Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

[Z19DTH] Wymiana filtra paliwa 4K – 1.9 CDTIProsty i szybki sposób z HAZETem 2168-6

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „[Z19DTH] Wymiana filtra paliwa 4K – 1.9 CDTI

  1. Jak będziesz fiilt wyjmował następnym razem wyjmij odrazu filtr z tym syfem i nie uderzaj filtrem o ścianki :p. To co kapnie na silnik wytrzesz. Ogólnie spoko film 🙂

  2. Jak ja wymieniałem to wyciągałem całą obudowę, z roboty tylko wężyk jeden więcej do wypięcia. Spokojnie wyczyściłem sobie filtr z obudową, zlałem resztkę ropy i wiem że żadnych paprochów nie mam 🙂

  3. Clean the filter housing properly before removing the top, Slacken the top and then drain the fuel filter bowl, clean any dirt out of the bowl, lube the seal before fitting then fit the filter then tighten the ring nut being VERY careful as they break very easily, check both filter fuel pipes, start the engine after it has primed the filter bowl and leave engine running and check for fuel leaks.

  4. Daj następny jak wyjąć pompę paliwa z baku wraz z koszem. Trzeba tam specjalne blaszki. Jestem ciekaw jak byś to zrobił. Ja jestem przed tym dylematem. Chciałem wyczyścić zbiornik paliwa. Nie wiem jak odpiąć jeden zatrzask, który jest dokładnie za pływakiem. Brak dostępu..pozdro.

  5. witaj dopiero trafilem na Twoj film , nie lepiej wyjąćcałą obudowe ? zanim odkręcisz ? to i wodę spuścisz sobie i nic po motorze nie kapię pozdro. ja tak zawsze robie. pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com