Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW X4 M40i | SZYBKI I KOSZTOWNY SERWIS | PRZYSPIESZENIE 0-100 km/h FOR FUN

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Zainteresowany/a jesteś moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przed zakupową auta?

Zapraszam do kontaktu.

www.acs-serwis.pl
biuro@acs-serwis.pl
+48 603975574
#acsdzienjakcodzien

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

35 komentarzy do „BMW X4 M40i | SZYBKI I KOSZTOWNY SERWIS | PRZYSPIESZENIE 0-100 km/h FOR FUN

  1. Wiem że nie ta marka ale Adam mi wybaczy po znajomości . Na tą chwilę to jeśli chodzi o suvy to pozamiatał Porsche Cayenne Coupe turbo GT 4.0 litra 640 koni, 3.2 do setki.

  2. Dlatego wszystkie Janusze ktore uciułają troche grosza z budowy u gebalsa nie powinny kupować takiego auta. To jest fura dla klasy wyższej bo utrzymanie tego auta to nie zabawa z 1.9 tdi. Sprowadzi taki auto z USA wyda ostatnią kase na opłaty a później Surprise.

  3. Piękny kolorek i jak zwykle sztos odcinek, ja w swoim iksie tez walczę z adaptiv drive od tygodnia, rurka idącą od pompy wspomagania wydaje dziwny dźwięk przenoszący do kabiny, ala zjechana rolka, nikt nie wie dla czego i I co wymienić 🤔😱

  4. Pan Adam z Kamilem i Wujkiem to fajny duet super fachowcy od bmw. U mnie w starej e36 9 lat pseudo fachowcy walczyli z odpalaniem dopóki nie oddalem do ACS. Pan adam z ekipa zrobili auta sprawdzili i teraz moje e36 odpala i jezdzi jak powinno i to nie za milony jak to co niektorzy pisali hejterzy😂😂 i po tym jak przewiozl mnie pan Adam moim autem nie wiedzialem ze moje auto potrafi tak pieknie trzymac sie drogi 😂😂

  5. Ten program którzy używacie do pomiaru przyspieszeń pokazuje totalnie randomowe głupoty. Zreszta widać po pomiarze drogi ze te wartości są bez sensu. Auta robiące okolice 4.0s do 100km/h potrzebują na to 60-70m a nie prawie 100 :). tak samo 0.9s do 50 km/h ? to chyba 900 konne auto na hoosierach i dobrym torze tyle robi. Kupcie sobie za kilka stówek Draggy i nie będzie wyników z generatora losowego, a dodatkowo można tego do telemetrii na torze używać 🙂

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com