Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Scania 440 XPI montaż silnika oraz uruchomienie ! Szczegółowy odcinek tylko dla wytrwałych koneserów

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

29 komentarzy do „Scania 440 XPI montaż silnika oraz uruchomienie ! Szczegółowy odcinek tylko dla wytrwałych koneserów

  1. Cześć pracy, pomoże ktoś w zbiórce chłopaki? Firma w której pracuje pada i muszę się przebranżowić, brakuje mi 3500 zł do skończenia kursu CE z przewozem, jak coś link do zbiórki mogę podesłać bo yt usuwa…. 🙂 Dziękuję

  2. Witam witam fachowców. Każdemu się zdarza zaspać do pracy 😉 huraaa to żyje, moje gratulacje panowie pacjent przeżył operację 😷😷 Film był super, czakam na nastepny. Pozdrowienia z Wawy. 🖐🖐🖐🖐🖐🖐

  3. 29:17 – pytanie, czy takich patyczków po wsunięciu na widły nie powinno zabezpieczać się przed ich zsunięciem się z wideł z powrotem na ziemię? w tym momencie to chyba nawet widać dziurę w którą zabezpieczenie mogłoby trafić. Dajcie znać, jak to powinno być?

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com