Lowongan Pekerjaan Asing
Lowongan Pekerjaan Asing
Novembris 13, 2018
Darbs Šrilankas strādniekiem Dubaijā
Darbs Šrilankas strādniekiem Dubaijā
Novembris 18, 2018
Rādīt visus

Dubai'de işler - Dubai City Company

Dubaijas emuāru emuārs - Dubai'de işler
[ARForms_popup shortcode_type = 'pop' id = 101 desc = 'Sazinieties ar mums!' tips = 'muša' pozīcija = 'kreisā' augstums = 'auto' platums = '800' leņķis = '90' bgcolor = '# ff5100' txtcolor = '# ffffff']

Dubai'de işler

Dubai'de işler, BAE vatandaşları ve yabancılar için 2019 yılında Dubai'deki işler. Bu kategorori genel olarak BAE'de ve Dubai'de and bulmakla ilgilidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimiz, burada iş başvurusunda bulunacaklar için mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Yabancılar için en uygun seceeneklerin neler olduğunu mu merak ediyorsunuz? Orta Doğu'daki çalışanlara rehberlik eden işe alım ekibimiz, BAE'de iş bulabileceğinize dair en etkili kanıtlara sahip. Ancak bunun için CV'nizi nereye yollayacağınızı bilmeniz lazım. Dubai yaşamak ve çalışmak için kesinlikle mükemmel bir yer.

İşletme yönteminden satış ve mühendisliğe kadar, Dubai'de yabancılar için her türlü kariyer fırsatı mevcut. Yeni yabancı ziyaretçiler Dubai'de kesinlikle bir iş bulabilir. Ancak bunun iekšā Dubai'deki şirketlere başvururken özgeçmişlerini nasıl hazırlayacaklarını bilmeleri gerekmekte. Dahası, dēla derece profesyonel bir başvuru mektubu da yazmalısınız. Ayrıca işe alım ajanslarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz. Bütün bu bilgilere blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Kariyer danışmanlarından oluşan ekibimiz, yeni özgeçmişler için beklemekte.

Dubai'deki yabancılar için

BAE'de iş bulmaya çalışan yabancıların çoğu, ülkeyi yalnızca turist vizesiyle ziyaret ediyor. Ancak çoğu zaman, iş başvurusunda bulunabilmek için çalışma vizesi gerekiyor. Bu yüzden, Dubai'de çalışmakla ilgili rehberimizi tamamen okuduğunuzdan emin olun. Ekibimiz sizi burada skatmekten büyük mutluluk duyacaktır. Lütfen Orta Doğu'da ve BAE'de nasıl iş bulabileceğinizi öğrenmek için bize danışın.

Dubaijas pilsētas Şirketi, yeni ve mevcut müşterilerimize, yeni işler bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Siz de onlardan biri olup, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz. Ekibimiz sizi Dubai'de çalışmaya davet ediyor; sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak yeni iş pozisyonları paylaşıyoruz. Ayrıca, başka şirketlerle işbirliği yapmaya özen gösteriyoruz; örneğin Bayt.com, Monster Gulf Dubai ve CareerJet. Kurduğumuz ortaklıklar sayesinde yabancı adayları başarılı bir şekilde Dubai'de çeşitli işlere yerleştiriyoruz. İş arayan herkese iyi şanslar.

Yabancılar İçin Dubai'deki İşler

Dubai'de dünyanın her yerinden gelen yabancılar için uygun işler var. Artık iş aramayı bırakın ve şirketimiz sayesinde bu fırsatı yakalayın. Profesionel ve uzman ekibimiz, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak olanlara, BAE'de yeni bir yaşam tarzına kavuşmalarında yardımcı oluyor. Dubai'de kariyer yapmak, yabancılar için gerçekten mümkün. Bu gerçeğin bilincinde olduğumuzdan, dünyanın her yerinden aday kabul ediyoruz. İşe başladığımız günden beri, ekibimiz dünya çapında iş arayan tubem yabancılara motivasyon sağlıyor. İş aramaya yeni başlayanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde yer alan şirketimize CV'lerini gönderiyorlar ve hepsi yurt dışında işlere yerleştiriyorlar.

Dženela olaraks, Birleşik Arap Emirlikleri, un arayan yabancıların ana hedeflerinden biri. Çünkü bu Arap ülkesi, Basra Körfezi'nin kıyısındayer alıyor. Bu sebeple, Hintli ve Pakistānas yöneticiler için çok uygun bir lokācijs. Dubai ve Abu Dhabi, Umman ve Suudi Arabistan ile komşu olmasından dolayı BAE'nin ana iş merkezleri haline geldiler. Bu iki şehirde ve komşu bölgelerde dēls derece iyi i olanakları olduğu biliniyor. Ayrıca, ülkenin resmi dili Arapça. Bu yüzden ileride Katar ve Suudi Arabistan'a yönelmek isteyen adaylar için, BAE iyi bir başlangıç ​​noktası.

Ne var ki, BAE'yi ilk defa ziyaret edecek olanların dikkat etmesi ve uygulaması gereken önemli birkaç nokta var. Yöneticileri işe almaktan sorumlu ekibimiz, sizin için bu konuda birkaç rehber hazırladı. Dzelzceļa atgriezeniskā saite Dubai'de iş aramaya başlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü yabancılar için Birleşik Arap Emirlikleri'nde iş fırsatları yakalamak skatünüşte oldukça zor olabiliyor.

Harika bir kariyer için un arama sitelerini kullanın

Genel olarak BAE'de and bulabilmek için un arrama sitelerini kullanmak gerekiyor. Ekibimizin bu konuda, özellikle yurt dışında çalışmaya yeni başlayacak adayları düşünerek hazırladığı birkaç detaylı rehber var. Ancak yine de, aşağıda bu sitelerden bazılarına değindik. Ne yazık ki, standart bir çalışanın bu sitelerden çok fazla şey beklememesi gerekiyor. Başvuruların yanıtlanma oranı% 2-% 3 civarında ve bu kesinlikle düşük bir oran. Üstelik çoğu durumda, izmērs yanıt veren şirket, istediğiniz şirket olmayabiliyor ve iş tekliflerinin beklentilerinizi karşılamama olasılığı da var. Başvuru mektubunuzu ve CV'nizi kime gönderdiğiniz konusunda da dikkatli olmalısınız çünkü dünyanın viņas yerinde birçok dolandırıcılık şirketi var.

Yine de, Dubaijas pilsētas centrālais birojs, kas atrodas vietējā tirgū, un ir kļuvis interesants. İş arama site ve portallarına kayıt olmalı ve bu siteleri bir şans tanımalısınız çünkü karşınıza neyin çıkacağını gerçekten bilemezsiniz. Kendinizi bir and Orta Doğu'da bulabilirsiniz. Çünkü özellikle Dubai'de, basit bir konuşma ya da bağlantı, bir iş teklifine dönüşebilir ve bir and ann yurt dışında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş arama motorları genel istihdam açısından yeni iş arayanlar için çok faydalı olacaktır; Dubai'de yabancılar için pek çok iş pozisyonu mevcut. Ayrıca bu ilanlar izmērs yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Yabancılar nasıl iş bulabilir?

BAE'deki iş arama siteleri hakkında daha fazla bilgi edinin

YaBular ve BAE vatandaşları için Dubai'de işler

Persijas līča talants

Persijas līča talants hakkında: Körfez bölgesindeki en iyi sitelerden biri ve genel olarak, gerçekten iyi i pozisyonlarıyla dolu. Viņas gün Körfez ülkelerindeki ve Katar ile Abu Dhabi'deki açık pozisyonlar güncelleniyor. Pek çok yabancı bu vietne saidesinde Dubai'de iş buldu.

Bayt.com

Bayt hakkında: Orta Doğu'daki bir numaralı şirket. Yabancılar için özellikle öneriliyor ve genel olarak en iyi i arama sitelerinden biri. Orta Dogu ve Hindistan'ın yanı sıra, caurule dünyadan yöneticiler CV'lerini bu siteye gönderiyor.

EdArabia

EdArabia hakkında: Bu şirket en hızlı büyüyen şirketlerden biri. Ana hedefleri, yabancılar da dahil iş arayan tubem adaylara eğitim vermek. Google'da üst sıralarda yer alan şirketin sitesinde, pek çok iş ilanı var. Ayrıca iş arayanlara başarılı rehberler de sunuyorlar.

Dubizle

Dubizle hakkında: Bu şirket, özellikle Dubai'de en önde gelen ilan sitelerinden biri. BAE'de çalışma vizesiyle un aramak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Sektöre 2005 yılında giriaş yapan Dubizle, vai zamandan beri büyük bir popülarite kazandı ve siteye eklenen and ilanı sayısı her gün artıyor. Hem un arayanlar hem de işverenler Için oldukça faydalı bir araç.

Monster līča

Monster līča hakkına: Bu kariyer sitesinde aradığınız her türlü işi bulabilirsiniz çünkü şirket çok uzun zamandır bu sektörde olduğundan ve çok yüksek puanlar aldığından, hemen hemen tube in şverenler bu siteye üye oluyorlar.

Glassdoor

Glassdoor hakkında: Aslında bu şirket, Dubai ve Abu Dhabi'deki iş fırsatlarını yayınlamaya yeni başladı. Sitenin özelliklerinden biri, iş ilanı yayınlayan firmaların kullanıcılar tarafından puanlanabilmesi. Ayrıca, işletma alanında yüksek lisans yapmış olan adaylar bu sitede kendilerine çok uygun pozisyonlar bulabilirler.

Karjeras virziens

Karjeras virziens hakkında: Vietne, kariyer arama motorları arasında en çok öne çıkanlardan biri ve iş deneyiminiz ne seviyede olursa olsun, BAE'de es bulmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış sistemleri internets tiek uzraudzīts un bulmayı dēls derece kolay hale getiriyor.

Dubai Karjera

Dubai Karjera hakkında: Vietne vietnei, yenilikçi bir iş arama portalı. Portāls Akıllı Dubai Hükümet Kuruluşu tarafından geliştirilmiş, yani son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni olmasına rağmen kısa sürede BAE'nin en popüler un arama motorlarından biri haline geleceği kesin.

Niedres

Niedres hakkında: Bu İngiltere'nin en büyük iş arama motorlarından biri ama Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki açık pozisyonlarla ilgili iş ilanları da içeriyor. İngiliz vatandaşları ve diğer uluslardan adaylar buradan yeni iş fırsatlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca bu sitedeki iş teklifleri İngiliz sterlini ile hesaplanıyor, yani kesinlikle göz atmaya değer bir arama motoru.

patiešām

patiešām hakkında: Vietne ir atrasta, un tas ir pieejams arama motorları arasında, lai redzētu, ka viņš ir saņēmis priekšstatu par viņas dzīvesvietu. 2019 yılında 200 milyon ziyaretçiye ulaştılar ve ay yeni üyeler kayıt oluyor.

Nauki

Nauki hakkında: Dubai City keirketi, caurlūk, kas atrodas adaylara açık olduğu için Naukri'ye rehberlerinde de yer veriyor. Vietne yurt dışından başvuracak adaylar için Hindistan, BAE ve Katar'dan iş ilanlarıyla dolu. Yerel pazarlara yönelik teklifler de düzenli olarak güncelleniyor.

Laimoon

Liamoon hakkında: vietne BAE'de kariyer arayanlar arasında çok popüler çünkü açık iş pozisyonlarını doğrudan şirketlerin internet sitelerinden topluyor ve Katar ve Sudānas Arābijas dienvidu ilanları da içeriyor.

Yabancılar için Dubai'de es arramak kârlı mı?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde, yabancılar için İngilizce öğretmenliğinden işçiliğe kadar pek çok kariyer fırsatı mevcut. Ancak daha iyi işler için, Arapçayı çok iyi konuşuyor olmalısınız. Arapça bilmiyorsanız ya da yeterli iş deneyiminiz yoksa, Dubai'de daha düşük bir pozisyonda işe başlamanız da mümkün. Yukarıda saydığımız sitelerde yabancılar için Dubai'de bulunabilecek pek çok iş mevcut ancak Arapça bilmeyenler için istihdam olasılığı maalesef düşük.

Bir başka olumsuz yön de, bu sitelerin hepsinde çok fazla sayıda iş fırsatı bulunması. Bu sebeple viņai alandan bir sürü insan ķimikālijas yollayabiliyor. Viņas gün bu sitelerin viņas biri vasıtasıyla, onlarca yeni aday başvuruda bulunuyor. Olumlu açıdan bakarsak, Dubaijas dēls birkaç on yıldır hızla büyümekte ve İngilizce BAE'deki önemli dillerden biri haline gelmekte. Bu sebeple, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki iş fırsatları da uluslararası alana açılarak artmakta. Böylece yabancılar için Dubai'deki uygun işler de giderek çoğalmakta. Yurt dışında yeni iş aramaya başlayacak olarlar ileride BAE'de iyi işler bulmayı umabilirler ve Basra Körfezi bölgesindeki çeşitli ülkeler yabancılar için yeni evleri haline gelebilir.

Dubai'deki yasalar yabancılara uygun mu?

BAE, dünyadaki en güzel yerlerden biri. Öte yandan, hukuk sistemi Şeriat hukukunun katı bir yorumu gibi bazı sert kurallara dayanmakta ve ne olursa olsun, bu kurallara uyulmakta. Yabancı çalışanlar bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Çalışmak için Abu Dhabi veya Dubai'ye gelip yeni bir hayata başlayan yabancılar, kurallara uymakta zorluk çekiyor ve kısa süre içinde, hapis cezası alıyorlar. Bu yüzden BAE, ülkesindeki yabancıları ülkede nelerin yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgilendirmeye çalışıyor. Bu gerçekten faydalı bir hizmet ve suç oranını azaltıyor.

Yine de, Dubai'de yeni yaşanmış bazı örnekler var. Yabancı turistler yasaları çiğneyip, avukatlar aracılığıyla kurtulmaya çalışıyorlar ama ne yazık ki, BAE'deki yasalar herkes için son derece katı. Halka açık yerlerde el ele iepazīšanās ar Facebook’tan uygunsuz paylaşımlar yapmak yasak. Kamuya açık yerlerde ruhsatsız olarak alkol kullanmak kesinlikle yasak. Maalesef, karşı cinsiyetten biriyle (eğer karınız değilse) aynı otel odasını paylaşamıyorsunuz.

Dubai'de işler

Dahası, Dubai makamları bazı durumlarda adaletsiz davranabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri hükümeti, viņas zaman soruşturma açmanın yollarını arıyor. Yabancıların Şeriat yasasına uygun olmayan davranışlarda bulunmasına asla izin verilmiyor. Olumlu yönden bakarsak, yabancılar için birkaç istisna yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Dubaija atrodas Abu Dhabi viesnīcās, kas tiek pārdotas par ātru un ērtu ēdienu nomaiņu. Halbuki Dubai yerel halkı için normal uygulama bu. Üstelik BAE'de renkli bir gece hayatı da var. Bu lielums tuhaf dzelbilir ama, Doğru Avrupalı ​​seks işçilerinin açık bir şekilde yeni müşteri aradıkları geju barlar ve gece kulüpleri žults mecut ve bu tip yerler BAE'nin viņas yerinde uluslararası müşterilere hizmet vermek için yaygın olarak açılıyor.

Yabancı işçiler için Dubai özeti

Dünyanın viņas yerinden gelen yabancılar için Dubai'de pek çok iyi ikan imkanı bulunmakta. Pek çok kişi, özellikle de yöneticiler, burada kolaylıkla iş bulabilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, Dubai ve Abu Dhabi'deki yaşam tarzı. BAE'yi ilk defa ziyaret edenler, bazı kurallara uymak zorunda olduklarını unutmamalılar. Öte yandan, Dubai yabancı yöneticilere kucak açmakta. Dubai Havalimanları, oteller ve otomotiv sektörü bu konuda başı çekiyor. Bütün bu alanlarda, Pakistanlı işçilerden Hindistanlı yöneticilere kadar pek çok yeni çalışan var. Şirketimiz dünyanın viņas yerindeki adaylara kesinlikle Dubai'yi ziyaret etmelerini ve yurt dışında çalışamaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Pārbaudiet arī: daudzvalodu rokasgrāmatas, kas paredzētas expats

Dubai City Company tagad sniedz labas rokasgrāmatas darbavietām Dubaijā. Mūsu komanda nolēma pievienot informāciju par katru valodu Dubaija emigrē. Paturot to prātā, tagad jūs varat saņemt ceļvežus, padomus un nodarbinātību Apvienotajos Arābu Emirātos ar savu valodu.

Dubai City Company
Dubai City Company
Laipni lūdzam, paldies, ka apmeklējāt mūsu vietni un kļuvāt par mūsu apbrīnojamo pakalpojumu jauno lietotāju.

Atstāj atbildi

50% atlaide
Nav balvas
Nākamreiz
Gandrīz!
Lidojuma biļetes
Bezmaksas CV!
Nav balvas
Šodien nav veiksmes
Gandrīz!
Brīvdienas
Izlikt atsākt!
Apmešanās
Par brīvu! - Izmantojiet savu iespēju laimē darbu Dubaijā!

Gandrīz visi var pieteikties Dubaijas darba loterijā! Lai kvalificētos AAE vai Kataras nodarbinātībai, ir tikai divas prasības: izmantojiet Dubaijas vīzu loteriju, lai uzzinātu tikai ar dažiem klikšķiem, ja jūs kvalificējaties nodarbinātības vīzai. Jebkuram ārzemniekam, kurš nav AAE pilsonis, ir nepieciešama uzturēšanās vīza, lai dzīvotu un strādātu Dubajā. Izmantojot mūsu loteriju, jūs uzvarēsit Rezidences / nodarbinātības vīza, kas ļauj strādāt Dubaijā!

Ja jūs iegūstat darbu Dubaijā, jums jāreģistrē sava informācija.