Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Fiat 125p renowacja – Część 8, Piaskowanie

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Projekt renowacji Fiata 125p. Fiat pochodzi z 1971r.
Część 8, czyli wożenie Fiata, jego stan po piaskowaniu oraz przygotowanie go do napraw blacharskich! Wreszcie będzie można się zająć zawieszeniem, silnikiem itp. w garażu 🙂

Uwaga: Nie jesteśmy wyszkolonymi mechanikami. Uwielbiamy zajmować się rzeczami związanymi z motoryzacją oraz pokazywać co robimy. Nie gwarantujemy jednak, że to co pokazujemy zadziała na Twoim samochodzie, lub że nie wyrządzi to żadnej krzywdy Tobie lub komuś innemu. Pamiętaj, bezpieczeństwo własne oraz innych na pierwszym miejscu.

Muzyka:
„Italian Morning” by Twin Musicom

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

3 komentarze do „Fiat 125p renowacja – Część 8, Piaskowanie

  1. Witam. 3 sprawy. Na początku chciałbym zaznaczyć, że nie hejtuje tego co robicie tylko daję małe osobiste uwagi 😉 Po pierwsze-po piaskowaniu sprawdźcie czy drzwi będą pasowały itd, ponieważ kiedyś jak wypiaskowałem błotnik do auta to okazało się, że nie pasuje, bo pod wpływem uderzeń piasku i temperatury się trochę zniekształcił. Druga sprawa to w zasadzie oczywista, że gołą blachę trzeba przed malowaniem podkładem psiuknąć podkładem reaktywnym czyli antykorozyjnym. No i na koniec. Jeśli przejmujesz się takimi dziurkami jakie masz w podłodze czy podłużnicach po piaskowaniu to nawet się tym nie przejmuj 😉 Zobacz u mnie na funpage https://www.facebook.com/Fiat-125p-by-Majkel-368632599979037/?fref=ts jak wyglądała podłoga i, że faktycznie dało się coś z tego auta jeszcze zrobić (podaję adres, bo nie mogę dodać zdjęcia). 😉 Ale to tak na marginesie. Powodzenia dalej w pracach przy aucie ^_-

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com