Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Pomoc drogowa holowanie samochodów awaryjne otwieranie Lublin Sprint Hol AutoholowanieSiedziba firmy Sprint-Hol znajduje się w Lublinie. Na rynku działamy od 2009 roku, a właścicielem firmy jest Michał Zaręba. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z pomocą drogową.

Oferujemy holowanie samochodów, holowanie aut z parkingów podziemnych, transport samochodów osobowych, transport samochodów ciężarowych, transport na lawecie oraz holowanie do 15 ton. Odholujemy maszyny rolnicze, sprzęt budowlany, wózki widłowe oraz inny sprzęt drogowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, również w święta. Dotrzemy najszybciej jak to możliwe na miejsce kolizji lub wypadku samochodowego. Ponadto oferujemy dowóz paliwa lub oleju napędowego oraz awaryjne otwieranie samochodu. Jesteśmy w stanie przewieźć na lawecie jednocześnie dwa samochody. W szczególnych przypadkach transportujemy samochody do naszego warsztatu samochodowego i na miejscu dokonujemy napraw.

Zapraszamy! http://pomocdrogowalublin.net.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com