Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Abarth Punto Evo

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Zmiany w stylistyce samochodu nie są duże. W stosunku do wersji Punto Evo zderzak przedni został poszerzony, obejmując także szersze nadkola, a krawędzie zderzaka wyprofilowano aby poprawić przepływ strugi powietrza. Także tył posiada całkowicie przeprojektowany zderzak, którego dyfuzor ukierunkowuje przepływ powietrza, a światła cofania i przeciwmgielne zostały przemieszczone pośrodku, przyciągając uwagę, tak jak w przypadku samochodów formuły. Zmianą również wewnątrz. Centralna konsola sterowania jest podwójna, o charakterystycznej powierzchni koloru czarnego, w środku umieszczony jest wyświetlacz LCD, a poniżej znajdują się elementy służące do sterowania klimatyzacją. Zestaw zegarów, specjalnie wykonany, przez markę Jaeger, posiada większe tarcze prędkościomierza i obrotomierza, z nową grafiką o sportowej inspiracji. Fotele to jednolite konstrukcje „Abarth Corse” by Sabelt, które łączą typowe dla siedzeń sportowych lekkość i zdolność podtrzymywania ciała przy działaniu sił bocznych, z komfortem na trasie.

Jednak Abarth to głównie jazda

Wsiadamy więc za kierownicę uruchamiamy silnik i … mamy wrażenie jakbyśmy byli za sterami prawdziwego samochodu sportowego. Przekonują o tym zarówno sportowe kubełki, aluminiowe aplikacje na pedałach, cyferblat wyskalowany do 270 km/h, strzałka prędkościomierza usytuowana na godzinie szóstej gdy samochód stoi, rasowy dźwięk wydechu i … tajemniczy przełącznik na konsoli środkowej z pozycjami Sport i Normal. Ten, kto preferuje jazdę relaksacyjną może wybrać tryb Normal, a kto woli jazdę bardziej sportową wybierze pozycję Sport.

Po wciśnięciu przycisku Sport przyspieszenia były gwałtowne, pojazd doskonałe nabierał prędkości podczas jazdy, a reakcje na minimalne ruchy kierownicy, oraz twarde zawieszenie sprawiały że pojazd jechał jak „przyklejony do nawierzchni”. Dużą zasługą, w takim prowadzeniu auta, ma urządzenie Torque Transfer Control (TTC). Poprawia ono przeniesienie momentu napędowego z silnika na koła, a w szczególności zapewnia doskonałe zachowanie się samochodu na zakrętach. TTC jest to system blokowania mechanizmu różnicowego, który wykorzystuje mechaniczny mechanizm różnicowy jako element reakcyjny, rozdzielając moment przy pomocy układu hamulcowego, z wykorzystaniem wszystkich czujników ESP (prędkość kół, kąt skrętu kół, znoszenie z kierunku jazdy, itd.).

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Call Now ButtonZadzwoń!