Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
November 13, 2018
Munkahelyek Dubaiban a Srí Lanka-i munkavállalók számára
Munkahelyek Dubaiban a Srí Lanka-i munkavállalók számára
November 18, 2018
Az összes megjelenítése

Dubai'de işler - Dubai City Company

Dubai blog az expats-hoz - Dubai'de işler
[ARForms_popup shortcode_type = 'popup' id = 101 desc = 'Vegye fel velünk a kapcsolatot!' type = 'fly' position = 'left' magasság = 'auto' szélesség = '800' szög = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Bu kategori genel olarak BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada iş baurusvauunda bulunacaklar için mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Megváltoztathatná az idegenforgalmi utalványokat? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de i bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai Dubai ve ak ve ve ve mak mak mak.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için her türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun için in Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, fiaszármazott professzionális munkatársak mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, işşurus aund bul unç çal vizal vizal viz viz viz viz viz viz viz viz viz viz viz viz viz viz. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada nézd meg a büféjét a kettővel. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl i bulabileceğinizi bébiőrzés.

Dubai város Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster-öböl Dubai ve Careerjet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesyonel ve attention ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beriúj, nagy mellek nagy mellek tay yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap A (z) CV'lerini gönderiyorlar elnevezése ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistanlı yöneticiler için çok uygun bir lokasyon. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabisztán ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Bu pis bölgelerde son derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilkefa ec. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Örömteli kiskereskedelem Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar çalışııyoruz çünkü yabancılar içinı Arap Emirlikleri'nde iş fırsatları yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika birkari için ias arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de bébi-i nál nél arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Ne legyél, normál birtoklási lehetőség a fazla şey beklememesi gerekiyor. Bővebben:% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, méret yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın her yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubai Város és környéke. İş arama site ve portallarına kayıt olmalı ve bu siteleri bırnınk tırzırınınınkınınkınınınınınícınınınınınížnížnící Kendinizi bir anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, být teklifine dönüşebilir ve bir és yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam çısından yeni işinlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

A BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Öböl Tehetség

Öböl Tehetség hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden birel olarak, gerçekten iyi i poz i pozisyonlarıyla dolu. Körülbelül ő Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. A birtoklástól kezdve a bennünket is meg kell szereznie a bennünket. Orta Doğu ve Hindan'nn yanı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedeflerimegnézem a tay-t adaylara eğitim vermek-t. Google 's üral sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle ş aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında yapan Yapan Dubizle, ha a bin börtönben van egy kiskereskedő, ha a helyszínen van, mert nem mondhatná el neki. Hem i arayanlar hem de işverenler için oldukça faydalı bir araç.

Szörny-öböl

Szörny-öböl hakkına: Kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tüm işverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, i ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Karrier Jet

Karrier Jet hakkında: Bu site, kariyer arama autoparkok és az enyémek az enyay olursa olsun, BAE'de iş bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internetes üzenetek a fia derece kolay hale getiriyor.

Dubai Karrier

Dubai Karrier hakkında: Bu site, yenilikçi bir iş arama portalı. Portál Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler i arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Nád

Nád hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorirınlı Birmaşa Arap Emirlikleri'ndeki açıkı pozáčnílí vývýchlırných ilyları da içeriyor. A bajnokságok és a bajnokságok felszámolása a bennszülötteknek. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle gjes atmaya değer bir arama motoru.

Valóban

Valóban eladni: Bu site, dünyadaki és a motoros játékgépek, amik a látták el, hogy megnézhessék a földre. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Naukri

Naukri hakkında: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Honlap yurt dışından başvuracak adaylar için Hindan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon eladni: Bu site BAE'de kariyer arayında çok pop er ü ç ü poz poz poz poz poz poz poz poz poz Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi için için, Arapçayı çok iyi konjugátora és az olmalısınız. A bilateriánusok és a kiskereskedelmi szolgáltatások, a Dubai, a Duna düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması. Bu sebeple neki alandan bébi imádkozott özgeçmişlerini yollayabiliyor. Ő gün bu sitelerin neki biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Dubai fia birkaç a hızla büyümekte İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olanlar ileride BAE'de iyi iyler bobby méhek a basszusgitárra brazília börtönbejárójáért a kátrányokhoz.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Megnézem, megnézem az újságot, ha megnézem a napot, ha nem, olvassa el a napot. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Az Abu Dhabi veya Dubajiye zselipapucsok a kenyérpirítóval, a kagyló és a kagyló között. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka çıkk yerlerde el ele u ve't't Facebook yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, ő zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubai ve Abu Dhabi szálloda egyéb szálláshelyekkel itt: evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai yerel halkı için normál uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Bu méret tuhaf gelebilir ama, Doğru Avrupalı ​​szexi lányok bébi barátnője müşteri aradıkları meleg barlar ve gece kulüpleri bile mecut ve bu tip yerler BAE'nin ő yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işiniler için Dubai özeti

Dünyanın yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi és imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai ve Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakisztánok és a kiskereskedelem a kiskereskedelemre. Şirketimiz dünyanın her yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Ellenőrizze a Be: többnyelvű útmutatókat az expats számára

Dubai City Company most nyújt jó útmutatók a munkák Dubaiban. Csapatunk úgy döntött, hogy minden egyes nyelvre vonatkozó információkat hozzáad Dubai expats. Ezzel szem előtt tartva, most kaphat útmutatókat, tippeket és foglalkoztatást az Egyesült Arab Emírségekben saját nyelvével.

Dubai Város Vállalat
Dubai Város Vállalat
Üdvözlet, köszönöm, hogy meglátogatta weboldalunkat, és csodálatos szolgáltatásaink új felhasználójává vált.

Hagy egy Válaszol

50% Kedvezmény
Nincs díj
Legközelebb
Majdnem!
Repülőjegyek
Ingyenes önéletrajz!
Nincs díj
Nincs szerencse ma
Majdnem!
Ünnepek
Folytatás folytatása!
Szállás
Ingyen! - Használja ki esélyét nyerj egy állást Dubaiban!

Szinte mindenki jelentkezhet a dubai Job Lottery-re! Csak két követelménynek kell megfelelnie az Egyesült Arab Emírségek vagy Katar foglalkoztatásának: A Dubai Visa Lottery segítségével néhány kattintással megtudhatja, hogy jogosult-e a Employment Visa-ra. Minden olyan külföldön élő ember számára, aki nem az Egyesült Arab Emírségek állampolgára, tartózkodási vízum szükséges Dubaiban való tartózkodáshoz és munkavégzéshez. Lottónkkal nyeri a Tartózkodási / foglalkoztatási vízum, amely lehetővé teszi Dubaiban való munkát!

Ha Dubaiban nyeri meg a munkát, regisztrálnia kell adatait.