hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistan yöneticiler için çok uygun bir lokasyon bir. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Swis Arabi an komsu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Sa a se bèl bagay ke ou ka fè pou ou. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Ou gen yon ilegal nan Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi trase noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri mwen te fè pati de ekibimiz yo, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Özellikle de Yeni Yöneticilerin Dubai'de i aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancir için Birışik Arap Emirlikleri'nde i fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için iş arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de mwen bulabilmek için iş arama sitelerini pou chakakak gerekiyor. Ekibimizin bon konva, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Anplis de sa, yo te bese sou sit entènèt la. Ne yazık ki, standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, size yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor mwen menm tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine, Emira Arab Ini vil la chita sou sit entènèt sa yo ki gen rapò ak edikasyon ayisyen an. Se sit sa a ki gen ladan yo sèvi ak kay ou pou fè livrezon pou fèmen yon ti kras sou yon ti bout tan nan lantouraj la. Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basidi ak konbine ki gen ladann, ki se teklifine dönüşebilir vèt ak yon yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorlar genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Emira Arab Ini ta dwe fè sa ki mal nan yon pozisyon nan pozisyon an. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakteri açısı sağlayabilir.

Eske se pou ou?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Gòlf talan

Gòlf talan hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi te sitelen biri genel olarak, gerçekten iyi mwen pozisyonlarıyla dolu. Li Körfez ülkelerindeki vw Katar Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Chwazi yon sit sou sit la nan Dubai'de mwen buldu.

Bayt.com

Bayt hakında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi mwen arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindistan'ın yanı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Se pou ou chita sou twou san fon an. Ana, yon bagay ki soti nan peyi a ki se yon vètè. google'üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca i arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle iş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriş yapan Dubizle, o zamandan beri büyük sou yon popilasyon kazandı ve siteye eklenen i ilanı sayısı her gün artıyor. Li se yon zam k ap fè yon vye faydalı bir araç.

Gòlf mons

Gòlf mons hakkına: Kariyer sitesinde aradığınız türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan yo te mete ti ponyen sou ti zouti yo, isit la se isit la ak pi bon mache sou sit la nan kay la.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yük ak lisans yapmış yo te anrejistre bon chante kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Karyè Jet

Karyè Jet hakkında: Bu site, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan beri ve i deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de iem bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri sou entènèt üzerinden i bulmayı pitit gason derè kolay hale getiriyor.

Karyè Emira Arab Ini

Karyè Emira Arab Ini hakkında: Bu site, yenilikçi bir araj portalı. Portal akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tali anrejistre, yani pitit ou a ap chèche ansyen. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler iş arama motorlarindan biri haline geleceği kesin.

Reed

Reed hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motoriranndan bire oswa Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisylarlar illili işları da içeriyor. İngiliz vatandaşları diğer uluslardan adaylar buradan yeni i fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

Vreman vre

Vreman vre hakkında: Bu site, dünyadaki i arama motorları arasında ilk üçte yer alıyor ve şirket gün da ghe da büyüyor. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Kote ki gen plis valè nan zòn peyi Lend, BAE ve Katar'dan mwen ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: Bu sit BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Arabi Azyatik la se ilanlè pou içeriyor.

Ou gen pou w pran yon plak pou Emira Arab Ini?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabinıçılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Lò soufwansè a, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapca bilmiyorsanız ya da yeterli işen deneyiminiz yoksa, Dubai'de Daha Düşük wou pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapta bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Se konsa, ou dwe fè sa, pou yo ka fèmen nan machin yo. Bu sebeple li alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Li bon sitelerin li vire vasıtasıyla, onlarca yeni anay başvuruda bulunuyor. Anba li a, Emira Arab Ini pitit gason an sou tout moun ki gen yon BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubaideki uygun yo ap choute nan giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi bulmayı umbilirler ve basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Soti nan sistèm ou an, sistèm santral la nan chemen an sou wout pou l te jwen yon jou pou li nan yon jounen travay pou l 'pa ka pran l' sou li. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye jwi yon ti jenn ti kabrit sou li yo, epi yo pral mete yo deyò. Ou gen yon BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracllığıyla kurtulmaya çalışıyorlar oswa mwen yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derige katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri anviwònman, l 'ap viv nan kay la nan kay la. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabanclar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Emira Arab Ini Abu Dhabi otèl çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Emira Arab Ini an Dubai ak nòmal. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Yon gwosè gwosè oswa yon gwosè, yon avi seksyèl ki fèmen nan lantikite mizèrikoulòm ou a nan yon mas kale ak moulen kòlè mèglè mecut ve bu tip yerler BAE'nin li yerinde uluslararası müşterilere hizx vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işçiler için için Dubai özeti

Dünyanın her yerinden gelen yjancılar için Dubai'de pek çok iyi iş imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Montre tout bagay anndan tanp lan, Emira Arab Ini ba Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi defi ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Emira Arab Ini ba ou pou ou açmakta. Emira Arab Ini Havalimanları, oteller e otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistan ki gen rapò ak peyi a nan peyi sa a ki gen anpil valè. Şirketimiz dünyanın yerindeki adaylara kesinlikle li Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Tou tcheke sou: gid miltip pou èkspatriye

Emira Arab Ini Vil Konpayi kounye a bay bon gid pou Travay nan Emira Arab Ini. Ekip nou an deside ajoute enfòmasyon pou chak lang pou nou Emira Arab Ini èkspatriye. Se konsa, ak sa a nan tèt ou, ou kapab kounye a jwenn gid, konsèy ak travay nan peyi Etazini an Ini ak pwòp lang ou.

Tanpri chwazi yon fòm valab
piblisite
Emira Arab Ini Vil Konpayi
Emira Arab Ini Vil Konpayi
Byenveni, di ou mèsi pou vizite sit entènèt nou an ak vin nouvo itilizatè nan sèvis etonan nou an.

Kite yon Reply

tanpri Ouvri sesyon an fè kòmantè
Ban-m pran abònman
Notifye nan
Voye CV
NAN% rabè
Pa gen pri
Yon lòt fwa
Prèske!
Vole Biyè
Travay nan Emira Arab Ini!
Pa gen Prize
Pa gen chans jodi a
Prèske!
Jou Ferye
Pa gen pri
Akomodasyon
Jwenn chans ou a genyen yon travay nan Emira Arab Ini!
Prèske tout moun ka aplike pou yon lotri djòb! Gen sèlman de kondisyon pou yo kalifye pou yon travay UAE oswa Katar: Sèvi ak lotwa Visa Emira Arab Ini a yo chèche konnen ak jis yon kèk klik si ou kalifye pou Visa nan Travay. Nenpòt èkspatriye etranje, ki moun ki se pa yon nasyonal UAE, mande pou yon viza rezidans ap viv ak travay nan Emira Arab Ini. Avèk lotri nou an, ou pral genyen an Rezidans / Travay viza ki pèmèt ou travay nan Emira Arab Ini!
Si ou genyen travay la nan Emira Arab Ini ou bezwen enskri detay ou.