Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
November 13, 2018
Ọrụ na Dubai maka ndị ọrụ Sri Lanka
Ọrụ na Dubai maka ndị ọrụ Sri Lanka
November 18, 2018
Gosi niile

Dubai'de işler - Dubai City Company

Dubai Blog for Expats - Dubai'de işler
Kpọtụrụ anyị!

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 na Dubai'deki işler. Ị na-eme ka ị na-ahọrọ ndị na-ewu ewu na BAE'de ve Dubai'de iş bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Gịnị ka m ga-eme ma ọ bụrụ na m na-eme ka m na-eme ihe? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ dị mfe. Dubai yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na- Dubai'de yabancılar için ya türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı contractretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun için Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, nwa derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị ga-achọ ka ị na-elebara gị anya. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe ọ bụla. Ọ bụrụ na ị na-ahụ, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Ọ bụrụ na ị na-achọ, Dubai ga-eme ka ọ bụrụ na ị na-achọ ka ị na-eme ihe ọ bụla. Ekibimiz sizi burada görmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubai City Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Ọ bụrụ na ị na-ebipụta ndị nkesa, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; Ọ bụrụ na ị na-eche banyere ya, ọ ga-eme ka ọ dị mma. Ọrụ, ozi-nchịkọta nhọrọ; örneğin Bayt.com, Monster Gulf Dubai ve CareerJet. Ọ bụrụ na ị na-ekwu banyere yabancı adayları başarılı na şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın ya yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ị na-achọ ka ị na-eme ka ọ dị mfe. Ọ bụrụ na ị na-elebara anya, ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe ọ bụla, ọ ga-eme ka ọ bụrụ na ị na-anabata ya. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tüm yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Araleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan ka CV'lerini gönderiyorlar ọ na-eme ka ọ bụrụ na ị ga-eme ka ọ dị mma.

Genel olarak, Birleşik Arap Emirlikleri, iş arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Ọ bụrụ na ị na-edebere aha Arap, a na-edezi aha ya. Na na na, Ọhụụ ve Pakistanlı Ọ bụrụ na ị na-achọ ka ị na-eme ihe ọ bụla. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile kommasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde nwa derece iyi iş olanakları olduğu biliniyor. Dị ka ihe atụ, ị nwere ike ịchọta. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE na-eme ka ọ dị ọhụrụ.

Na-adịghị mma, BAE'yi ilk defa rasret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ị na-eme ihe ọ bụla, ma ọ bụrụ na ị nwere ike ịchọrọ hahırladı. Özellikle de yeni yöneticilerin Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz na yabancılar naçin na-ahụ maka ya yakalamak görünüşte oldukça zor olabiliyor.

Ọ bụrụ na ị na-achọ ka ị na-eme ka gị na saịtị site

Genel olarak BAE'de iş bulabilmek için iş arama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bụ konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Anak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Ya mere, standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 obodo na-eme ka ọ bụrụ ihe ọ bụla. Ọ bụrụ na ị na-arụ ọrụ, size na-acha ọcha, nke a na-eme ka a na-eme ka ọ bụrụ na ị ga-eme ka ọ bụrụ na ị ga-adị ndụ ma ọ bụrụ na ọ dị ndụ. Başvuru mektubunuzu ve Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị chọrọ ka ị na-arụ ọrụ Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ dị mkpa.

Yine de, Dubai City şirketi sizi güvenilir siteleri denemeniz için teşvik ediyor. İş arama site ve portallarına kayıt olmalı ve bu siteleri bir şans tanımalısınız çünkü karşınıza neyin çıkacağını gerçekten bilemezsiniz. Kendinizi bu anda Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, na-eme ka ọ bụrụ na ọ bụ bağlantı, a iş teklifine dönüşebilir ve bir anda yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar size yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki nwere ike ịmepụta site na ebe nrụọrụ weebụ

Yabancılar ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Gulf Talent

Gulf Talent Nke a: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi iş pozisyonlarıyla dolu. Ya ụbọchị Körfez ülkelerindeki Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu site sayesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt Nke a: Orta Doğu'daki a numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi iş arama sitelerinden biri. Orta Doğu ve Hindu'ın yanı sıra, tüm dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia arụmọrụ: Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị nwere ike ịbanye na ya. Ana hedefleri, yabancılar da dahil iş arayan tüm adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle Gbanwee: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe ọ bụla, ị nwere ike ịchọta. Site na 2005 usoro na-eme ka ọ bụrụ Dubizle, ọ ga-eme ka ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ị na-ahọrọ ya artıyor. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị chọrọ ka ị na-eme ihe ọ bụla.

Oké Osimiri Monster

Oké Osimiri Monster arụmọrụ: Bu kariyer saịtịinde aradığınız ya türlü işi bulabilirsiniz Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-achọ ka ọ bụrụ na ị na-achọ ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe, ị ga-eme ka ị na-eme ya.

Glassdoor

Glassdoor Dị ka ihe atụ: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Ọ bụrụ na ị na-ekwu okwu, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar puanlanabilmesi. N'ihi ya, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bụ sende kendilerine nke na-enyere gị aka.

Jet Ọrụ

Jet Ọrụ Ọ bụrụ na ị na-eche, ị ga-ahụ, ebe ọ bụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na- BAE'de iş bulmak için bụ siteyi kullanabilirsiniz. Ọ bụrụ na ị na-aga, ị nwere ike ịntanetị ịntanetị ịntanetị üzerinden iş bulmayı son derece kolay hale getiriyor.

Ndị na-arụ ọrụ na Dubai

Ndị na-arụ ọrụ na Dubai Nzọụkwụ: Bu na saịtị, ma ọ bụrụ na ị na-eme. Portal Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu gelştirilmiş, yani son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Ọ bụrụ na ị chọrọ ịchọta ihe ndị ọzọ, ị ga -.

Reed

Reed Ọ bụrụ na ị nwere ike ịbanye na nke a: Ọ bụrụ na ị na-eme ka ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-achọ ka a na-eme ihe ọ bụla. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe ọ bụla. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ị na-eme ka ị dị ka ị na-eme ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ọ na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe ọ bụla.

N'ezie

N'ezie Ntuziaka: Bu na saịtị, ma ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ya. 2019 200 na-akwado XNUMX ọ bụrụ na ị na-eme ihe ọ bụla.

Naukri

Naukri Nke a: Dubai City Şirketi, tüm dünyadan adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Site na saịtị na-enyere gị aka ịchọta ndị Hindi, BAE na Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon nchịkọta akụkọ: Bu na saịtị BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Suudi Arabistan'dan iş ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de iş aramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Njikwa na işin için, arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ya, Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Nchịkọta akụkọ na nchịkwa akụkọ.

Ọ bụrụ na ị na-achọ ka ọ bụrụ na ọ bụ, ọ bụrụ na ị chọrọ ka ị na-achọ ka ị na-achọ ka ị na-eme ya. Bu sebeple ya alandan bir sürü insan özgeçmişlerini yollayabiliyor. Aha ya bụ sitelerin ya biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Ọ bụrụ na ị na-achọ, Dubai nwa birkaç na yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Na na na, Araleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları na uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka BAE'de iyi işler bulmayı niilebilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, na-ebipụta ala na ndị ọbịa. Ọ bụrụ na ị na-achọ, ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe ọ bụla ga-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe ọ bụla, ọ bụrụ na ị na-eme ya. Yabancı çalışanlar bụ konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, yarallara na-enyere gị aka ka ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe, hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nwerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-achọ ka ị na-echekwa ya.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, ma ọ bụrụ na ọ bụrụ na ọ bụrụ na ọ bụ ya mere, ma ọ bụ ya na ya, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele tutuşmak ve Facebook'tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız ma ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ dị mma. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai na-enyere gị aka. Ọ bụrụ na ị na-eme ka a na-akpọ Birleşik Arap, ya zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Ọ bụrụ na ị nwere ike ịbanye na gị onwe gị nhọrọ davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Ọfọn, Dubai ve Abu Dhabi hotelleri çiftlerden evlilik cüzdanlarını istemiyor. Halbuki Dubai yerel halkı için nkịtị uygulama bu. Ọ bụrụ na ị na-ekwu banyere BAE'de, ị ga-achọpụta ya. Ọ bụrụ na ị na-achọ ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe, Doğru Avrupalı ​​seks işçilerinin açık bir şekilde yeni müşteri aradıkları gay barlar ve gece kulüpleri bile mecut ve bu tip yerler BAE'nin ya yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işçiler için Dubai özeti

Dünyanın ya yerinden gelen yabancılar için Dubai'de ị nwere ike ịchọta ịchọrọ. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Ọ bụrụ na ị na-eme ihe nkiri, ị na-eme ihe nkiri nke Dubai na Abu Dhabi'deki. BAE'yi ilk defa bench edenler, ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ka ọ bụrụ na ị na-eme ihe ọ bụla. Ugbu a, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Ọ bụrụ na ị na-eche banyere ya Dubai'yi họret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını.

Nyochaa kwa: Akwukwo ndi ozo maka ntuziaka

Dubai City Company ugbu a na-enye ezi nduzi maka ọrụ na Dubai. Ndị otu anyị kpebiri ịgbakwunye ozi maka asụsụ ọ bụla maka anyị Ndị njem Dubai. Ya mere, na nke a n'uche, ị nwere ike inweta nduzi, ndụmọdụ na ọrụ na United Arab Emirates na asụsụ nke gị.

Ụlọ ọrụ Dubai City
Ụlọ ọrụ Dubai City
Nnọọ, na-ekele gị maka ị gaa na weebụsaịtị anyị wee bụrụ onye ọrụ ọhụụ nke ọrụ dị ịtụnanya anyị.

Nkume a-aza

Bulite CV